18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Różnica

contowsky • 2014-09-06, 16:42
Jaka jest różnica między pająkiem a Pakistańczykiem?
Czasami można spotkać pająka pod prysznicem.

Ku...........cz

2014-09-06, 19:20
wolałbym spotkać po prysznicem pająka niż pakistańczyka

Yogurth

2014-09-06, 23:08
Ja znam inną wersje.

Jaka jest różnica między pająkiem a cyganem?
Czasami można spotkać pająka pod prysznicem.

Sz...........an

2014-09-07, 00:45
Jaka jest różnica między pająkiem a Pakistańczykiem?
Pakistańczyka nie zapie**olisz gazetą :amused:

Rozpi

2014-09-07, 01:58
A co z kolei łączy pakistańczyka i pająka???

Ten i ten może się na Ciebie spuścić...


I wtedy przydaje się prysznic.

btw. wy k***y tego że się wtedy przydaje prysznic nie wiem z własnej autopsji.

thqpo

2014-09-07, 09:46
Podobno araby myją się przed każdą modlitwą, czyli kilka razy dziennie. Ale oni chyba mentalnie są brudasami. Tzn chyba o to autorowi chodziło. :D

Shaggy93

2014-09-07, 12:28
thqpo napisał/a:

Podobno araby myją się przed każdą modlitwą, czyli kilka razy dziennie. Ale oni chyba mentalnie są brudasami. Tzn chyba o to autorowi chodziło. :D


No i masz racje. Oni faktycznie muszą sie kąpać przed każdą modlitwą czyli ok 5 razy dziennie.
tak samo zawsze mnie zastanawialo czemu na czarnych mowi sie bambusy, ani bambus czarny ani nie rośnie w afryce :roll:

KJP678

2014-09-07, 13:59
Jaka jest różnica między pająkiem a Pakistańczykiem?
Pająka spotkasz pod prysznicem, a Pakistańczyka z prysznicem :-D


Shaggy93 napisał/a:


czemu na czarnych mowi sie bambusy, ani bambus czarny ani nie rośnie w afryce :roll:



Wiele razy było tłumaczone na sadolu, ale co tam :-)
Bambus nie od rośliny, a od imienia Bambo ze słynnego wierszyka (czy jakoś tak).

wieczór

2014-09-07, 14:18
Nie na temat ale mi się przypomniało z powodu pająka :

Czym można zabić człowieka pająka?

Człowiekiem kapciem :)

Sz...........an

2014-09-07, 15:35
Shaggy93 napisał/a:


No i masz racje. Oni faktycznie muszą sie kąpać przed każdą modlitwą czyli ok 5 razy dziennie.
tak samo zawsze mnie zastanawialo czemu na czarnych mowi sie bambusy, ani bambus czarny ani nie rośnie w afryce :roll:



Tak to prawda. Nawet po puszczeniu bąka albo załatwieniu potrzeby fizjologicznej ich religia nakazuje mycie się po czymś takim. Był nawet odc. "Boso przez świat" W.Cejrowskiego o islamie i opowiadał o tym.

Shaggy93

2014-09-07, 16:58
Szeryfian napisał/a:



Tak to prawda. Nawet po puszczeniu bąka albo załatwieniu potrzeby fizjologicznej ich religia nakazuje mycie się po czymś takim. Był nawet odc. "Boso przez świat" W.Cejrowskiego o islamie i opowiadał o tym.


a myślisz że ja skąd to wiem ? raczej sie z tymi k***ami nie koleguje a Wojtusa łubie czasem obejrzeć jak pie**oli te swoje farmazony :) )
a propo bambusów to wiem że od bambo ale skąd sie to wzieło tuwimowi że nazwał murzynka bambus (angielskie bamboo...) nie prosciej bob albo k***a Jaki Ambroży ;p