18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozjebie cię ty kurwo

TT4 • 2018-03-02, 02:33
Jak to w internetach.


Piotru70

2018-03-02, 16:21
TB303 napisał/a:


Akurat w tym przypadku, tymi czarnymi małymi są wszyscy reagujący na jego posty - tacy jak ty.

Ciekawa analogia, no i prawdziwa :lol:



Hah, masz coś nie tak z mózgiem.

TB303

2018-03-02, 16:28
Piotru70 napisał/a:



Hah, masz coś nie tak z mózgiem.


Serio myślisz, że obrazisz mnie tak oczywistą oczywistością? Wiem to ja i każdy kto mnie zna :amused:
Poza tym to 'sadistic' - tu nie ma zdrowych na umyśle ludzi :amused:

Piotru70

2018-03-02, 20:57
TB303 napisał/a:


Serio myślisz, że obrazisz mnie tak oczywistą oczywistością? Wiem to ja i każdy kto mnie zna :amused:
Poza tym to 'sadistic' - tu nie ma zdrowych na umyśle ludzi :amused:



Nie moim celem obrażanie, jak widzisz nie rozumiesz nic w moich postach a sugerujesz mi jakieś zachowania.

Rasael

2018-03-02, 23:12
Piotru70 napisał/a:

Nie moim celem obrażanie, jak widzisz nie rozumiesz nic w moich postach a sugerujesz mi jakieś zachowania.


Artysta, wirtuoz ówczesnej sztuki literackiej którego twórczość można interpretować wyłącznie w określony sposób się znalazł. Nie ma czego rozumieć w głupawych, nic nie wnoszących do dyskusji zaczepkach. No chyba że Twoje opinie są zbyt "wyrafinowane", aby przeciętny odbiorca był w stanie je ogarnąć swoim prostym, ograniczonym rozumkiem. Wówczas, o Panie nasz, Królu złoty którego słowa pisane spływają na nas, niegodnych, oświeć nas, pozwól nam, robaczkom poznać tajniki Twego intelektu... no dobra, już dalej nie mogę - jesteś zwykłym prostakiem, w dodatku cholernie egocentrycznym - kto by chciał coś takiego rozumieć? :kawa:

P.S. Tak, miałem kiepski dzień i zwyczajnie mi się chciało.

mareczex093

2018-03-03, 00:30
SpirytusSalicylowy napisał/a:

Uśpić to ścierwo. To nawet nie jest pies



Fak k***a tycznie! Przecież to j***na OWCA!

Piotru70

2018-03-03, 15:50
Rasael napisał/a:


Artysta, wirtuoz ówczesnej sztuki literackiej którego twórczość można interpretować wyłącznie w określony sposób się znalazł. Nie ma czego rozumieć w głupawych, nic nie wnoszących do dyskusji zaczepkach. No chyba że Twoje opinie są zbyt "wyrafinowane", aby przeciętny odbiorca był w stanie je ogarnąć swoim prostym, ograniczonym rozumkiem. Wówczas, o Panie nasz, Królu złoty którego słowa pisane spływają na nas, niegodnych, oświeć nas, pozwól nam, robaczkom poznać tajniki Twego intelektu... no dobra, już dalej nie mogę - jesteś zwykłym prostakiem, w dodatku cholernie egocentrycznym - kto by chciał coś takiego rozumieć? :kawa:

P.S. Tak, miałem kiepski dzień i zwyczajnie mi się chciało.



Kolejna wszystko rozumiejąca ameba... Idź sobie z Tebeesem pougniatać banany, cokolwiek przez to rozumiesz.

-_..........._-

2018-03-03, 17:15
Ej, ale wasze pieniactwo i trollowanie było ciekawe tylko przez chwilę, a teraz już jest po prostu nudne.