18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozmowa z wnusiem za 60 lat

Antylewak_1920 • 2013-02-11, 20:45
Kiedyś tak będzie wyglądać nasza rozmowa z wnuczkami:
- Za mojej młodości abdykował papież!!!
- A co to było "papież" dziadku?

Kowalien

2013-02-11, 20:47
o k***a Nostradamus

damianwro

2013-02-11, 20:58
Antylewak_1920 napisał/a:

Kiedyś tak będzie wyglądać nasza rozmowa z wnuczkami:
- Za mojej młodości abdykował papież!!!
- A co to było "papież" dziadku?



raczej tak:

- Za mojej młodości abdykował papież!!!
- abdy co? ja pie**olę ale Meksyk k***a ch*j

ramiltor

2013-02-11, 22:08
To ciekawe?! Polska jest teraz krajem takim jakim jest ponieważ rodzice nasi mieli religję w szkołach i zostali wychowani w religi w chrześcijańskiej i zostały im wyuczone morały które uznajemy teraz za normę. Dla hejterów i pseudoateistów chcie tylko powiedzieć, że mimo że bóg nie istnieje to większość ludzi potrzebuje w coś wierzyć i dlatego tysiące lat temu człowiek stworzył religię. Na szczęście widzę że jest jeszcze dużo ludzi którzy uznają morały religii chrześcijańskiej. Jak słyszę tych baranów co mówią że biblia to bajka to rece mi opadają. Biblia przedstawia historyjki które obrazują wartości które powinniśmy przestrzegac, ma nauczyć ludzi co jest dobre a co złe. Tsk, nie ma gadającego węża, to tylko przedstawienie. Dzieki chrześcianizmie mamy co roku kilka świąt gdzie spotykają się rodziny i sobie jedzą, piją i bawią sie, mamy karnawał, nie nosimy turbanów, możemy oglądać gołe nogi i pępki fajnych lasek w lato, możemy jeść boczek, wiemy co to znaczy nie zabijaj i nie kradnij. Gdybym ja w boga wierzył to dziękował bym mu że jesteśmy krajem chrześcijańskim, mimo tych zgwałconych kilku dzieci, a nie mulimskim albo jeszcze niewiadomo czym.

Sz...........an

2013-02-12, 00:29
Myślę, że raczej tak:

- Zza mojej młodości jak się jakiś temat dostał do tv albo do internetu na portale, to wałkowano go przez pół roku!
- Ile dziadku pół roku?
- Tak wnusiu, wyobrażasz to sobie? Włączasz internet i w kółko o tym samym przez pół roku.
- Aha, to makabra.
- No makabra mówię ci wałkowało się jeden temat aż przez pół roku
- Dziaku, ale ty robisz to samo...
-Co?
- Wałkujesz jedno i to samo w kółko
- Tak ale dopiero 5 minut :trollencjusz:

Haters gonna hate.

2013-02-12, 00:40
Cytat:

Polska jest teraz krajem takim jakim jest ponieważ rodzice nasi mieli religję w szkołach



Nie pie**ol, przez długi czas religia odbywala się w salkach katechetycznych przy kosciolach. Chyba ze masz 12 lat, a matka jest przed 30tką - to faktycznie, była w szkołach.

St...........el

2013-02-12, 00:54
Cytat:

- Za mojej młodości abdykował papież!!!
- A co to było "papież" dziadku?



Zapewne ktoś teraz powie: To nie dziadek jest prawdziwym dziadkiem :roll:

wernetto

2013-02-12, 16:07
Antylewak_1920 napisał/a:

Kiedyś tak będzie wyglądać nasza rozmowa z wnuczkami:
- Za mojej młodości abdykował papież!!!
- A co to było "papież" dziadku?



raczej tak:
- Za mojej młodości abdykował papież!!!
- والذي هو البابا ?

Koperek

2013-02-12, 16:18
ramiltor napisał/a:

To ciekawe?! Polska jest teraz krajem takim jakim jest ponieważ rodzice nasi mieli religję w szkołach i zostali wychowani w religi w chrześcijańskiej i zostały im wyuczone morały które uznajemy teraz za normę. Dla hejterów i pseudoateistów chcie tylko powiedzieć, że mimo że bóg nie istnieje to większość ludzi potrzebuje w coś wierzyć i dlatego tysiące lat temu człowiek stworzył religię. Na szczęście widzę że jest jeszcze dużo ludzi którzy uznają morały religii chrześcijańskiej. Jak słyszę tych baranów co mówią że biblia to bajka to rece mi opadają. Biblia przedstawia historyjki które obrazują wartości które powinniśmy przestrzegac, ma nauczyć ludzi co jest dobre a co złe. Tsk, nie ma gadającego węża, to tylko przedstawienie. Dzieki chrześcianizmie mamy co roku kilka świąt gdzie spotykają się rodziny i sobie jedzą, piją i bawią sie, mamy karnawał, nie nosimy turbanów, możemy oglądać gołe nogi i pępki fajnych lasek w lato, możemy jeść boczek, wiemy co to znaczy nie zabijaj i nie kradnij. Gdybym ja w boga wierzył to dziękował bym mu że jesteśmy krajem chrześcijańskim, mimo tych zgwałconych kilku dzieci, a nie mulimskim albo jeszcze niewiadomo czym.


pie**olenie i tyle. Kręgosłup moralny powinno się wynosić z domu. Nie potrzebna jest do tego religia ani wiara.

F-ICE

2013-02-12, 16:26
Ja tam za katolikami nie przepadam ale wolę ich niż ciapatych

kaiel

2013-02-12, 16:41
nie przepadać to można za śledziem
Kręgosłup moralny powinno się wynosić z domu ,tak to prawda ,tylko zauważ jakie zdegenerowane są teraz bachory ,jakby w ogóle domu nie miały.
wojujący ateista to najbardziej wk***iająca forma ekstremisty religijnego

oGOALoneYaYo

2013-02-12, 16:49
kaiel napisał/a:

wojujący ateista to najbardziej wk***iająca forma ekstremisty religijnego



Mógłbyś to rozwinąć? Bo nie wiem czy masz na myśli antyteistów takich jak na przykład Hitchens, czy zwykłych popie**oleńców z gimnazjów?

modyf

2013-02-12, 17:07
@ramiltor
to ze ktos jest ateista i nie wierzy w gadajace weze, w niczym nie przeszkadza w postepowaniu zgodnym z etyka, moralnością. Nie zabijam nie dlatego że gadający, płonący, krzak stwierdził, że to grzech, lecz dlatego że uważam to za złe i niezgodne z moim kodeksem moralnym.
Myślisz że ateiści muszą żyć w grzechu?

kaiel

2013-02-12, 17:16
krzykaczy i popie**oleńców z gimnazjów?

Wierszokleta

2013-02-12, 17:59
Według mnie nie ma po co dyskutować na temat kościoła, zwłaszcza za pomocą internetu gdzie każdy jest bezkarny i w życiu nie zmieni swojego zdania. Inteligentni ludzie nie powinni rzucać w siebie łajnem i dzielić na wierzących lub ateistów.
Zostałem wychowany w wierze katolickiej jednak położyłem na nią ch*ja dzięki namowie inteligentniej kobiety.
To wszystko co miałem do powiedzenia. Dziękuję i do widzenia.