18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rozbiór Ukrainy

paszałwon • 2014-10-21, 22:22
Zanim Putin zaproponowal rozbiór Ukrainy Tuskowi, tą samą ofertę złożył Kaczyńskiemu, ale ten powiedział:
-po moim trupie

BongMan

2014-10-21, 22:26
A przydałoby się... Razem w Ruskimi wziąć gałganów za mordę, podzielić na pół i pokazać wielkiego fucka zachodowi.

Ptoon

2014-10-21, 22:47
Skąd ci drogi BongManie przyszło do głowy, że jesteśmy partnerem do czegokolwiek dla Rosji? Jebią nas bez przerwy od 300 lat i nagle teraz mieliby się z nami dzielić profitami z ich imperialnej polityki? Siedzisz gdzieś tam na wyspach, kraby łapiesz to i ci brytyjskie ciągotki do Rosji wszczepili, albo odczuwasz jakiś narodowy syndrom sztokholmski jak część społeczeństwo w PRLu.

BongMan

2014-10-21, 22:57
Odpowiedziałbym ci, ale skoro w pierwszym swoim poscie, który miał rozpocząć dyskusję, z góry mnie obrażasz i próbujesz poniżyć, to ch*j ci w zad i nie będę z tobą dyskutował.

Hassos

2014-10-22, 00:26
Ja tam się zastanawiam jaki cel polityczny miał Sikorski na ujawnienie czegoś takiego. Narobił smrodu Tuskowi i sobie. Ot tak sobie palnął, że Donek umawiał się na rozbiory, a teraz tłumaczy się, że go pamięć zawodzi :amused:

Inna sprawa, Jarek domaga się odwołania Sikorskiego, a ja się zastanawiam po ch*j, skoro opozycji on nie szkodzi, a szkodzi Platformie i wrogowi nr. 1 naszego bliźniaka- Tuskowi. Coś czuje, że Sikorski ma jakiś żal i problem do Tuska, że to on, a nie Sikorski robi karierę w Europie.

achujciwcycki

2014-10-22, 01:19
@Ptoon

czytając Twoją wypowiedź straciłem trwale 5 punktów IQ, dzięki

kisiu12

2014-10-22, 01:29
Wcale bym k***a nie płakał jakby przypadkiem przez sosnę spadł samolot z tuskiem na pokładzie najlepiej razem z połową unijnych głów którym przeszkadza krzywość banana...
Trochę żal mi było by pilotów i stewardes ale to mała strata w porównaniu do krzywd wyrządzonych przez tych idiotów...

sp...........ey

2014-10-22, 07:26
BongMan napisał/a:

A przydałoby się... Razem w Ruskimi wziąć gałganów za mordę, podzielić na pół i pokazać wielkiego fucka zachodowi.



Jakby Ruskie wciągnęły nas w swoją grę, to następnym podbitym przez nich krajem byłaby Polska. Tak samo Stalin manipulował III Rzeszą, namawiając Hitlera do podzielenia Polski. Liczył na to, że nasi rzekomi sojusznicy zaatakują Niemcy i cała Europa się wykrwawi, a wtedy wojska radzieckie spokojnie podbiją osłabioną Europę, mniej krabów i zielska, bongusiu, to może jeszcze mózg zacznie kiedyś działać.

WiedźminXXI

2014-10-22, 08:52
A niech moskale zajmą całą Ukrainę. Dopiero wtedy możemy myśleć o odbieraniu Lwowa.

kisiu12

2014-10-22, 09:48
Up a ja myślałem że to hitlerowi odbiło i zaatakował ruskich ale nie byli przygotowani na takie mrozy.

WiedźminXXI

2014-10-22, 10:18
kisiu12 napisał/a:

Up a ja myślałem że to hitlerowi odbiło i zaatakował ruskich ale nie byli przygotowani na takie mrozy.



źle myślałeś. Tak w ogóle to czytaj ze zrozumieniem. Czy jego wypowiedź koliduje z Twoją?

Alonso

2014-10-22, 13:08
Marta Kaczyńska do swojego ojca:
- Tato, tak bym chciała, żeby Britney Spears przyjechała do Polski
- po moim trupie!