18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cyjanek

2014-03-23, 18:21
M4rkOPL napisał/a:

A te słowa "wole 10 przyjaciół, niż całe grono fałszywych kurew" Jakie one na poziomie.


j***ć poziomy, to jest z przekazem, idioto... Ty zapewne wolisz być w towarzystwie, które ogoliłoby ci brwi jakbyś się napie**olił?... Lub w towarzystwie ''kolegów'', którzy byliby dla ciebie mili za coś, a jakbyś odszedł, to by ci życzyli skręcenia karku?... Jak nie rozumiesz tego, co Różal mówi, to zamilcz, bo idiotą i debilem jesteś ty w takim razie.

darkbazz

2014-03-23, 18:30
Kotovsky napisał/a:

Twarz nieskalana inteligencją, gada jak nierozgarnięty 5 - klasista i jeszcze w dodatku ma na brzuchu własne nazwisko wydziarane. Ja pie**olę...



Ale mnie wk***iają takie gimbusy jak Ty, w dodatku w profilu masz wpisane " miasto meczet ".. nie ważne. kontynuując.. ch*j Ci do tego że ma dziary, ja nie mam żadnej i mam w to grubo wyj***ne czy ktoś ma naziwsko na klacie , czy ku*asa na czole, to jest jego ciało. Ostatnio dostał wpie**ol w walce a teraz wygrał no i spoko gratuluję. Co się dzieje z tymi ludźmi..

MrZet

2014-03-23, 18:41
Na początku spojrzałem na ten wydziarany ryj i top komcia po czym odpaliłem z nastawieniem, że to będzie jakiś wulgarny debil. Wulgarny jest, ale nie głupi.
No i dobra walka.

ciahciach

2014-03-23, 19:12
Ja pie**ole - wasz system wartości jest niesamowity - najlepiej być tępym ale bogatym, niż mieć trochę oleju w głowie...

Kine

2014-03-23, 19:54
Zazwyczaj nie pisze takich komentarzy ale... przewińcie do ~6:25 :)

faba

2014-03-23, 20:07
Kotovsky napisał/a:

Twarz nieskalana inteligencją, gada jak nierozgarnięty 5 - klasista i jeszcze w dodatku ma na brzuchu własne nazwisko wydziarane. Ja pie**olę...



Pochwal się co Ty "masz" i co osiągnąłeś

skasowane

2014-03-23, 20:15
@faba
A jeśli wymieni co osiągnął to uwierzysz i zakończysz marną rozmowę czy stwierdzisz że musi łgać bo przecież taki typ gówno osiągnie? Zastanów się czy twoje pytanie ma sens ;)

Sniper6

2014-03-23, 22:40
Kotovski nie wiem jak Ty po twarzy oceniasz inteligencję.
To błąd numer jeden.
Różal ma na brzuchu wytatuowaną ksywkę a nie nazwisko.
Błąd numer dwa.

Kotovsky

2014-03-23, 23:57
Nie wierzę, chłopakom z sadola imponuje hajs pięściarza a uwłacza moja inteligencja, która jest tylko i wyłącznie przez nich domniemana. Wybaczta mi chopy, że uraziłem Wam idola :ok:

Kisielu

2014-03-24, 02:57
Ja mam szczerze wyj***ne, piszcie sobie o nim co chcecie, ale dla mnie to była najlepsza walka na sobotniej gali. Po takich cepach jakie on dostał prawie każdy sadol by spał, a ilość i siła jego ciosów spokojnie starczyłoby pewnie na połowę użytkowników sadistica. Jak dla mnie gość z twardą głową, nie opie**ala gały mediom i ma własne zdanie którego broni. Ode mnie szacun dla niego.