18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozmowa z rzeczniczką Ministerstwa Zdrowia Agnieszką Gołąbek

owek • 2012-02-26, 12:06
Tak wiem że to sadistic a nagranie ma 10 minut, ale i tak polecam odsłuchać. Za trudne pytania dla Pani rzecznik. Ładna buzia to nie wszystko. Nawet kłamać nie umie.

BMWswap

2012-02-26, 12:20
fajnych mamy ministrów ostatnimi czasy. gdyby ktoś w taki sposób uświadomił mnie co do moich niekompetencji, ze wstydu rzuciłbym ta pracę żeby nigdy więcej nie było tak żenującej sytuacji. za co te ch*je biorą pieniądze. gdyby ludzie z ich wiedzą i pojęciem na dany temat zaczęli np. budować mosty, to k***a nikt nigdy by po nich nie przejechał, więc jak tu ma być dobrze?

makabrax

2012-02-26, 12:26
Co ciekawe, czasami w radiu/tv można usłyszeć o tym że jakiś minister czy inny podobny w innym kraju zrobił jakiś przekręt po czym podał się do dymisji... ale nieeeee, nie u nas, u nas się trzyma koryta zębami, nogami, rękami... kuzwa włosy na nawet przywiąże aby tylko nie ruszyć...
taki kawał mi się przypomina,

- Wiesiek?
- hm?
- Ty teraz będziesz ministrem infrastruktury
- Ale przecież ja się na tym nie znam!
- No i dobrze. Nikt nie powie że dostałeś prace po znajomości...

:idzwch*j:

grakin

2012-02-26, 12:28
chciałbym zauważyć że ona jest rzecznikiem prasowym, a nie ministrem (co nie zmienia faktu, że powinna wiedzieć o wszystkim, ale to trochę niższego kalibru niż pytać się coś ministra itp)

dirty_pig

2012-02-26, 13:08
wystarczyło by zlikwidować leki refundowane i było by po problemie. I nie było by takiej idiotki bo i po co i nie było by korupcji firm farmaceutycznych by "ich leki kupować" :) wolny rynek by wszystko rozwiązał. Tylko ja mogę mówić a i tak miliony idiotów socjalistów nie wie o co chodzi.

Eftar

2012-02-26, 13:14
Widać, że musiała dać dupy za posadę. Rzecznik prasowy a wysłowić się nie umie...

kaiel

2012-02-26, 14:03
sami eksperci na właściwych stanowiskach ,a nawet rzecznik wymijających odpowiedzi nie potrafi udzielić.
tego rządu już nic nie uratuje ,oni o tym wiedzą i teraz będą kraść ile wlezie ,póki mogą.
zdrajcy!

Lupido

2012-02-26, 14:10
Pod koniec zebrała się do kupy i próbowała kłamać :amused:
"nie ma na to prostych odpowiedzi" - "Jeśli nie potrafisz wytłumaczyć czegoś w prosty sposób, to znaczy, że tak naprawdę tego nie rozumiesz", więc się domyślamy co ta pani robi na tym stanowisku ;)

Pit89

2012-02-26, 14:28
yyy no nie yy yy ja się dzisiaj nie nagram na ten temat, yy yy no yyy yy bo ja nie bede yy ryzykowała wypowiedzi yyy.... - szybko zwięźle i na temat, tzw. ludzie Tuska

thewhitestar

2012-02-26, 16:02
To jest tylko rzecznik, więc za nic nie odpowiada. Nie ma się więc co podniecać bo jedyne co ta tępa baba może zrobić to nie udzielić/udzielić wywiadu. Zaraz pewnie zostanie wyj***na i tyle.

Ambactus Caelestis

2012-02-26, 16:03
"Uważam, że te pytania nie są do Nas, no nie...yyy...nie... no nie."

Dalione

2012-02-26, 16:07
nie nie no nie :D Bo tory były złe !

NR...........er

2012-02-26, 16:12
Rzecznicy przy samorządach zawodowych dostają 7500 na rękę a ich robota ogranicza się do wysyłania podań o uczestnictwo w postępowaniu sądowym które i tak są uwalane. A głupią c*pkę się ustawia na takim stanowisku bo ona zrobi wszystko co się jej każe bez dyskusji bo i tak nie rozumie o czym gada a ma świadomość że robotę ma po znajomości więc nie będzie odwalać maniany