18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Różal ciśnie z k***ami

kamilek69 • 2013-08-13, 00:22
najpierw ciśnie dzieciom które siedzą na kompie, a potem ciśnie z hejtami. W międzyczasie chwali się że zarobił na samochód.

KrnabrnyKrab

2013-08-13, 00:29
Meritum wypowiedzi moze i dobre ale k***a kultura i elokwencja na poziomie ameby.....

Szoqn

2013-08-13, 00:40
ch*j mnie on obchodzi, typ wyglądający jak sado maso pokrak staje się nagle wyrocznią prawdy i estetyki. Niech sp***ala głosić te swoje pierdoły kolegom od piwa. Gdyby jeszcze on czegoś uczył, a on po prostu rzuca k***ami i obraża wszystkich. Śmieszy mnie typ, bo robi z siebie wielkiego niepokonanego, mówi, że by wszystkich tych "znawców" rozpie**olił. A to k***a zadziwiające. Sam coś tam sobie trenuję i się bawię sportem i nie jest dla mnie żadnym zaskoczeniem, że gość, dla którego jest to praca 24/7 by mi nastukał, ja mam inną pracę i tyle, ale typ tak bardzo się wkręcił w to, że jest wojownikiem, że teraz widzę ma zamiar napie**olić gości co siedzą przy komputerach, kto dalej? Bezdomni i niepełnosprawni? Kobiety w ciąży? Gość jest spalony w MMA, jest p*zdą na tym poziomie i od byle kogo teraz dostanie wpie**ol, to robi z siebie gwiazdę youtuba. Tyle, k***a mojego hejtu k***a cebulaki.

kamilek69

2013-08-13, 00:44
Szoqn napisał/a:

ch*j mnie on obchodzi, typ wyglądający jak sado maso pokrak staje się nagle wyrocznią prawdy i estetyki. Niech sp***ala głosić te swoje pierdoły kolegom od piwa. Gdyby jeszcze on czegoś uczył, a on po prostu rzuca k***ami i obraża wszystkich. Śmieszy mnie typ, bo robi z siebie wielkiego niepokonanego, mówi, że by wszystkich tych "znawców" rozpie**olił. A to k***a zadziwiające. Sam coś tam sobie trenuję i się bawię sportem i nie jest dla mnie żadnym zaskoczeniem, że gość, dla którego jest to praca 24/7 by mi nastukał, ja mam inną pracę i tyle, ale typ tak bardzo się wkręcił w to, że jest wojownikiem, że teraz widzę ma zamiar napie**olić gości co siedzą przy komputerach, kto dalej? Bezdomni i niepełnosprawni? Kobiety w ciąży? Gość jest spalony w MMA, jest p*zdą na tym poziomie i od byle kogo teraz dostanie wpie**ol, to robi z siebie gwiazdę youtuba. Tyle, k***a mojego hejtu k***a cebulaki.


ale co ty masz do marcina :facepalm:

Mantuanuliupu

2013-08-13, 00:48
Cza mieć naj***ne w dyńce, żeby chodzić w obroży :mrgreen:

Raikiri73

2013-08-13, 00:50
Koleś uważa siebie za wielkiego 'fajtera-gangstera' ja pie**ole. Co on ma k***a na szyi? Co to za tatuaż na pysku? Cwaniaczek k***a...

Harlem

2013-08-13, 00:51
Co to za patol?

Entheus

2013-08-13, 00:58
ciekawa kolejność. DOM > PSY > kobieta

Impulsywny

2013-08-13, 01:11
Ma 2 psy :) Ciekawie który go wyprowadza

Szron

2013-08-13, 01:23
Łańcuch i do budy przykuć! Tam miejsce psa, bidbull nie pitbull. Bo bidą umysłową wali na odległość.

Mariusz1501

2013-08-13, 01:27
Żeby wytatuowac sobie dwa ku*asy przy mordzie to już trzeba byc niezłym pojebem.

Socjocinus

2013-08-13, 02:25
Wytatuowany patol ciśnie ze wszystkich co nie sąwytatuowanymi patolami aha.

conrad89

2013-08-13, 02:29
j***ć Hejterów Różala , kto go nie lubi niech sp***ala :D

Ra...........py

2013-08-13, 02:32
CO to k***a jest

MojeAvi

2013-08-13, 02:52
Nie powiem żeby zdjął tą obroże, bo dostane wpie**ol

A zresztą powiem, to jest ciul. Teraz napie**ala, ale już ma wade wymowy - bokserzy, fighterzy tak mają. Taki łepek w wieku 45 lat będzie na lodzie tańczył z pingwinami!!

Za to wychwalanie sie czego nie ma a co ma. ch*j, pewnie kupił gdzieś wykonany dom- a nie sam zrobił- który sprzeda bo nie będzie go na niego stać i przeniesie się do jakiegoś apartamentu bo szmula mu odejdzie.

A zresztą, jak sie spina na hejterstwo to niech se założy kaganiec i przestanie szczekać - bo i tak nic to nie da. Wystarczy prosta ignorancja, ale nikt mu tego nie powiedział :( a szkoda.