18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozmowa z kanarem

Ha...........ng • 2014-01-11, 15:05
ch*j, że stare bawi mnie to na maxa, a nawet kolonko


Black Snake

2014-01-11, 17:55
@up, bo w Polsce ciężko komukolwiek dotrwać do końca miesiąca. Większość ludzi kombinuje jak mieć jutro na chleb, a państwo ma to w dupie i woli dawać kasę na jakieś ciulstwa lub żuli. No, a poza tym większość kanarów to łyse debile. Nieraz spotkałem się z sytuacją, że kasowniki nie działały i ludzie nie mieli skasowanych biletów bo się k***a nie dało, a kanar wypisywał po kolei wszystkim mandaty. Raz w kolejce do motorniczego stałem by bilet kupić - kanar się doj***ł, że nie mam skasowanego biletu i tłumaczenia nic nie pomagają. Cieszę się, że teraz jeżdżę samochodem (trochę drożej wychodzi). Przynajmniej wygodnie, ciepło, zawsze siedzę i nie muszę się udręczać z tymi debilami, a co najważniejsze zawsze jadę o godzinie, której chce ja! I nie muszę marznąć bo bus lub tramwaj się 10+ minut spóźniają.

bania1212

2014-01-11, 18:12
Kup se koło i pie**olnij się w czoło.

rksrobert

2014-01-11, 19:16
@BongMan przed tym tekstem były jeszcze twoje suche żarty.

NoPuke

2014-01-11, 20:58
Kanar: Proszę bileciki do kontroli.
On: Trąbka.
Kanar: Jaka trąbka?
On: Jaki bilet?
Kanar: Kredytowy 150zł.
On: OK wygrałeś...

Enerfaues

2014-01-12, 03:35
BongMan napisał/a:

Podobno pierwszą erą w dziejach Ziemi był prekambr. Ale nie, przed prekambrem było jeszcze coś - ten, k***a, tekst.



w końcu coś co jest starsze od ciebie

BongMan

2014-01-12, 12:07
O k***a, ilu z was wzięło w obronę te ścierwa...
A nie wiecie, że kanary w Polsce to skończone buraki, kozaczą, wyśmiewają się, cwaniakują, wyzywają i obrażają pasażerów (tych co mają bilet też), śmieją się z niedołężnych staruszek w autobusach (szczyt sk***ysyństwa), są chamscy i często też agresywni? Kanarem najczęściej zostaje menda, która lubi mieć władzę, a ze względu na wyjątkową głupotę i niezwykle ciężki charakter nie dostali się ani do policji, ani do straży miejskiej. Dlatego zostają kanarami, bo tam dostają namiastkę władzy i choć przez chwilę mogą poczuć się lepsi. Raz widziałem jak jeden koleś postawił się czwórce wyjątkowo chamskich kanarów, którzy jak zwykle cwaniakowali w tramwaju. Przemówił do nich ich językiem:
- Wypie**alać z tego tramwaju, albo ja was powyrzucam.
Kanary od razu kulturka i wysiedli z wagonu ze spuszczonymi łbami.

Ostatnio komuś zależy żeby wybielić kanarów i płaci niezły hajs gazetom za artykuły takie jak ten: http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/990880,kanar-tez-czlowiek-przekonuja-w-kzk-gop-i-to-niezbedny-wszystkim-uczciwym-pasazerom,id,t.html ale przecież problem leży gdzie indziej. Trzeba kandydatom na kanarów stawiać wyższe wymagania i regularnie ich kontrolować, to się skończą sytuacje, że dwóch kanarów wyzywa staruszkę w autobusie i życzy jej rychłej śmierci. Albo że sprawdzają młodego emo, ciotunię, ma bilet, a oni mu grożą że po pracy go znajdą i zapie**olą.