18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozmowa z Wojciechem Sumlinskim

krusell • 2015-01-04, 12:26
Ze względu że jest na tym portalu sporo patriotów polecam ten materiał jak najbardziej.
Dokładnie przedstawia rozkład naszego państwa.

euro-tel

2015-01-04, 14:34
Już widze dobry materiał na Harda jak go dopadnie seryjny samobójca.

Tassadar

2015-01-04, 15:27
Sam wspomniał o tym seryjnym samobójcy. To jest w sumie śmieszne, bo żyjemy w hardcorowej, totalitarnej komunie, a wszyscy na świecie i my sami Polacy udajemy że wszystko jest ok i nie ma się czym przejmować. W sumie w Polsce na dziś dzień któryś z najwyższych urzędników państwowych mógłby wyjść na środek sejmu i przed kamerą powiedzieć, kradnę, wszyscy tutaj kradniemy w wy i tak nam gówno zrobicie. Nic by się nie zmieniło.

RockyWood

2015-01-04, 16:36
@up

przecież Tusk tak zrobił, Kopacz tak robi prawie za każdym razem jak pokaże się przed kamerą. Każdy o tym wie.

...więc w czym problem?

nickname010

2015-01-04, 18:00
Dwa tematy niżej (Czy polskie elity wyginęły?) jest odpowiedź, a właściwie przyczyna tego o czym jest dyskusja. Nic nie trwa wiecznie, jeszcze będzie normalnie.

Tassadar

2015-01-04, 18:40
@up
Zależy komu tam zabór rosyjski odpowiada...
@Rockwood
Nie do końca. Nikt wprost o tym nie mówi. Przez jakieś ogródki zawsze.
Problem we wszystkich śpiących Polakach

meriadoc

2015-01-04, 20:39
Ja nie mogę, skąd się bierzecie ludzie ? Każdy kuźwa wielki prawacki patriota i do tego walczy z wszechobecną komuną, no proszę was... Wymrzyjcie polaczki !

Ork.Fajny

2015-01-05, 10:11
meriadoc napisał/a:

Ja nie mogę, skąd się bierzecie ludzie ? Każdy kuźwa wielki prawacki patriota i do tego walczy z wszechobecną komuną, no proszę was... Wymrzyjcie polaczki !


Wybaczam Ci głupotę. Znak krzyża. Idź i nie czyń zła dalej.

osa79

2015-01-09, 23:07
Solidarny ^^ z tym idiotą co zabił siebie i 95 innych osób ?