18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Różnica między facetem a kobietą

endione • 2014-08-18, 12:14
Kobiety jeżdżą bezpieczniej :idzwch*j:



zaj***ne z fb

Sushy

2014-08-18, 12:26
Główna różnica między kobietą a mężczyzną jest taka, że to faceci mają jednego fiuta między nogami przez całe życie :D

Foodman

2014-08-18, 12:34
Nie rozumiem opisu. "Tomek, hamuj k***a!" oznacza że to facet jeździ i potrafi opanować sytuację na drodze bo kobieta, jak to słychać na filmiku, wpie**oliła by się w to auto bo by zaczęła hamować zamiast zrobić dobry manewr wymijający :)

endione

2014-08-18, 12:43
Przecież 3/4 kobiet uważa, że jeżdżą bezpieczniej od mężczyzn...

karinata

2014-08-18, 13:05
Sushy napisał/a:

Główna różnica między kobietą a mężczyzną jest taka, że to faceci mają jednego fiuta między nogami przez całe życie


No a kobieta jedną c*pkę. Kolumb się znalazł.

Foodman napisał/a:

"Tomek, hamuj k***a!" oznacza że to facet jeździ i potrafi opanować sytuację na drodze bo kobieta, jak to słychać na filmiku, wpie**oliła by się w to auto bo by zaczęła hamować zamiast zrobić dobry manewr wymijający


Możliwe. Ale tak całkiem na pewno, to po prostu siedziała obok kierowcy, stamtąd wszystko wygląda inaczej. Właściwie to szkoda, że nie mam kamerki, może bym mogła wstawić męskie "hamuuuuuuj" na widok sarny. Dało się ominąć. :evil:

MajkelT

2014-08-18, 13:29
Do panow od fiutkow i cipek.
Glowna roznica miedzy kobieta a mezczyzna jest taka ze MY r*chamy a one sa r*chane.

panmorda

2014-08-18, 13:30
Ja pie**ole i jak zwykle głupia p*zda musi doradzać... Niestety kobiety zawsze mają najwięcej do powiedzenia a już szczególnie jak chodzi o sytuacje krytyczne. Prosty filmik pokazuje jak uleganie kobiecie może sie skończyć. Takich filmów cała masa

shinigamiONE

2014-08-18, 13:37
Możliwe, że faktycznie kobieta zaczęłaby hamować, ale nie byłbym tak defnitywnie oceniający w tym wypadku. Bardziej chodziło o podniesienie alarmu, zwrócenie uwagi na zaistniałą sytuację. I tak, kierwca doskonale sobie z tego zdawał sprawę, ale kto siedząc na miejscu pilota nie wypaliłby choćby z "o k***a!"