18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozmowa wykładowców

Daley • 2016-02-24, 17:01
Spotyka się na uczelni dwóch wykładowców:
- Słuchaj, miałem ostatnio dziwny sen. Stałem na wykładzie i nagle poczułem, że pasek w spodniach mi pęka a spodnie się zsuwają w dół. I tak stałem i nie wiedziałem co zrobić!
Drugi odpowiada:
- To jeszcze nic! Ostatnio śniło mi się, że prowadzę wykład. Obudziłem się i rzeczywiście!

KolekcjonerDobrego

2016-02-24, 17:36
lepsze byłoby z urzędnikami:

- Ostatnio śniło mi się, że jestem w pracy. Obudziłem się i rzeczywiście!



byle nie z kierowcą autobusu!

Lordzik92

2016-02-24, 18:07
Kiedyś śniło mi się że podpisywałem różne dokumenty. Obudziłem się i rzeczywiście zostałem zwerbowany... tak to było wysoki sądzie.

HeMan123

2016-02-24, 18:32
j***ć studencików to są ułomy z lewymi łapami, do roboty czachodymce a nie tylko pie**olić gadką nieroby ja po zawodówce mam ponad 4 tys. filozofy j***ne

KrisCFC

2016-02-24, 19:34
123Johnny napisał/a:

j***ć studencików to są ułomy z lewymi łapami, do roboty czachodymce a nie tylko pie**olić gadką nieroby ja po zawodówce mam ponad 4 tys. filozofy j***ne



A człowiek z wykształceniem wyższym, wydaje Ci polecenia i przy tym zarabia przynajmniej półtora raza tyle co ty. :amused:

P.S. Zazdrość - poziom ekspert. :roll:

corrado1111

2016-02-24, 20:06
KrisCFC napisał/a:



A człowiek z wykształceniem wyższym, wydaje Ci polecenia i przy tym zarabia przynajmniej półtorej razy tyle co ty. :amused:

P.S. Zazdrość - poziom ekspert. :roll:



Półtora raza.

Lordzik92

2016-02-24, 20:52
KrisCFC napisał/a:



A człowiek z wykształceniem wyższym, wydaje Ci polecenia i przy tym zarabia przynajmniej półtora raza tyle co ty. :amused:

P.S. Zazdrość - poziom ekspert. :roll:



A żebrak bez podstawówki ulokowany w dobrym miejscu to i 2 razy tyle!
A taka ,,soczysta c*pka" z odlotów to jeszcze więcej!
Ale to i tak nie przebije samotnego ,,niepełnosprawnego" rodzica, z 8 dzieci, który pomimo że urodził się w UE, twierdzi że jest ofiarą wojny w kraju, w którym ta wojna skończyła się 10 lat temu! Wtedy to highlife na całego. Opłacone mieszkanie, służba, kasa na ,,drobne wydatki", ogólnie jak podsumować takie usługi to może zamknie się w 60 koła.