18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rude dzieci

hellnooo • 2012-11-05, 17:51
Jakie jest prawdopodobieństwo, że rudy będzie miał rude dzieci?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Żadne

Co...........ka

2012-11-06, 21:40
rusofil napisał/a:

sfrustrowanych


a ty przypadkiem nie jesteś sfrustrowaną, zakompleksioną dziewczyną, że przychodzisz tu dawać upust swoim życiowym porażkom? To ciebie powinni zbanować za klepanie głupot. Wracaj tam gdzie twoje miejsce. Furory tu nie zrobisz tak jak na tych swoich wiochach i kwejkach.

Maryjan

2012-11-06, 21:58
radek225 napisał/a:



Zapomniałeś o tym, że większość normalnych facetów ugania się za rudowłosymi laskami. Stąd biorą się rudowłosi faceci.



Z choiny jebłeś? Normalni faceci wcale nie lecą na rude, inna sprawa, że teraz większość panienek ma jakieś dzikie jazdy i się rudo maluje. Jak normalny facet leci na rudą laskę, to jedynie dlatego, że go ciekawość bierze, czy wszędzie ma rude... Ubolewam nad Twym stanem.

le...........ce

2012-11-06, 23:40
rusofil napisał/a:

Znowu gimbazjalny hejt na rudych. Gdzie są admini i dlaczego za to nie banują? Głupawe komentarze zapewne pochodzą właśnie od sfrustrowanych światem rudych gimbusów, którzy, tłamszeni przez otoczenie za kolor włosów, wyżywają się na sadolu. Admini, błagam, pobanujcie te dzieci.



No, no pozazdrościć spięcia dupy jedynie :lol: Teraz tak bronisz rudych jak byś właśnie był/a rudy/a.
Jeśli nie wierzysz, że rudy nie jestem, moje zdjęcie jest na Sadolu (w odpowiednim temacie) Pewnie i tak nie wiesz gdzie ;)

rusofil

2012-11-07, 02:53
DeSalvoo napisał/a:



No, no pozazdrościć spięcia dupy jedynie :lol: Teraz tak bronisz rudych jak byś właśnie był/a rudy/a.
Jeśli nie wierzysz, że rudy nie jestem, moje zdjęcie jest na Sadolu (w odpowiednim temacie) Pewnie i tak nie wiesz gdzie ;)



A jednak nie. Włosy mam prawie naturalnie czarne.
A po co mam tego szukać? Nic mnie to nie obchodzi. Możesz mieć nawet zielone te włosy, dla mnie pojazd po rudzielcach to objaw gimbazjalności, bo jest to pojazd za nic.

Co...........ka

2012-11-07, 09:48
rusofil, i zapomniałaś dodać- masz wąsy :lol:

le...........ce

2012-11-07, 13:11
rusofil, Nie mów, że pojazd po rudych, to pojazd za nic.
Po rudych trzeba jeździć bo są rudzi :lol: Idź być poważna i tolerancyjna gdzie indziej, bo :thisissadistic:
Poza tym, nie będę się wdawał w dyskusję z kobietą która ma wąsy, gdyż istnieje prawdopodobieństwo, że ku*asa też masz :D

rusofil

2012-11-07, 18:22
DeSalvoo napisał/a:

rusofil, Nie mów, że pojazd po rudych, to pojazd za nic.
Po rudych trzeba jeździć bo są rudzi :lol: Idź być poważna i tolerancyjna gdzie indziej, bo :thisissadistic:
Poza tym, nie będę się wdawał w dyskusję z kobietą która ma wąsy, gdyż istnieje prawdopodobieństwo, że ku*asa też masz :D



Nie wiem, co wam się ubzdurało z tymi wąsami. Shemale też nie jestem. Ale co ja będę tłumaczyć gimbazjalistom, którzy i tak nie rozumieją słowa z tego, co piszę.

Równy

2012-11-07, 21:02
@desalvoo

Tolerancja to każdego indywidualna sprawa i masz rację, nikomu nic do tego. Jak komuś przeszkadza coś/ktoś to jest jego problem a nie przeszkadzającego ;) Nienawiść do rudych to kwestia stereotypów, któremu każdemu wolno mieć. Każdy ma prawo karmić swoją nienawiść, szczególnie polak. Polak bez nienawiści to nie-polak.

Problem jest taki że twoja nienawiść karmi się twoim kretynizmem a nie stereotypami, po prostu coś ci się upie**oliło w przećpanym łbie. Jesteś zwyczajnym debilem. Jak chcesz się o tym przekonać to dawaj na priv a zmiażdżę cię intelektualnie o każdej porze dnia i nocy, jeśli jesteś typem osiedlowego dresa to możemy się nawet ustawić. Cienki nie jestem, choć żaden ze mnie mistrz, ale zawsze staje do walki.

Jestem rudy. Myślisz że budzę się rano i myślę 'o k***a znowu rudy'? Nie pajacu! Jestem wyjątkowy, niepowtarzalny i oryginalny, drugiego takiego po prostu k***a nie ma. A takich jak ty kretynów jest tysiące, ba, miliony.

Co...........ka

2012-11-07, 22:46
rusofil, to, że nie dbasz o siebie już nie tyle co zewnętrznie a wewnętrznie- i bierzesz się za krytykę innych..

le...........ce

2012-11-08, 00:02
Równy, zacząłeś tak miło swoją wypowiedź ;) Czytam dalej, a tu taka niespodzianka :-?
Prawda jest taka, że mam to w dupie czy ktoś jest rudy, łysy, czy ma włosy po same jaja.

Ty dałeś się sprowokować, a głównie o to chodziło :lol: Na dodatek przyznałeś się, że jesteś rudy :amused: