18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozkojarzona kobieta na przejściu dla pieszych

squashu • 2014-07-16, 21:23
Skutki wychodzenia z kuchni, kobitka nie może odnaleźć się na ulicy ;-)



wubepe

2014-07-16, 22:41
No i autobusie ranni przez jakąś głupią cipę...

panmorda

2014-07-16, 23:24
hahaha a te stare pie**olone mochery co się wciąż chwalą jakie to one są młode i stać potrafią tu najbardziej wpie**ol dostały... Wkruwia mnie taki tok myślenia jakby stara k***a nie miała w życiu nic innego do roboty tylko udowadniać jaka jest zajebista i młoda... Tutaj widać że na dobre jej to NIE wyszło... Jesteś stare scierwo to sie tak zachowuj jak stare scierwo, z szacunkiem do inncy i technologi...
20km/h prawie ścierwu łba na pół nie rozpie**oliło :)

~Vuko

2014-07-17, 00:15
panmorda też byś się wypie**olił, więc morda.

zajetynick

2014-07-17, 00:58
Ale nimi szarpnęło :D

RazoR2011

2014-07-17, 08:49
na miejscu kierowcy bym ją rozjechał, wyr*chał i pojechał dalej :D

SharpSe

2014-07-17, 08:53
A w środku nikt nie pomógł wstać tej babci. Stała przy drzwiach zeby wyjśc na przystanku a znieczullica siadziała sobie i pierdziała w stołek. A jakby to była wasz matka sk***iele?

bloodwar

2014-07-17, 09:08
Styl jazdy na Dariusza K :-)

Aldous

2014-07-17, 10:49
I sobie poszła jakby nigdy nic. Powinna dostać gonga tym autobusem bo za jej głupotę zapłacili pasażerowie a dla takiej babci upadek może oznaczać że będzie chodzić z balkonikiem resztę życia, kto ma w rodzinie starsze osoby ten wie.

bocian87

2014-07-17, 11:01
Kierowca c**a... powinien ją rozjechać

I nie mówię tego bo jestem zwyrodniałym sadolem i chciałbym byśmy mieli lepszy materiał na hard'a ale gość wiezie kilka/kilkanaście osób i takim hamowaniem ryzykuje ich zdrowie bo jakaś tępa k***a zerwała się z łańcucha w kuchni.

raper900

2014-07-17, 17:04
Zatrzymała autobus niczym superman.

razi

2014-07-17, 17:09
Zrobic akcje typu "Kobieto swiat jest niebezpieczny, zostan w kuchni" lub cos w tym rodzaju.

ossTin

2014-07-17, 17:11
Po tym incydencie te wiekowe pasażerki to już bardziej z górki mają

remi1982

2014-07-17, 17:31
panmorda napisał/a:

hahaha a te stare pie**olone mochery co się wciąż chwalą jakie to one są młode i stać potrafią tu najbardziej wpie**ol dostały... Wkruwia mnie taki tok myślenia jakby stara k***a nie miała w życiu nic innego do roboty tylko udowadniać jaka jest zajebista i młoda... Tutaj widać że na dobre jej to NIE wyszło... Jesteś stare scierwo to sie tak zachowuj jak stare scierwo, z szacunkiem do inncy i technologi...
20km/h prawie ścierwu łba na pół nie rozpie**oliło :)



Tobie jakaś babcia w dzieciństwie wpie**ol spuściła, że pałasz do nich taką nienawiścią? Bo ni ch*ja nie kumam o co chodzi w Twoim poście, oprócz tego, że wylewasz swoje gorzkie żale. Jakaś trauma z dzieciństwa?

SpirytusSalicylowy

2014-07-17, 17:53
panmorda napisał/a:

hahaha a te stare pie**olone mochery co się wciąż chwalą jakie to one są młode i stać potrafią tu najbardziej wpie**ol dostały... Wkruwia mnie taki tok myślenia jakby stara k***a nie miała w życiu nic innego do roboty tylko udowadniać jaka jest zajebista i młoda... Tutaj widać że na dobre jej to NIE wyszło... Jesteś stare scierwo to sie tak zachowuj jak stare scierwo, z szacunkiem do inncy i technologi...
20km/h prawie ścierwu łba na pół nie rozpie**oliło :)

Musiałeś przegrać życie z milion razy co? Bili i r*chali cię w dupsko w domu czy w szkole?