18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozmowa z gejem część 2

Electrike • 2013-04-11, 20:35


Po tym jak spodobał się poprzedni odcinek, postanawiam wrzucić kolejny :D

RazDwaTrzy

2013-04-13, 15:48
Coś sporo tych pedałów burzy się w komentarzach :(

xDarest

2013-04-13, 16:02
1. Wszyscy którzy tego wysłuchali do końca bez problemu z uśmiechem na twarzy są dla mnie kryptogejami i nie mają prawa do obrażania homoseksualistów.
2. Słuchanie o tym jak i oglądanie jest po prostu odrzucające, ale nikt wam k***a nie karze słuchać czy oglądać.
3. Lubią sobie w dupe wkładać, ich sprawa, nie wasza.
4. Poza wyzywającym ubiorem (Który wcale nie powinien przeszkadzać, no bo w sumie, ch*j Cie boli jak kto się ubiera?) nie widziałem, żeby jakikolwiek homoseksualista obnosił się z czymkolwiek (nawet na relacjach z marszy widziałem tylko hasła czy pocałunki, nic więcej), a mieszkam w Warszawie. Tak więc za ch*ja nie mogę zrozumieć waszego bólu dupy o to całe 'OBNOSZENIE SIĘ' homoseksualizmem. Bo co? Bo sie k***a pocałują? W wielu k***a krajach faceci całują się na przywitanie. Dopuki nikt nikomu ch*ja w dupe na ulicy nie bedzie wkladal to nic do homoseksualizmu nie mam.

Galian

2013-04-13, 16:04
przecież to jest fejk jak ten ich miesiąc niemyty ch*j!

głodny_toster

2013-04-13, 16:14
GardzePrawica napisał/a:



Powiedz mi, ch*j cie interesuje kto z kim sypia? Twoje zycie seksualne jest na tyle ubogie ze musisz zagladac innym do lozka?

PS. Uprzedze nastepne pytania - sam pedalem nie jestem, wk***ia mnie te polaczkowatosc co poniektorych.



gordonviet napisał/a:

@Kropeczkowaty.

Ciebie też mam nazwać chorym odłamem bo spuszczasz się w skarpetę a nie jak normalny polak patriota z szarą, szorstką srajtaśmę? Co ciebie k***a obchodzi, kto komu w dupie gmera. Póki trzymają to w swojej sypali, nic nikomu do tego czy ktoś jest gej, les czy inne.
Inna sprawa to pedalstwo panoszące się po sejmie i ulicach, rządające większych praw niż hetero mają. Do tego bydła należy oddawać na sam widok strzały ostrzegawcze. Celując w głowę.





Brak mi słów...jestem w szoku...geje przypuściły frontalny atak na sadola :shock:


Wiecie co się z wami powinno robić!? O to :gilotyna: i jeszcze to :wisielec:

mo...........et

2013-04-13, 16:25
i już k***a wojna w komentarzach: a ty gej, a ty naziol, nie bo ty

momkai

2013-04-13, 16:58
porzygam się k***a

Ronoaro

2013-04-13, 17:06
Co to k***a ma być? Kto nagrał prywatną rozmowę @Shattera z @Bloodwarem??

bokun1237

2013-04-13, 17:18
po tytule nawet nie włączę po ch*j to nam tu

froqer

2013-04-13, 18:55
Cytat:

1. Wszyscy którzy tego wysłuchali do końca bez problemu z uśmiechem na twarzy są dla mnie kryptogejami i nie mają prawa do obrażania homoseksualistów.
2. Słuchanie o tym jak i oglądanie jest po prostu odrzucające, ale nikt wam k***a nie karze słuchać czy oglądać.
3. Lubią sobie w dupe wkładać, ich sprawa, nie wasza.
4. Poza wyzywającym ubiorem (Który wcale nie powinien przeszkadzać, no bo w sumie, ch*j Cie boli jak kto się ubiera?) nie widziałem, żeby jakikolwiek homoseksualista obnosił się z czymkolwiek (nawet na relacjach z marszy widziałem tylko hasła czy pocałunki, nic więcej), a mieszkam w Warszawie. Tak więc za ch*ja nie mogę zrozumieć waszego bólu dupy o to całe 'OBNOSZENIE SIĘ' homoseksualizmem. Bo co? Bo sie k***a pocałują? W wielu k***a krajach faceci całują się na przywitanie. Dopuki nikt nikomu ch*ja w dupe na ulicy nie bedzie wkladal to nic do homoseksualizmu nie mam.



1. Nie będziesz mi mówił do czego mam prawo, bo i tak go nie znasz.
2. Śmieszne raczej, oglądanie za to odrażające. Nie karze? No nie, żaden pedał mnie jeszcze nie ukarał.
3. Dopóki robią to w domu i nie każą dzieciom się o tym uczyć w szkole, ok. Ale nie, że k***a w podręczniku w podstawówce są "poprawne politycznie modele rodziny".
4. Tak jak napisałeś. OBRZYDZA mnie jak pedały się całują na ulicy i wtedy muszę to oglądać, a może k***a nie chce? A na marszach idą trochę dalej niż pocałunki, no ale i tak, nic więcej k***a? To już za dużo.
Przyjęło się pisać "dopóki". Podkreśla ci jak piszesz, to w czym problem?

Won z kryptopedalstwem i walką o dzieci!

Ne...........es

2013-04-13, 19:35
ale jestescie zalosni. k***a slyszac ze to fake -.- a wy cioty sie wyzywacie o gejow O.o jak widac sam ktos ma ubogie zycie seksualne to trzeba napie**olic komu innemu nie? typowe "polaczki" -.-

Peter-Norivotset

2013-04-13, 21:06
Dupa jest do srania. Tyle w temacie. Nawet tego nie słucham, bo na samą myśl o tych pedałach rzygać się chce.