18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozmowy w Toku Marcin

_Frytas_ • 2011-12-03, 19:03
Nie wiem czy już to było, jeśli tak to wywalcie.

pieto90

2011-12-04, 09:13
xiontZ- dokładnie, tępa k***a. Musiała ukończyć na siłę jakąś wyższą szkołę, no bo jak to? nie mieć teraz papieru? ;] i ch*j zrozumiała z nauki.
Pomijając fakt, że to i tak jest ustawiane...

pieto90

2011-12-04, 09:44
@UP

gdzie mamed ;] to sokół jest

SoczekZCipki

2011-12-04, 10:16
Czy to jest na prawde?Jak można chwalić się przed 3-4 milionami polaków że jest się brudasem.Jak on tą żone znalazł?Czasami mam wrażenie że w dzisiejszym świecie wystarczy być troszke nienormalny żeby zarabiać.Nawet sympatyczny Down-atyńczyk zarabia pewnie w ciągu tygodnia co ja w miesiąc.Ja pie**ole,ide na casting do trudnych spraw-jebac to że wpie**ole się komuś do wanny.

RadzioC

2011-12-04, 10:26
Artos 1500zl na program, za siedzenie na publicznosci 40 zl :D sam bylem z 3 razy :D ps: myslalem ze w moim pokoju jest syf, teraz moge spac spokojnie.

SoczekZCipki

2011-12-04, 10:31
konstantynopolitanczyk za niedługo o Tobie nakręca odcinek:
"Jestem psychiczny wole siedzieć na widowni w Rozmowy Toku niż oglądać zadistica"
A co do syfu w twoim pokoju,przyniese jakaś flaszke i wyjde z mojego burdelu ,przyjade i hmm pomyślimy jak zacząć sprzątanie u Ciebie.

kamil66

2011-12-04, 10:39
Ci opowiadający te ch*jowe historie często pojawiają się po kilka razy, często w ch*jowych kostiumach. Czasem tylko, kiedy jest jakiś w miarę normalny temat, przychodzą ludzie żeby się wyżalić.

Suka_Blyat

2011-12-04, 12:11
_Frytas_ napisał/a:

Nie wiem czy już to było, jeśli tak to wywalcie.


Nie mów kierownictwu co ma robić ;)

cjo

2011-12-04, 12:41
Takim, to wojsko by się przydało

sebeks

2011-12-04, 12:42
eg mnie kobieta widziała co brała. jak jest zakochana to niech sobie sama sprząta. dzieciaka facetowi zrobiła i będzie go odmieniać. kierunek myślenia podobnie ambitny jak "pani psycholog"

^50Cent^

2011-12-04, 12:45
Wstałem rano o 14:00 :mrgreen:

Tremor

2011-12-04, 12:54
"...loooody, sernik pyszny..." Ach, ta Drzyzga :amused:

Anvik

2011-12-04, 13:23
"jest fasada twojego pustego, nic nieznaczacego zycia" - jak (pseudo)profesjonalny psycholog moze wystawic taka opinie o czlowieku tylko na podstawie wygladu jego pokoju?

SamSobieBogiem

2011-12-04, 13:30
xiontZ napisał/a:

Byłoby nawet piwo ale ta farbowana lesbo-feministyczna kukiełka wypowiadająca swoja jakże profesjonalna krytykę psychologiczna z poczuciem wyższości zepsuła wszystko. Jak psycholog może powiedzieć ci "masz puste, nic nieznaczace życie". Profesjonalne podejście do tematu. Ale podejrzewam ze wzięli taka pipe bo każdy szanujący się psycholog omija tego typu rozrywki szerokim lukiem.




Tylko, ze ta pipa ma racje... skoro nie dba sie o tak podstawowe sprawy jak porzadek w domu to jak mozna zadbac o wlasne zycie? Koles mial kobiete, ma z nia dziecko i podchodzi do sprawy na luzaku... taki pie**olony nierob. Przez taka glupote jak burdel w mieszkaniu mozna sobie sp***olic zycie. Widzicie, na niczym mu nie zalezy. Kompletny brak ambicji. Kompletny brak planow.

To tak gdyby ten program byl na powaznie, a ze to wszystko jest ustawione to jebie mnie to, ale fajnie sie goscia sluchalo. :mrgreen:

Z drugiej strony dziwi mnie jedno heh, skoro mieszkali razem 4 lata to zapewne koles pracowal. Jego kobieta zapewne siedziala wtedy w domu z dzieckiem. No to k***a nie mogla posprzatac skoro chlop ja utrzymywal?

Chyba ze to ona pracowala to inna sprawa.