18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozwiązła "nastolatka" opowiada o swoim życiu seks

Sero • 2012-06-10, 23:38

Tak też się ludzie bawią... akcja od 4:00

sauerps

2012-06-12, 13:42
Babe z burdelu wyciągniesz, ale burdelu z baby nigdy;]

czaki126pl

2012-06-12, 14:51
Phi.. wszędzie się dzieje to samo wystarczy poszukac .
Skąd się takie głupie dziewczyny biorą , bez żadnych priorytetów - żal.

ja...........03

2012-06-12, 16:25
mamusię oszukasz i tatusia ale jak obudzisz się z rosnącym mięsakiem i zaawansowanym aids to nie będzie wesoło
może oni mają taki program nauczania że w wieku 15 lat 300 partnerów a potem na mtv do programu dla ciężarnych 16latek

girlfromwestern

2012-06-12, 17:38
Ja się zastanawiam, ile wśród was miało chociaż jednego kochanka/kochankę, a czuje się lepsze od tej kobiety, bo przecież 1 to tylko zabawa, a już powiedzmy od 10 więcej to już źle. Jestem również ciekawa ile mężczyzn uważa, że to zło, bo oni uprawiali seks tylko ze swoimi dziewczynami (chodzi mi o coś takiego, że mężczyzna traktuje swoją dziewczynę jak szmatę - takie związki też istnieją). Jestem ciekawa ile kobiet używających sobie życia ze swoimi przyjaciółmi od seksu, czuje się lepsza, bo na seks następuje po kilkumiesięcznym poznaniu i polubieniu. To naprawdę nie jest takie ciężkie być konsekwentnym w tym co się mówi i robi. Jak już cześć z was uważa ją za panienkę lekkich obyczajów, bo wy poznajecie najpierw swoich kochanków, a po kilku miesiącach jest dopiero seks, to zauważcie, że ona też staje się taką wyzwoloną kobietą jak wy, bo do tego potrzeba tylko lubienia się i pociągu fizycznego. Chcieliście propagować pogląd "moje ciało to mogę robić sobie z nim, co chcę", to macie efekty.

teken

2012-06-12, 19:07
Już wk***ia to "akcja od...", niedługo będzie "akcja od 39:56 min", k***a przytnij ten film i go wrzuć, a nie piszesz kiedy coś się dzieje.
Poza tym tagi to zajebiste: :: opowiada :: 300 :: facetów

girlfromwestern

2012-06-13, 12:43
Mężczyzna napisał/a:



No tak, k***a k***ie łba nie urwie, koleżanka broni siostry po fachu?


Jestem za seksem wyłącznie z miłości. Dla mnie to żadna różnica czy ktoś ma wieloletnią przyjaciółkę od seksu, czy uprawia seks z nowopoznaną kobietą. I tu jest seks bez miłości i tam. Mnie nie przekonuje, że ktoś zna swoją przyjaciółkę od x miesięcy. W tamtym komentarzu po prostu chodziło mi o to, żeby się co poniektórzy ("czujący się lepiej, bo od seksu mają mniej przyjaciół") się nad sobą zastanowili.

pylaochos

2012-06-22, 10:37
Mężczyzna napisał/a:



No tak, k***a k***ie łba nie urwie, koleżanka broni siostry po fachu?



Valar Morghulis.