18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozwój seksualny kobiety

crossdressphyxia • 2015-05-17, 19:11
Oto dwa etapy rozwoju seksualnego kobiety:

1- Spadaj ode mnie ofiaro losu, taka c**a jak ty nie ma u mnie żadnych szans, wolę twardzieli, bo twardziele kochają najmocniej.

2- Samotna matka pozna uczuciowego i wrażliwego mężczyznę na poziomie, z własnym mieszkaniem i dobrymi zarobkami.

Moby_Dick

2015-05-17, 23:06
@uo, Po ch*j pytać gdzie idziemy? Ona wie, że do łóżka.

Tu...........ba

2015-05-17, 23:09
Nie wiem co Was dziwi... kobieta potrzebuje czuć się bezpieczna. Jeden (obicie mordy) i drugi (kasa) daje bezpieczeństwo. Jeden daję emocje swoim zachowaniem, drugi portfelem. Sztuka nie polega na narzekaniu na kobiety (chyba nie chcecie trzepać ch*ja do końca życia). Sztuka polega na tym prostym zdaniu:

"Chcieliście wyr*chać królika Rogera, a to on wyr*chał Was".

BongMan

2015-05-17, 23:21
Temat i komentarz Dicka - kwintesencja mentalności głupich p*zd :D Uwielbiam się z takich śmiać.

Moby_Dick

2015-05-17, 23:42
BongMan napisał/a:

Temat i komentarz Dicka - kwintesencja mentalności głupich p*zd :D Uwielbiam się z takich śmiać.



Smiej sie smiej xD

kapelan_szturmowy

2015-05-18, 09:03
AAA panowie, widzicie, cechy kobiet trzeba przekuć w zysk i korzystać z ich mentalności. Wyrywać laski póki mlode, dymać ,zostawiać po stosunku jak zużytą gumkę i wyrywać następne i tak aż sie zestarzejemy. A jak już się zestarzejemy to wziąść taka z odchowanym dzieckiem bo i odpada wstawanie po nocach i pieluchy. He!

BongMan

2015-05-18, 11:23
Dick, żeby nie było, bo mogłem się źle wyrazić. Uwielbiam się śmiać z takich p*zd, o których jest temat i twój komentarz. Nie żebym ciebie i autora tematu nazywał p*zdami.

Moby_Dick

2015-05-18, 12:59
Załapałem Bonguś ;) Ale faktycznie wypowiedź brzmi dwuznacznie.

Diggerx

2015-05-18, 16:06
MateoTCK napisał/a:

Chodzi o to, żeby przyswoić sobie cechy, ale tylko nie które takich twardzieli. Twardziele i tak nie wiedzą jak postępować z łaskami. Bądz bad boyem, ale nie chamem. Następną cecha to pewność siebie. No i jak zapraszasz laskę na spotkanie to ku#wa nie pytaj gdzie idziecie, bo robisz z siebie zagubionego chłopczyka.



Jedyny komentujący w tym temacie, który naprawdę wie o co chodzi z kobietami. I bardzo dobrze, że jedyny, bo im mniej ludzi znających sie na tym, tym lepiej dla mnie. :-D

Ma...........CK

2015-05-18, 16:43
Diggerx napisał/a:



Jedyny komentujący w tym temacie, który naprawdę wie o co chodzi z kobietami. I bardzo dobrze, że jedyny, bo im mniej ludzi znających sie na tym, tym lepiej dla mnie. :-D


Haha witam w gronie świadomych :) i potwierdzam, to działa na naszą korzyść :)

Cheeryl

2015-05-19, 22:49
Hahahahahahaa nie no umrę... Mężczyźni XXI w tacy są: chcą wyr*chać byle szmatę, ale na matkę i kobietę, która ma im dom prowadzić, to już spokojną, ułożoną dziewicę.

Co zresztą doskonale widać po tej stronie, gdzie wszędzie lajkujecie tępe suki :D :D :D
I macie czelność mówić, że to dupy są zdradliwe. A wy tacy biedni ułożeni :D :D

Śmiać mi się z was chce i waszych historii. Większość, która się tu wypowiada to siedemnastolatkowie, którzy jedyny związek mieli ze swoją ręką, ale i tak nie mogę z beki jak widzę takie wpisy.
Beka w ch*j.

W ogóle grupka nastolatków rozmawia na portalu 'sadistic' o związkach i kobietach, no po prostu k***a no nie...