18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozbitek

TheColt • 2011-10-31, 16:39
Pośrodku oceanu dryfuje facet na zniszczonym skrzydle samolotu. Przemokniety, zmarznięty i głodny w końcu zostaje wyrzucony przez fale na brzeg małej bezludnej wyspy. Jeszcze nie stanął na równe nogi a tu wychodzi z krzaków jego żona i mówi:
-Gdzies był k***a? Przeciez samolot rozbił sie wczoraj!

BongMan

2011-10-31, 19:12
Statek rozbił się w pobliżu malej bezludnej wyspy. Jedyny pasażer, który ocalał, siedział pod palmą i obgryzał kość.
Obgryzioną rzucił na stos innych kości. W tym samym momencie dostrzegł ekipę ratunkową. Ekipa ratunkowa stanęła jak wryta. Byli w szoku widząc stos obgryzionych ludzkich kości i siedzącego obok mężczyznę. Najwyraźniej zjadł współpasażerów! Widząc przerażenie w ich oczach, mężczyzna spuścił głowę i rzekł zawstydzony:
- Tak to prawda... Zjadłem ich wszystkich. Ale nie osądzajcie mnie pochopnie! Chciałem żyć ! Cóż złego jest w tym, że chciałem żyć?
- Nie będę Cię osądzał - odrzekł dowódca ekipy - nie ma w tym nic
złego, że chciałeś przeżyć... Ale ten statek rozbił się, k***a, wczoraj!

Slevin

2011-10-31, 19:16
o.O
9 piw i już na głównej? czo ja widziam :O

Pener

2011-10-31, 19:18
Slevin napisał/a:

9 piw i już na głównej


czary k***a!
admin przeniósł na główną :P

andyq

2011-10-31, 22:44
Rozbitek na bezludnej wyspie wyciąga z wody dziewczynę, która dopłynęła do brzegu trzymając się beczki.
- Od dawna pan tu żyje?
- Od 15 lat.
- Sam?
- Tak.
- To teraz będzie miał pan to, czego panu najbardziej brakowało... - zagadnęła figlarnie.
- Niemożliwe! W tej beczce jest piwo?

SparrowPL

2011-11-01, 16:37
TheColt napisał/a:

Pośrodku oceanu dryfuje facet na zniszczonym skrzydle samolotu. Przemokniety, zmarznięty i głodny w końcu zostaje wyrzucony przez fale na brzeg małej bezludnej wyspy. Jeszcze nie stanął na równe nogi a tu wychodzi z krzaków jego żona i mówi:
-Gdzies był k***a? Przeciez samolot rozbił sie wczoraj!



Ech Karol, Karol :}

EasyMedia

2011-11-02, 00:06
proszę, zacznijcie dawać bany/warny/assfucki za odniesienia do Strasburgera O.O