18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ruch Społeczny Niepokonani - konferencja prasowa

Pater patriae • 2012-06-01, 21:15
Tak, wiem znowu będzie, że polityka na sadolu, ale jeżeli obejrzycie filmik to dowiecie się, że to ma mało z nią wspólnego.

W mass mediach o tym zbytnio nie usłyszycie, wystarczy spojrzeć na to "ile" jest mikrofonów różnych stacji.





Cytat:

Deklaracja założycielska Ruchu Społecznego NIEPOKONANI

Zamierzamy dbać o to, aby był przestrzegany i umacniany szacunek dla konstytucyjnych praw obywatela, zwalczając wszelkiego rodzaju wynaturzenia zakorzenione w strukturach władzy, które przyjmują niekiedy postać zdemoralizowanego „Państwa w Państwie”.

W tym celu konsolidujemy wysiłki osób pokrzywdzonych przez organy państwa aby:

doprowadzić do pełnego ujawnienia i napiętnowania z mocą prawa wszystkie przypadki korzystania przez aparat skarbowy z przywileju bezkarności przy podejmowaniu błędnych decyzji, w wyniku których zbankrutowało w ostatnim dwudziestoleciu wiele firm w naszym kraju,
wyeliminować przypadki w których sądy przyznają rację instytucji państwa a nie ofierze jej ewidentnego zaniedbania, pomyłki lub przestępstwa, co się zdarza z przyczyn prokuratorskiej ociężałości, nonszalancji lub wręcz niekompetencji prawniczej, okazanej w przebiegu gromadzenia i weryfikowania materiału dowodowego,
publicznie ogłaszać te najcięższe oskarżenia kierowane ku wymiarowi sprawiedliwości, które dotyczą zarzutów ferowanych przez prokuraturę, w oparciu o niesprawdzone do końca poszlaki o charakterze pomówień, domniemań lub insynuacji, ponieważ niesłusznie oskarżony obywatel nie tylko boleśnie odczuwa, że został zelżony i sponiewierany ale również, że został opuszczony przez własne państwo, w środku praworządnej Europy

Powyższe zamierzenia wyznaczają kierunek dążeń do restytucji demokratycznego państwa prawnego.


Mockba

2012-06-02, 18:25
ch*ja ten czlowiek wie niestety. Jest od zaj***nia instytucji, ktore kontroluja urzednikow. Lepiej gorzej, ale takowe istnieja i dzialaja. Wiec niech ten baran nie pie**oli.

Druga rzecz, byli okolo miesiaca temu w superstacji. (ten ruch)

Podsumowujac, ch*ja moga, ch*ja zrobia. Tzn owszem zrobia, ale posmiewisko z siebie i swojej niewiedzy.

Doktór

2012-06-02, 20:04
@up, tak wiemy, jest w ch*j instytucji, pół miliona urzędników a jak było ch*jowo tak jest jeszcze gorzej. W dupe se wsadź te swoje instytucje, bo zwyczajnie nie działają, a jak działają to na szkodę obywatela.

Ha...........44

2012-06-02, 20:47
2:30 O k***a, Boczek!

Ratilt

2012-06-03, 11:12
Pater patriae napisał/a:

W mass mediach o tym zbytnio nie usłyszycie, wystarczy spojrzeć na to "ile" jest mikrofonów różnych stacji.



Było we wiadomościach na polsacie, coś przed pierwszym czerwca (data wstawienia tematu)
Ale co tam, trzeba być polaczkiem, a że ostatnio w modzie jest jakieś ciągłe narzekanie na rząd (z dopiskiem że o tym się nie mówi bo coś tam), to czemu by nie być również modnym polaczkiem :amused:
Kaczor zaprasza na swoje konferencje trwam, a nie zaprasza żydów z tvnu. Tusk zaprasza tvn a nie zaprasza wyznawców rydzykizmu z trwamu. A ci zaprosili polsat. Ale takie wytłumaczenie było by zbyt proste, spisek i manipulacja brzmi lepiej

Pater patriae

2012-06-03, 14:43
@up
O takim "ataku" Niesiołowskiego na dziennikarkę Gazety Polskiej media trąbiły przez tydzień i puszczali materiał konkurencyjnej stacji/gazety, więc chyba o ruchu który liczy kilka/kilkanaście tysięcy osób powinno być głośniej?

al...........10

2012-06-03, 20:49
Niech żurom nie bierze się za nic "spontanicznicznego" bo nawet wcześniej napisanego tekstu nie potrafi zarapować.
Pierwsze z brzegu gówno:

Przepraszam zatem, że zasugerowałem się jednym idiotą i nie obejrzałem całości.