18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozrywka na budowie

~tip.top • 2010-07-23, 07:40
Pan majster pokazał klasę :szczerbaty:


zimny

2010-07-23, 16:55
no to podwyżki nie będzie.

inortoni

2010-07-23, 18:03
adobe after effects, widać to już przy żonglerce piłką :(

silek65

2010-07-23, 19:26
@up
tak k****
moze jeszcze rezyserowal steven spielberg

Basika063

2010-07-23, 20:54
Filmik jest fajny, majstra wykop zajebisty bo perfekcyjnie celny więc po co się napinacie i pienicie? Jak Was dobija upał, to lód na głowę i będzie miodzio.

Adamo'90

2010-07-24, 00:23
silek65 no niestety proponuję kupić okulary. Od razu widać AAE, oraz to że jest wyreżyserowane po r*chach kamery. Widać że to doświadczony kamerzysta - zoom zbyt ostry i szybki, dym całkiem nie realistyczny.

Oraz wiele innych szczegółów. To się od razu rozpoznaje jaki filmik to tzw. "fake" (np. jakieś wodowania samolotów i zaraz wybiegają ludzie krzycząc "party") a jaki to prawdziwe ujęcie.

silek65

2010-07-24, 04:43
@up
tak... faktycznie widac
w szczegolnosci kiedy wiesz co to jest AAE i kiedy pracujesz dla Hollywood
jestes zwyklym dzieckem neo ktory lansuje sie terminami zupelnie ci obcymi i wyczytanymi z komentow/google innych osob
proponuje kupic okulary, a nastepnie ksiazki:
1) dzieci Neo
2) Adobe After Effects CS5

mynu

2010-07-24, 09:02
chewbacca napisał/a:

Na 90% fejk.

Ale i tak filmik jest fajny :D .



Oczywiście że fake ale za to jaki dobry

Adamo'90

2010-07-24, 10:21
No widać, z kim rozmawiam. Nie będę zniżał się do Twego poziomu i ubliżał Tobie. Koleś nawet mnie nie znasz i mnie wyzywasz, dobre, gratulacje. Wiesz nie mam zwyczaju pisać pod filmikami "fake" "plus" "mocne" " będzie główna", wyraziłem swoją opinię bo film ten jest tak kulawo zrobiony że ewidentnie widać reżyserkę... Co do książek, cóż nie interesuje mnie tego typu literatura. Poza tym, nie wiem o jakich terminach piszesz, bo niestety wszystko co pisałem to moje własne spostrzeżenia. Nie mam zwyczaju przeglądania tysięcy komentarzy i oglądania każdego filmu, bo zwyczajnie nie mam na to czasu. A poza tym kolego, skoro nazywasz mnie "dzieckiem neo", to musisz być strasznie dorosły - ja mam własne auto, dużo jeżdżę po Polsce, dużo imprezuję, mam wielu znajomych (nie na nk, w życiu), często mam jakieś wypady no i zarabiam także na własną rękę. Ciekaw jestem jak dorosły jesteś Ty? Po prostu rażący był Twój brak spostrzegawczości. Może sam jesteś dzieckiem neo? (spekulacja)

Źle trafiłeś.

mynu

2010-07-24, 14:26
Adamo'90 napisał/a:

wyraziłem swoją opinię bo film ten jest tak kulawo zrobiony że ewidentnie widać reżyserkę...



Najwyraźniej zamierzeniem autora był tylko i wyłącznie humor a nie profesjonalne wykonanie... z drugiej strony nie przesadzaj aż tak źle nie jest

silek65

2010-07-24, 17:01
Cytat:

A poza tym kolego, skoro nazywasz mnie "dzieckiem neo", to musisz być strasznie dorosły - ja mam własne auto, dużo jeżdżę po Polsce, dużo imprezuję, mam wielu znajomych (nie na nk, w życiu), często mam jakieś wypady no i zarabiam także na własną rękę. Ciekaw jestem jak dorosły jesteś Ty?


wiesz co... wlasciwie mialem tu juz napisane, co mam czego nie mam
ze mam samochod i bla bla bla
ale poczulem jak zenujace jest takie przechwalanie
mowisz o doroslosci... to nie zapomnij tez o skromnosci

a idz pan w ch... z takimi jak ty

Adamo'90

2010-07-26, 01:35
Wiesz, nie mam na celu przechwalania się - gdy przychodzi chamstwo, staram się je zwalczyć każdym sposobem.

Już samo "dziecko" mnie zdenerwowało a co dopiero neo. Nikt tak się do mnie nie zwrócił. Na prawdę nie chce i nie mam na celu przechwalać się, ale jeśli trzeba to niestety wywlokę wszystko na wierzch.

No i cóż, ku zaskoczeniu napiszę - pokój. Nie znam Ciebie osobiście więc nie mnie oceniać.