18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Różnica

Mi...........13 • 2012-11-07, 17:00
Jaka jest różnica między Londynem a Śląskiem?








W Londynie większość osób mówi po Polsku.

CarlosPOL

2012-11-07, 22:26
Niech Śląsk stanie się autonomią. My będziemy mieli lepszy standard życia, u nas bezrobocia nie będzie (w tak dużej skali) .Gorole będą marzły w zimę ,nie mając pieniędzy na gaz czy inne ch*jstwo na opał, zresztą ci którzy poznali Ślązaków lepiej na nas się nie ciepią.

Szwancolot

2012-11-07, 22:44
Fisz_ napisał/a:

I bardzo k***a dobrze, że tak jest. Niech wrzeszcząca hołota się wyniesie do UK tłuc się z ciapatymi, sam przynajmniej Śląsk będzie miał święty spokój. Wystarczyłoby przestać stąd węgiel i stal ciągnąć po Polsce, może by te szczekające na Ślązaków sk***ysyństwo zamarzło do lutego.. :D




Szlachta pali drewnem.

koobieta

2012-11-07, 23:10
-jeśli odłączenie Śląska od Polski oznaczałoby zaprzestanie spłacania długu reszty Polski- jestem ZA
-jeśli mieliby nas przejąć niemcy, postawić na nogi *, dać pracę i szansę na rozwój z daleka od warsiawiaczków, z ktorych jak ktoś napisał co drugi to murzyn turek chińczyk i Bog jeden raczy wiedzieć jaki pies burek- JESTEM NA TAK
*(co nie będzie wymagało dużej ingerencji jeśli Sląsk zatrzyma 100% zysków i tego co wypracował na siebie)
-jeśli miałoby to zabrac opał wszystkim szczekającym tu wyżej psom opał, możliwość pracy jeśli tu dojeżdzają* - JESTEM NA TAK
*(a jest w p*zdu takich nie śląskich darmozjadów na nasze miejsca pracy)

Na koniec dodam , iż mam nadzieje, że kiedyś przyjdzie dzień dla całej reszty polski, kiedy to Śląsk odłączy się od szlachty której gówno z sianem z ciżemek wystaje, kiedy to w reszcie województw przyjdzie bieda tak silna (brak naszych Sląskich pinionżków), że bedziecie wpie**alac trupy wykopane z cmentarzy, mam nadzieje że dożyję dnia jak bedziecie skamleć jak cyganie o nasz powrót. O nas, Ślązaków.

Co jak co, może i typowi ślązacy mają staromodne poglądy, może i nie są wypacykowani jak warsiawka w róż i inne ch*jstwa, ale to MY wyrabiamy większą część dochodów Polski, to za nasz pot przelany na kopalni stoją Wasze warsiawskie atrakcje, naszym węglem opalacie w domach. Nie pie**olcie ze elita pali drewnem- drewnem palą Ci, których nie stać na węgiel ;)

Po stokroć turecko czarno chiński warsiawski ch*j w dupę wszystkim, którzy na nas Ślązaków psioczą.

Amen.

Lukascam

2012-11-07, 23:11
Przeca niemcow wygoniono a na tereny Slaska przeniesiono lwowiakow? Niech mnie ktoś poprawi.

muciek1988.pl

2012-11-07, 23:22
tak wągiel wągiel i tylko wągiel a ciekawe co byście żarli jak by nie lepsza cześć polski? ryby to pewnie z rawy byście wpie**alali :D
a węgiel zagranicy można sprowadzić i wyjdzie na to samo.
wole palić drewnem niż jakiś ryl ma mi tu krzyczeć wągiel i stal i co by było gdyby nie my gówno by się stało i świeże powietrze by było.
a Sosnowiec też ma kopalnie i to nie śląsk

ul...........rt

2012-11-07, 23:29
Ja pochodzę z Wielkopolski ale mam dziewczynę ze śląska i powiem jedno,Do ślązaczek reszcie Polski duuuużo brakuje ;0

Proximate

2012-11-07, 23:29
@TYGRYS2008

pie**olony gorol..

ul...........rt

2012-11-07, 23:31
@muciek1988.pl
Katarzyne W też macie w Sosnowcu,ale nie wiem czy jest sie czym chwalić... :-/

UnknownUser

2012-11-07, 23:37
TYGRYS2008 napisał/a:

up
jestem za wysiedleniem ślązaków. Dziękuję pocałujcie mnie w dupę!



o byś k***a zginął na raka krawaciarzu j***ny!!!

Ramsey007

2012-11-07, 23:40
@Fisz_ och*jałeś? Węgiel importujemy z chin bo jest tańszy niż wasz, śląski...

Szwancolot

2012-11-07, 23:54
ulthart napisał/a:

Ja pochodzę z Wielkopolski ale mam dziewczynę ze śląska i powiem jedno,Do ślązaczek reszcie Polski duuuużo brakuje ;0




chyba kilogramów

:idzwch*j:

smyndryl

2012-11-07, 23:57
Ja bym sobie życzył, żeby Górny Śląsk przestał być mylony ze Śląskiem

hellmans33

2012-11-08, 00:11
pie**olicie hanysy, jak chcecie autonomii to wypie**alać i w dupę se wsadźcie te teksty o marznięciu w zimie bez Was, tak jakby jedynie Ślązacy umieli wydobywać węgiel. Mieszkam 3 km od granicy ze Śląskiem, często tam przebywam i znam wielu mieszkańców śląska i nie dam złego słowa na nich powiedzieć, ale żadnemu się nie marzy odcinać od czegokolwiek, albo jesteśmy razem ze wszystkimi tego konsekwencjami, albo spieprzać w p*zdu.

modzgi

2012-11-08, 00:45
Ślązak czy nie i tak wszyscy skończymy w ruskim kołchozie

Lidel

2012-11-08, 00:51
TYGRYS2008 napisał/a:

up
jestem za wysiedleniem ślązaków. Dziękuję pocałujcie mnie w dupę!



ciekawe z czego by warszawka prad robila, moze goroli by zaczac juz palic :roll: hmmm


: :plzdie: