18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Rozdziewiczalnia róż

korskidegenerat • 2014-01-12, 19:18
Witam.
Ostatnimi czasy gdy miałem wyjść z domu uznałem, że sobie sprawdzę kiedy mi jedzie autobus. Po wpisaniu w przeglądarkę roz ukazują mi się proponowane adresy czyli rozkład między innymi.
Jednak w pośpiechu zbyt szybko nacisnąłem enter i wyszukało mi w google "roz".
Pierwszy link zrył mi banie.

http://rozdziewiczalnia.pl/

Czytam, czytam i myślę :idzwch*j:

Czytam dalej - k***A! Nawet murzyna tam mają! Nie no tym to się trzeba gdzieś podzielić bo to czysty absurd ta strona.
Oto jestem. Pozdrawiam

Mogli właściwie dodać zdjęcia swojego sprzętu co by klientki mogły się dopasować :D :banany:

mekarolly

2014-01-12, 19:29
Pierwsze zdjęcie to aktor, który grał w gwiezdnych wojnach Anakina czyli Hayden Christensen. Ściema jak ch*j.

O.R.M.O

2014-01-12, 19:36
@up ściema nie ściema ale por*chać każdy chce :D

basteek112

2014-01-12, 19:42
Scenariusz w Sypialni rodziców ryje banie

Magiczny.

2014-01-12, 19:43
Komentarz klientki:

Doświadczenie, jakie spotkało mnie korzystając z usług Rozdziewiczalni Róż jest nie do opisania. To było coś tak fantastycznego, że nigdy tego nie zapomnę. Gdybym mogła przeżyć to jeszcze raz, nie wahałabym się ani chwili. Joanna (17)

To mi wyglada na burdel dla bab lub strone wielbiciela dziewiczych szpar.

RockyWood

2014-01-12, 20:01
może to zabrzmi nieco dziwacznie ale z tego co ja się nasłuchałem w życiu to ten "pierwszy raz" u niektórych kobiet nie jest za ch*ja ani przyjemny ani taki fajny. A jeśli chodzi o tą stronę to spoko interes. Założycielami pewnie są ot ci panowie tam przedstawieni. Oczywiście kasę pewnie trzepią na zakompleksionych kaszalotach z kasą no i tych dla których dziewictwo w wieku 18 lat to już "ojapie**ole jaki przypał"

Świat zszedł na psy i codziennie widzę że nie ma przesłanek na polepszenie - wręcz odwrotnie.

AH! no i właśnie - jeśli chodzi o aktorów wśród oferowanych facetów:

http://rozdziewiczalnia.pl/koniec

i wszystko jasne :D


DanBK

2014-01-12, 20:11
Ja bym w takim biznesie nie chciał robić... jeśli baba ma 28 lat i jest dziewicą to coś jest nie ten tego.

makabrax

2014-01-12, 20:24
było o tym jakieś... 3 lata temu? może więcej, zwyczajnie grupa studentów robiła coś takiego na pracę magisterską z socjologii czy czegoś tam, był o tym artykuł

jogi1991

2014-01-12, 21:11
Rozdziewiczyłem jedną dwa razy.

BongMan

2014-01-12, 21:37
Cytat:

zwyczajnie grupa studentów robiła coś takiego na pracę magisterską z socjologii czy czegoś tam, był o tym artykuł


- A pamiętasz, jak robiliśmy magistra i założyliśmy "rozdziewiczalnię"?
- Nie pie**ol już, tylko się skup, bo znowu te frytki przypalisz.

korskidegenerat

2014-01-12, 22:05
Nie przeczytałem do końca tej strony i nie zauważyłęm że to troll. Winszuje RockyWood czytania od deski do deski :)
Bo w dzisiejszym świecie nic mnie już nie zdziwi i dlatego uznałem, że zaciekawi społecznosc sadola taka strona.
W teorii takie coś mogłoby działać.
BongMan, jestes sławny - ostatnio słyszałem jak grupa studentów w tramwaju skwitowała żart jednego z nich "suchar godny Bongmana".

contowsky

2014-01-13, 02:23
co ja k***a patrze

beztroskoprosto

2014-01-13, 02:27
Ostatnia zakładka..... "?" Wyjaśnia wszystko. Prowokacja Mistyfikacja.

el...........wy

2014-01-13, 02:29
@mekarolly , hah pierwsze co pomyślałem jak zobaczyłem to zdjecie , że mają tam Skywalkera :D

benyben1993

2014-01-13, 02:29
Niniejszym informujemy, że cała nasza strona jest artystyczną mistyfikacją. Wszelkie zawarte na niej treści są fikcyjne, łącznie z informacjami o prasie. Wyjątek stanowią komentarze w zakładce „Skomentuj”. Zbieżność czy podobieństwo do realnych osób jest całkowicie przypadkowe. Jeśli ktoś poczuł się podobny – przepraszamy go za to.

ostatnia zakładka