18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozerwanie szat kobiecych rozjuszonym tłumem

fantastico • 2018-04-04, 13:39
Kobiety, których mężowie zdradzili je z bitą kobietą, rozjuszone zaistniałym faktem przeprowadzają lincz na nierządnicy bijąc ją i szaty z niej zdzierając jak pierze z oprawianej kury.


konradssc

2018-04-05, 10:50
Sfrustrowane babska. W większości przypadków jakby facet miał w domu to nie szukałby poza domem... Ale przetłumacz babie, że nad związkiem trzeba pracować... A co do ilości tych bab tam, to tylko pokazuje jak bardzo są poj***ne, bo większość to pewnie przyszła bo 'przyjaciółka powiedziała, że tą szmate trzeba sprać'. Od takich bab to z daleka chłopaki. Nie tłumacze, ale ta k***a co się podobno puszczała może być lepszą babką niż te babska, które może zatruwają życie swoim facetom :D

Bear93

2018-04-05, 11:26
Sosna84 napisał/a:

Ale chłopom swoim, to już za pakowanie ku*asa w inną dziurę takiego wpie**olu nie zrobią.


Bo to lesbijki są. Kto normalny napie**ala k***ę, z którą zdradził cie mąż?

100Burned

2018-04-05, 12:25
W sumie zwyczaj tłuczenia szlaufów w krajach trzeciego świata to dobra inicjatywa. Akurat na tej płaszczyźnie moglibyśmy się ubogacić kulturowo.

Tyle że to powinno działać w obie strony. Nieorobiony, niezmarnowany życiem wolny strzelec figo fago podchodzący do mężatek w chwilach ich słabości powinien zostać wykastrowany. Bez k***a dwóch zdań, pod nóż oba jaja oraz ch*j.

Lizodup

2018-04-05, 14:24
Sosna84 napisał/a:

Ale chłopom swoim, to już za pakowanie ku*asa w inną dziurę takiego wpie**olu nie zrobią.



ja wiem ześ pedał i tego nie rozumiesz, ale to wina kobiet

Bubis

2018-04-05, 17:54
HalfGod napisał/a:

j***ne harpie strzelałbym do nich. Dupy dać nie umieją mężowi to inna musiała, sama natura. Potem wk***ione skrzeczą.


Gówno prawda