18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Rozmowy w toku

qwerty6 • 2013-03-04, 15:42
Oddałbym wszystko gdyby u Drzyzgi w programie choć raz pojawił się ktoś który by powiedział: "Mama była w porządku... tata był też w porządku... to po prostu ja wyrosłem na debila" :glowawmur:

qwerty6

2013-03-04, 15:52
Podobno już mają dośc ludzi z sadola :idzwch*j:

Udash

2013-03-04, 16:35
Ja bym oddał wszystko żeby ludzie przestali oglądać te gówniane programy.

zo...........ek

2013-03-06, 21:36
Oddaj mi wszystko to tam wystąpię i tak powiem.

Whiltierna

2013-03-06, 21:36
Nie mogłeś swoich myśli przenieść do klopa? :-?

kiziamizia

2013-03-06, 21:37
Wychowanie ma duzy wplyw na calokrztalt charakteru czlowieka :-)

Casperro

2013-03-06, 21:37
Podsuń ten pomysł reżyserowi... ilość prawdziwych historii porównywalna z "Dlaczego ja?" czy "Białą Księgą" Macierewicza.

M1n1s7eR

2013-03-06, 21:38
kiziamizia napisał/a:

Wychowanie ma duzy wplyw na calokrztalt charakteru czlowieka :-)



:homer:

wściekły_koleś

2013-03-07, 15:12
Dzieciak z usa zabija ludzi w swojej szkole, wszystkiemu winne są gry komputerowe.
Jakiś grubas ma żal do świata o swoja tusze, wszystko to oczywiście wina fast foodow, bo ich reklamy sprawiają, że przestajesz myśleć o całym świecie, liczy się tylko to byś kupil kolejnego big maka.Niedawno
na discovery oglądałem dokument o georgu lucasie, twórca star wars jest winny tego, że ludzie MUSZĄ kupować te gówniane gadżety, bo ich rozpie**oli(rozpakowany produkt traci wartość kolekcjonerską). Unikanie odpowiedzialności za swoje zachowanie "ja jestem ofiarą, tego niesprawiedliwego świata" jest tak powszechne ,że ludzie naprawdę wierzą ,że "co złego to nie ja" i wymyślają takie idiotyczne usprawiedliwienia wobec własnych słabości.Przykładów można spisać od groma, a ten temat to tylko jeden z wielu takich właśnie przykładów ludzkiej ignorancji i "ślepoty umysłowej".Chwała normalnym ludziom, którzy mają jeszcze swój honor i zasady.

mlody354

2013-03-07, 20:59
Breakdrowser napisał/a:

A kto Ci broni się zgłosić?



Sytuacja ojciec pije matka się k***i a on kradnie co ma chłopak kłamać? :mrgreen: