18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Różnica

Riffer • 2013-05-03, 21:37
Wiecie jaka jest różnica Miedzy Studentem a Bezrobotnym?












-z Tego pierwszego rodzice sa dumni.

:idzwch*j:

Mgla

2013-05-04, 01:45
Bezrobotny ogląda cały dzień tv zamiast udawać, że się uczy, ma darmowe przejazdy w niektórych miastach i ma bardziej szczerych kolegów?

Pajoresko

2013-05-04, 02:01
govinem napisał/a:

Wiecie jaka jest różnica Miedzy Studentem a Bezrobotnym?







-z Tego pierwszego rodzice sa dumni.

:idzwch*j:



z ciebie nikt nie jest dumny..

Ross94

2013-05-04, 02:37
Od zawsze zdawałem sobie sprawę,że muszę wybrać kierunek z którego będę miał czystą przyjemność studiowania,ale z drugiej strony da mi on potem pracę,gdzie nie będę się musiał martwić czy starczy mi pieniędzy do końca miesiąca. Dlatego wybrałem Biotechnologie Farmaceutyczną,gdzie zapotrzebowanie w sektorze farmaceutycznym jest ogromne. Najlepsze jest to,że na mojej uczelni (http://www.cit.ie/), ludzie z HR,dzwonią do koordynatora kierunku aby ta wybrała dla nich absolwentów do pracy,na podstawie ich wyników.

marna

2013-05-04, 10:39
govinem napisał/a:

Wiecie jaka jest różnica Miedzy Studentem a Bezrobotnym?



ja wiem jaka jest różnica. Bardzo cienka 8-)

kogut117

2013-05-04, 12:03
Student z wydziału gier i zabaw z kierunku zarządzanie

Hu...........ia

2013-05-04, 12:16
Niestety tak jest w naszym kraju. Nawet żadna politechnika nie pomoże, kumpel skończył budowę maszyn jako mgr inż. i nie chcieli go przyjąć na stanowisko, bo 3 lata doświadczenia musi mieć (dla przykładu moje praktyki studenckie trwały 3 tygodnie), gdzie indziej mu powiedzieli, że za wysokie kwalifikacje, ale na umowę zlecenie go przyjęli. Teraz po trzech latach studiów pytam siebie - na ch*j mi te zastosowania matematyki? Ups, licencjat trzeba pisać.

_arci

2013-05-04, 12:42
Trzeba było w technikum zapie**alać. Wtedy studia mogą być przyjemnością i nie ma ciśnienia na mega hiper kasiasty kierunek.

Riffer

2013-05-05, 22:49
Zly_wrecz_okropny napisał/a:

Autor zapewne pracujący na czarno zbieracz brukselek z Holandii bez matury, kontra reszta świata. Nie każdy student studentowi równy, pozdrawia programista miernoty z europeistyki ;)



:homer: ty student, wiesz co to znaczy Kawał?