18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rudy furiat

Ptoon • 2016-07-26, 15:35
Pamiętacie może tego rudzielca?
spoiler


Jak się okazuje sława nie wyszła mu na dobre i został lewackim aktywistą, albo inaczej SJW (Social Justice Warrior). Przedstawiam wam urywki wywiadu, który przeprowadził z nim Gavin Mcinnes, satyryk znany z nabijania się z feministek, lewaków i innych śmiesznych ludzi.

spoiler


Angielski wymagany na poziomie :idzwch*j: , jak za mocne na harda to po tagach nie było :lodowka:

Scartabelli

2016-07-26, 18:07
Leci piwo. Gavin to cholerny geniusz.

TB303

2016-07-26, 18:07
Drugi film utwierdził mnie w przekonaniu, że powinno się z nim zrobić to samo, co z każdym lewakiem - zamknąć w jakimś specjalnym zakładzie.

R41NM4N

2016-07-26, 18:42
Rudy musiał sobie na kartce zapisać, że jest feministkiem i na lodówce powiesić, żeby nie zapomnieć
Najwidoczniej rudzi nie tylko nie mają duszy ale i mózgu :d
Swoją drogą żeby się tak z upośledzonych napie**alać to podobnie nie ładnie, gdzie był wtedy hejtstop się pytam? Toż ten ginger wygląda z postury jak krewny tej od czitosów.

Majesty

2016-07-26, 22:50
Brak argumentacji, darcie pyska... typowy idiota

Halibut

2016-07-27, 07:28
Debile... Rudy jest trollem, zapamiętajcie ćwoki on jest trollem.

_H...........r_

2016-07-27, 09:17
TB303 napisał/a:

Drugi film utwierdził mnie w przekonaniu, że powinno się z nim zrobić to samo, co z każdym lewakiem - zamknąć w jakimś specjalnym zakładzie.




Tiaaa, najpierw musiałbyś zrozumieć co powiedział :krejzi:

The_Generat

2016-07-27, 10:25
"Drugi film utwierdził mnie w przekonaniu, że powinno się z nim zrobić to samo, co z każdym lewakiem - zamknąć w jakimś specjalnym zakładzie. "

tak... ale na 15 minut przed wyburzeniem

Plecionkarz

2016-07-27, 10:27
To jest bardziej hardkorowa wersja chłopczyków którzy twierdzą, że mają dobry charakter, dobre zamiary, czyste serduszko pełne miłości i są gotowi całkiem zmienić swoje przyzwyczajenia dla przypadkowej dziewczyny. Tacy ludzie nie rozumieją życia. Ciężko im zrozumieć fakt, że kobiety lubią sk***ieli bo są panami swojego losu, biorą co chcą i walczą o swoje. A jeżeli spotkają pipkę która jest gotowa zmienić wszystkie przyzwyczajenia za buziaka w policzek to od razu wiedzą, że związek z takim człowiekiem nie da im dostatniego, bezpiecznego życia. Załatwiając wszystkie inne sprawy facet będzie równie miękki i uległy. Będzie pracować za ch*jowe pieniądze, płacić za naprawy samochodu i remonty domu dużo więcej niż to warte i kulić ogon jak ktoś na niego warknie. Kobieta nie obserwuje jedynie tego jak facet ją traktuje ale jaki jest cały czas, jak załatwia sprawy, jak konsekwentny jest w realizowaniu swoich decyzji. Ona sama często nie wie co ma robić i potrzebuje kogoś kto będzie za nią decydował.

Oponka

2016-07-27, 11:06
k***a... jego głupota podpaliłaby popiół

angelolog

2016-07-27, 13:17
Gość się zachowuje jak typowa feministka :D

TB303

2016-07-27, 15:19
Tommytom napisał/a:




Tiaaa, najpierw musiałbyś zrozumieć co powiedział :krejzi:


Spokojnie, ja nie muszę rozumieć, by doskonale wiedzieć, kto nadaje się do zakładu zamkniętego. W końcu... ma się doświadczenie w tych sprawach :krejzi:

cuurniprime

2016-07-27, 19:35
Dziękuję Ptoon, poprawiłeś mi humor po naprawdę zj***nym dniu :D

Superfunfel

2016-07-28, 00:05
Ja pie**ole, oboje siebie warci.