18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozwiązanie kolejnego błędu serverów

Gogul • 2013-03-22, 10:32
i mulenia filmików i materiałów na sadolu. :roll:



wymyśliłem tak przy rannej kawie. :kawa:

/watch?v=loICIbqwl2k jakby komuś mocno mulilo sadola to proszę link do youtube.

messi169

2013-03-24, 12:35
Nie no, rzeczywiście zamulające filmiki na sadolu wk***iają

Gogul

2013-03-24, 12:39
To nie jest mój materiał. Napisałem, że znalazłem rozwiązanie a nie "stworzyłem". Dziekuje

D3F

2013-03-24, 12:48
a potem: "Mamo! Mamo! Komputer się zepsuł, kupisz mi nowy?"

Mendelejew

2013-03-24, 12:54
czasami się zastanawiam czy jestem na głównej czy w poczekalni.

Kuriki

2013-03-24, 12:57
Strasznie, przekurewsko nieprofesjonalnie. Morda kamerzysty -i chyba jeszcze kogoś- widoczna na monitorze, nagrywane sandałami wujka... :nietoperz:

Ni ch*ja piwa nie będzie! :emo:

radek225

2013-03-24, 12:59
Trwa instalowanie systemu Windows... Teraz rozumiem, czemu serwer muli ;) . LINUX POWER!!!! To jest system. Windowsa też mam, bo na Linuxie nie działa mi Star Craft II, choć leciwa już jedynka śmiga, ale bez Battle.NETa. Polecam Linuxa jako system do neta, filmów, muzyki, edycji grafiki, a Windowsa do gier.

masturbator

2013-03-24, 13:06
Fakt faktem,może to byli admini sadistica podczas restartu serwera :D haha,za dużo treści w poczekalni ląduje i tak wygląda próba odwieszenia strony :P

Gogul

2013-03-24, 14:29
Mendelejew, sądząc po twoim "stażu" w postaci 3 postów, uważam że możesz nie wiedzieć nawet czy jesteś na głownej czy na swoim profilu. jeśli naprawde jesteś tak głupi, że ciężko odróżnic, kliknij "Wyloguj" i oszczędź nam swojego pie**olenia.

virusotron

2013-03-24, 14:39
Linux syf instalacja sterowników do GF to była droga do piekła i z powrotem. automatyczny instalator powiedział ze mam sp***alać wiec instalowałem sam. No i k***a? Musiałem z dwóch paczek instalować z jednej interfejsy do kernela z drugiej cos innego ob jako instalowałem tylko z jednej to nie działało a na deser babranie sie z x.conf.

Windows rulez.

SiemaPL

2013-03-24, 15:27
ch*jowe jak krocze tajskiej dz**ki

Nabs

2013-03-24, 16:52
Może dostanę za to warna lub mój post skasowany, ale to nie była awaria serwerów, bo przeglądałem ostatnio stronę z awariami serwerów w ovh, no i większość została naprawiona w przeciągu jakiegoś czasu, a na sadolu muliło trochę dłużej. Z racji że również mam kilka serwerów w ovh, wiem mniej więcej co było przyczyną mulenia - zużyty transfer. W ovh jak się przekroczy pewien transfer, w zależności od tego jaki masz serwer, to łącza zwalniają przeważnie do 10mb/s. Strona jak strona chodzić będzie, bo to wiele transferu nie wymaga, ale filmiki czy gify, będą chodzić wolniej przy wielu żądaniach jednocześnie. "naprawa" trwała tyle, ile trwa poinformowanie kogoś odpowiedzialnego tutaj za budżet i przelanie odpowiedniej kwoty za dodatkowy transfer.

Więc, jeżeli nie chcecie żeby podobna sytuacja miała miejsce, wyłączcie j***ne adblocki dla tej strony, i dajcie ludziom co tutaj robią trochę zarobić, co by późniejszych problemów z kasą na transfer nie było. Albo poproście o konta "premium" gdzie po uiszczeniu odpowiedniej opłaty nie będzie reklam. Postarajcie się gimbusy zrozumieć, że utrzymanie takiego serwera/ów to nie jest 5zł jakie dostajecie od rodziców na lizaki.

arthovv

2013-03-24, 17:20
Aleś ku*wa kreatywny

radek225

2013-03-24, 17:32
virusotron napisał/a:

Linux syf instalacja sterowników do GF to była droga do piekła i z powrotem. automatyczny instalator powiedział ze mam sp***alać wiec instalowałem sam. No i k***a? Musiałem z dwóch paczek instalować z jednej interfejsy do kernela z drugiej cos innego ob jako instalowałem tylko z jednej to nie działało a na deser babranie sie z x.conf.

Windows rulez.



Jak się instaluje BSD albo solarisa to tak masz. Mówię tutaj o dystrybucjach przyjaznych użytkownikowi typu Debian, Ubuntu i jego pochodne. Osobiście używam Linuxa Mint (remiks Ubuntu) i żadnych problemów ze sterownikami nie mam. Działa mi wszystko, z kamerką internetową włącznie. Mam Linuxa i wiem, że nie mam na laptopie żadnego szpiegowskiego gówna, nie instalują mi się jakieś poje*ane wyszukiwarki przy instalacji programów z internetu itp. W czasie przeglądania internetu mam włączony firewall, odmontowane niepotrzebne napędy i dzieci neo wraz z dziećmi skryptów mogą mnie pocałować w dupę.