18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

RPA: marksistowska władza szykuje ludobójstwo białych

Jezierro • 2013-07-31, 20:34
RPA: marksistowska władza szykuje ludobójstwo białych



Jestem ciekaw jak zareagują CNN czy inne FOX-y na ten fakt jak już się dokona , przekażą fakty czy zfauszują rzeczywistość jak w wypadku sprawy Zimmermana?

Cytat:

Mimo coraz częstszych morderstw na potomkach europejskich kolonizatorów, o zagrożeniu informują nieliczni. Sytuacja Burów z dnia na dzień pogarsza się. Doktor Gregory Stanton, najbardziej znany na świecie ekspert ds. ludobójstwa, już w ubiegłym roku ostrzegał przed przygotowywaną akcją zagłady Burów, która wspierana jest przez rządzących. Wskazywał także na gwałtowne kurczenie się populacji białych w RPA.



Cytat:

Bestialskie morderstwa białych farmerów i ich rodzin

Od upadku apartheidu w 1994 roku praktycznie przez prawie dwadzieścia lat media międzynarodowe milczały na temat sytuacji w RPA. Teraz powoli zaczyna się to zmieniać. Dziennikarze stacji BBC w bardzo wyważonym reportażu przyznali, że chociaż biali nadal są właścicielami większości bogactwa narodowego, to jednak niektóre mniejszości europejskie nie mają przyszłości w Republice Południowej Afryki. Chodzi o robotników i farmerów.

Ci ostatni są systematycznie i bestialsko mordowani.


Życie straciło ponad 10 proc. populacji białych obywateli Republiki Południowej Afryki. Jak stwierdzono w reportażu BBC „w RPA biali farmerzy są dwukrotnie bardziej zagrożeni zabójstwem niż policjanci, chociaż ci ostatni wiodą tutaj szczególnie niebezpieczne życie”. Zabójstwa rolników są często wyjątkowo brutalne, a policja klasyfikuje „napaści” z udziałem ofiar śmiertelnych jako „włamania”. Rząd celowo nie zajmuje się problemem. Co więcej, zaleca ich ignorowanie i wstrzymuje śledztwa.



Cytat:

Tymczasem wiele ofiar to często dzieci farmerów. Są one brutalnie torturowane przed zabiciem. Okropności, jakich dopuszczają się czarni oprawcy obejmują topienie niemowląt we wrzącej wodzie, polewanie ich wrzącym olejem, podpalanie, gwałcenie przed zabójstwem, rozcinanie brzucha i wyjmowanie wnętrzności, ciągniecie ofiar wiele kilometrów za pojazdem i inne niewyobrażalne okrucieństwa. Eksperci twierdzą, że brutalne morderstwa mają na celu odstraszyć i ostatecznie wyeliminować białych właścicieli ziemskich. Według Stantona w ciągu ostatnich dziesięciu lat zamordowano 3 tys. białych rolników. Więcej jeszcze zginęło dzieci i niemowląt.


Stanton, który dokumentuje przypadki ludobójstwa na świecie, podobnie jak wielu innych ekspertów zauważa, że tysiące brutalnych zabójstw i dziesiątki tysięcy ataków są częścią szerszego wzoru ludobójstwa, dokonywanego na skutek ogromnej dehumanizacji. Podobne akty miały miejsce w walkach plemiennych w Burundi, Rwandzie i wielu innych miejscach na świecie. Przypomniał ludobójstwo chrześcijańskich Ormian w Turcji.




Jednak spokojnie ich milczenie jest potwierdzeniem tego że wrazie czego postąpią wten sam sposób jak w sprawie zimmermana
Biedni czarni sprowokowani przez wyzyskujących ich białych farmerów musieli się bronić oni tego niechcieli och och ale ci wredni kapitaliści wyzyskiwacze zasłurzyli na to....


I kto tu miał rację ?

Nieważne gdzie się te czerwone ścierwa pokarzą niszczą wszystko do okoła...
Takiego raju chcą dla nas wszystkich tfu... :idzwch*j: :samoboj:

źródło

P.S. podprowadzilem z grupy fb o broni oto taki komentaż
Ciekawe, z punktu widzenia kroków EU w celu zmniejszenie liczby broni wśród obywateli, a raczej rozbrojenia społeczeństwa: "W RPA rząd nie tylko pozbawia białych ich majątków, ale dodatkowo prowadzi działania w celu rozbrojenia broniących się farmerów. Stanton przypomniał, że wielokrotnie w historii byliśmy świadkami rozbrojenia obywateli, które poprzedzało wprowadzenie tyranii i eksterminację określonych grup społeczeństwa. Jego zdaniem broń w rękach obywateli często jest ostatnią barierą przed zniewoleniem i ludobójstwem."

Riva

2013-08-01, 01:21
Za jakiś czas ta czarna hołota będzie robić to samo z białymi w Europie w podziękowaniu za sprowadzenie ich tutaj

kapelan_szturmowy

2013-08-01, 01:39
bugaj napisał/a:


Mówisz o czarnych, którzy są niezdolni do tworzenia cywilizacji. No ale kto tworzył tą kulturę, którą ty się teraz raczysz np. muzykę.

chodzi Ci o RAP? to plebs i getto. Zero wzorów do naśladowania w cywilizacji.
bugaj napisał/a:


I tego nie mogę zrozumieć... w czym do cho*ery gorszy jest człowiek o ciemniejszej karnacji. Wytłumaczy mi ktoś tą zagadkę??

Bo jest czarny, a to oznacza że ma dwie lewe ręce do pracy, zero sumienia, zaraz cię z kolesiami okradnie a jak będzie okazja to i zgwałci Ci matkę. Zobacz co się stało z wskaźnikami przestępczości w Detroit od kiedy 90% populacji to czarni.

stteal

2013-08-01, 01:56
vassili napisał/a:

Jakby ktoś nie wiedział, to osoba na zdjęciu nazywa się Janusz Waluś. Zabójca czarnoskórego lidera partii komunistycznej i terrorysty Chrisa Haniego.


Janusz Waluś - bohater!
http://pl.wikipedia.org/wiki/Janusz_Walu%C5%9B

ProVVe

2013-08-01, 04:17
McMenel napisał/a:

Oh jaki fajny temat dla wyżycia się gimboekonomistów i gimbonazistów.





Już wyszorowałeś swoją czarną matkę i lewackiego ojca?

bugaj napisał/a:



Już mam naprawdę dość tego co tu się wyprawia. Czemu ta strona przyciąga takich ludzi.

"Trzymać twardo za ryj" - wiesz kto nas tak trzymał przez wiele lat. Ruscy, Niemcy itp., inaczej OBCY. Co byś zrobił gdyby jakiś OBCY nakazywał, rządził tobą na twoim terenie.

Mówisz o czarnych, którzy są niezdolni do tworzenia cywilizacji. No ale kto tworzył tą kulturę, którą ty się teraz raczysz np. muzykę.

Afryka ma problemy i toczy się tam ciągła walka plemienna, bo biały człowiek podzielił Afrykę od linijki nie patrząc czy przypadkiem np. w jednym kraju znajdą się 2 wrogie plemiona.

I tego nie mogę zrozumieć... w czym do cho*ery gorszy jest człowiek o ciemniejszej karnacji. Wytłumaczy mi ktoś tą zagadkę??





Ktoś tu kiedyś wrzucił 39 ciekawostek o tym asfaltowym gównie... Dam Tobie dwie parę z życia i naoukowo udowodnionych faktów, a resztę sobie doczytaj czy wyszukaj ch*j mnie obchodzi bo to nie moja brocha żeby zaganiać cię do czytania itp., itd... IQ "wiewiórki", czaszka bardziej zbliżona do małpy, nie potrafią dokonać prostych obliczeń (na ten przykład moja tolerancyjna koleżanka sama spotkała się pracując za barem czy w sklepie jak "bambus" był zbyt głupi żeby stwierdzić ile to jest dwa funty - historia długa i jeszcze małpa się kłóciła...), masowe i grupowe gwałty na dzieciach, 90% przestępst popełniają czarni na białych... I wiele innych druzgoczących informacji byś się dowiedział gdybyś ruszył p*zdę od komputera... W dupie byłeś gówno widziałeś co te koczkodany wyprawiają w zachodniej Europie na białej ludności. Daleko nie szukać ostatnio "muslimistyczna" małpa obcięła człowiekowi głowę, a ty się k***a pytasz jak ostatni debil czym oni się różnią...

PS. Życzę ci czarnych sąsiadów, przyjaciół, rodziny... Jak Ci dwa razy matkę i siostrę przez trzepak przewieszą i zerżną na twoich oczach może zrozumiesz co jest z nimi nie tak...

aaa2aaa1

2013-08-01, 05:12
A niech sobie biorą tę całą Af(e)ryke wp*zdut, przynajmniej będzie jeden 100% przykład na autodestrukcyjne działanie czarnych

ma...........ok

2013-08-01, 08:16
Biali to idioci. Serio. Czy wy jeszcze nie pojęliście, że większość czarnych (nie wszyscy) to zwierzęta, które trzeba trzymać na łańcuchu?! Przecież to wciąż plemienne dzikusy, tyle, że schludniej nieco ubrane i tak jak my mamy włosy na klacie jako pozostałość po naszych poprzednich ogniwach tak i murzyny mają dziedziczne mordowanie i gwałcenie i będą to robić bo taka ich natura. I to trzeba trzymać za mordę cały czas, bo jak się raz puści to się obróci przeciw swoim panom.

ziomus321

2013-08-01, 08:53
reportaż BBC za pewne ma tyle wspólnego z prawdą co ten o kibicach z polski przed euro 2012

zypon

2013-08-01, 09:07
czarni dostawiali wpie**ol od białych teraz biali od carnych ... chyba będzie po równo ? nie srajcie się tak !

Ojciec_Stiffmeistera

2013-08-01, 09:15
Tylko czarny może wpaść na pomysł mordowania białych ,którzy go utrzymują. Zabić plantatora i nie sprzedać towaru bo komu i jak? Pieprzone małpy zniszczyły piękny kraj. Mandela powinien zostać skazany za obalenie pięknego ustroju.

Browaryt

2013-08-01, 09:24
Uprzedziłeś mnie zypon ;p

KTU

2013-08-01, 10:31
zypon napisał/a:

czarni dostawiali wpie**ol od białych teraz biali od carnych ... chyba będzie po równo ? nie srajcie się tak !



To w ramach tej równości wszystko co masz oddaj czarnym i idź się powieś.

Nie słuchajcie takich patafianów co uważają że może od razu mamy nadstawić łby do ścięcia. Równości nie było, nie ma i nie zanosi się żeby była. Równość nie jest żadną wartością, po prostu trzeba wygrać, nie oszukiwać się że wszyscy dążą do harmonii i że istnieje równość bo właśnie to widać jak dążą jak kolorowi chcą mordować białych a jeszcze inni biali im przyklaskują (wielcy skruszeni) a nie się pieścić i samemu dać się wyprzeć "bo kiedyś...". Bo jak mam brać pod uwagę "bo kiedyś..." to tylko w ten sposób że powinno być tak że jak kolorowi będą podskakiwać to im znowu biali zrobią to samo kiedyś. Ale tacy sami poj***ni postępowcy którzy wypominają krucjaty czy niewolnictwo czarnych powiedzą do Polaka że jest żałosny bo nie lubi Niemców czy Rosjan i że nie powinien patrzeć wstecz...

F-ICE

2013-08-01, 11:49
Też mnie to zawsze rozwala, niby niewolnictwo takie złe ale wystarczy porównać jak żyją potomkowie czarnych niewolników a potomkowie tych co się w siatkę złapać nie dali ;D

plonk

2013-08-01, 11:55
bugaj napisał/a:


Już mam naprawdę dość tego co tu się wyprawia. Czemu ta strona przyciąga takich ludzi.


Jeśli Twoim zdaniem moje wypowiedzi przekraczają ogólnie przyjęte normy - to zgłoś to modom, proste.

bugaj napisał/a:

"Trzymać twardo za ryj" - wiesz kto nas tak trzymał przez wiele lat. Ruscy, Niemcy itp., inaczej OBCY. Co byś zrobił gdyby jakiś OBCY nakazywał, rządził tobą na twoim terenie.


Wiem, co bym zrobił na miejscu tego obcego. Trzymał twardo za ryj ;)
Różnica jest taka, że nas niemcy palili w krematoriach, ruscy rozstrzeliwali, a biali w RPA stworzyli najbogatsze państwo Afryki bez takich cyrków jak masowe mordy, które teraz pie**olnie. A czarni nie byli tam trzymani w kajdanach i chłostani za spojrzenie na inną część garderoby niż buty "białego pana".
Jeśli obiecasz masie ludzi cuda-wianki, pokażesz im wroga, wmówisz że są najlepsi "bo tak [bo rasa, bo kolor włosów, bo obywatelstwo] - ludobójstwa gotowe. Tak kolego do władzy doszedł Hitler.
Apartheid wcale nie był jakąś morderczą ideologią, tylko zdecydowanym podziałem białych/żółtych i czarnych.
Mieli osobne szkoły, inne wymagania - nikt do nikogo nie strzelał z wierzy numer jeden lokalnego KL.
bugaj napisał/a:


Mówisz o czarnych, którzy są niezdolni do tworzenia cywilizacji. No ale kto tworzył tą kulturę, którą ty się teraz raczysz np. muzykę.


Jeśli chodzi o blues i jazz to niewolnicy :D
Tego gówna tworzonego przez zaćpanych snoop dogów i inną hołotę nie słucham.
bugaj napisał/a:


Afryka ma problemy i toczy się tam ciągła walka plemienna, bo biały człowiek podzielił Afrykę od linijki nie patrząc czy przypadkiem np. w jednym kraju znajdą się 2 wrogie plemiona.


Afryka ma problem, bo biały człowiek z niej wyszedł...
bugaj napisał/a:


I tego nie mogę zrozumieć... w czym do cho*ery gorszy jest człowiek o ciemniejszej karnacji. Wytłumaczy mi ktoś tą zagadkę??


Och wcale nie musi być gorszy, na pewno jest wielu inteligentnych czarnych. Ktoś musiał przecież rządzić tymi plemionami...
Czarni, gdyby byli tak zajebiści, stworzyliby jakąkolwiek kulturę zdolną oprzeć się kulturze białych. Mówiąc kolokwialnie - nie daliby się złapać w siatkę na własnym terenie. To historycznie. A dzisiaj? Kto siedzi w więzieniach za dilerkę w USA? Kto popełnia najwięcej przestępstw? Kto nie potrafi sobie poradzić w systemie wolnorynkowym? Przypadek?