18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozruch Panzerkampfwagen V

crossdressphyxia • 2020-10-20, 22:49
Nie ma, że -10 i już nie odpali.




MASS90

2020-10-21, 08:37
baronturbina napisał/a:

Podaj jakiś bo widać że znasz się ba rzeczy. Ewentualnie spytaj któregoś ojca.



Już się pedale nie produkuj bo zostałeś zaorany i już twoje wypociny tego nie zmienią. Dwóch chłopów odpala zajebistą maszynę, a ty pedale wyskakujesz z jakimś lizaniem rowów. Jesteś PEDAŁEM.

McQurwa

2020-10-21, 09:16
hi-tech made in deutschland

Wkurwiony_Zygfryd

2020-10-21, 09:37
Myślę, że nadal aktualne na reklamę Volkswagena. DAS AUTO!

jacek44

2020-10-21, 09:47
"Jakby ktoś był zainteresowany to jest rozrusznik bezwładnościowy - korba kręci się powoli i za pomocą (najprawdopodobniej) przyspieszającej przekładni planetarnej, napędza koło zamachowe. Dzięki dużemu przełożeniu, koło kręci się z bardzo dużą prędkością, znacznie wyższą niż obroty silnika co pozwala zmagazynować odpowiednio dużą ilość energii bez potrzeby stosowania bardzo ciężkiego koła. Między kołem a wałem korbowym, jest kolejna przekładnia, tym razem redukująca, która jak sama nazwa wskazuje, redukuje prędkość obrotową, ale zwiększa moment obrotowy. Dzięki temu, na wyjściu dostajemy "siłę" wystarczającą do obrócenia wału korbowego."

baronturbina

2020-10-21, 16:00
MASS90 napisał/a:

Już się pedale nie produkuj bo zostałeś zaorany i już twoje wypociny tego nie zmienią. Dwóch chłopów odpala zajebistą maszynę, a ty pedale wyskakujesz z jakimś lizaniem rowów. Jesteś PEDAŁEM.


Panem pedałem i nie przyrównuj mnie do rodziców. Lubisz z kolegą pokręcić korbą przy odpalaniu zajebistej maszyny?

JedkerTC

2020-10-21, 18:10
Hose88 napisał/a:

Panzerkampfwagen V czyli Pantera (chyba typu A, Salieri zna się może lepiej).



O, proszę, Kaserne Thun. Byłeś tam służbowo?

pankruk

2020-10-21, 20:03
baronturbina napisał/a:

Panem pedałem i nie przyrównuj mnie do rodziców. Lubisz z kolegą pokręcić korbą przy odpalaniu zajebistej maszyny?



Ja pie**ole typie, jak już przegrałeś dyskusję, która i tak nic nie wnosi do tematu to chociaż przełknij k***a tę gorycz i oszczędź nam razem z kolegą tych dywagacji.

baronturbinatospierdolina

2020-10-21, 23:37
baronturbina napisał/a:

Panem pedałem i nie przyrównuj mnie do rodziców. Lubisz z kolegą pokręcić korbą przy odpalaniu zajebistej maszyny?



Gratuluję, zostałeś naczelnym pedałem tego forum, zaoranym jak pole na wiosne pod rośliny jare.

baronturbina

2020-10-21, 23:50
baronturbinatosp***olina napisał/a:

Gratuluję, zostałeś naczelnym pedałem tego forum, zaoranym jak pole na wiosne pod rośliny jare.


Nom racja ale nie jestem biedakiem i ameba jak ty. Ty się serio przejmujesz jak ci napisze ze jesteś nikim a Twoja matkę cały PGR zna? Teraz będę jak Halman płakał w kącie hahahah


Kriuk napisał/a:

Ja pie**ole typie, jak już przegrałeś dyskusję, która i tak nic nie wnosi do tematu to chociaż przełknij k***a tę gorycz i oszczędź nam razem z kolegą tych dywagacji.


Jak można przegrać z totalnie nikim?

baronturbinadupewypina

2020-10-22, 03:02
baronturbina napisał/a:

Nom racja ale nie jestem biedakiem i ameba jak ty. Ty się serio przejmujesz jak ci napisze ze jesteś nikim a Twoja matkę cały PGR zna? Teraz będę jak Halman płakał w kącie hahahah
Jak można przegrać z totalnie nikim?




sa...........os

2020-10-22, 03:07
baronturbinadupewypina, Dołączył: 4 minuty temu.

k***a, że wam się chce... :lol:

Pedofilek

2020-10-22, 03:32
CzerstWybut napisał/a:

Zmien portal na jakiś gejowski bo nikt tu z tobą nie ma ochoty fantazjować.



Akurat sadistic to portal gejowski nr 1 w Polsce

baronturbina

2020-10-22, 07:33
@baronturbinadupewypina
Ale co z tego? Ten portal jest dla pedalow w większości. Kolec obciążający klamkę w Brazylii i wielkiego donga ci nie przeszkadza? Lubisz to jak koń owies prawda? Dziecko idź lekcje odrabiać bo się marnujesz z takim potencjałem i inteligencją.

RoBoTRoN

2020-10-24, 12:22
Wk***iony_Zygfryd napisał/a:

Myślę, że nadal aktualne na reklamę Volkswagena. DAS AUTO!



Zasadniczo to reklama MAN-a....

Hose88 napisał/a:

Panzerkampfwagen V czyli Pantera (chyba typu A, Salieri zna się może lepiej).



Od lutego 1944 r. niejasną decyzją samego Hitlera zrezygnowano z numeru "V" przy nazwie tego czołgu, jest to po prostu Panther albo Sd. Kfz. 171.
Na tym zdjęciu to Panther Ausf. D lub G, ze względu na brak opływowej osłony kadłubowego kaemu. W Pantherach literowe nazwy modeli nie miały kolejności alfabetycznej, Ausf. A był późniejszy.

TrailerDizelhehe

2021-06-10, 15:57
Ur*chamianie wujkowego gramofonu :pijaki:

Jak było wiadomo gdzie to dać :szczerbaty: