18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Równouprawnienie w Milwaukee

Jesse.Pinkman • 2023-10-31, 09:27
Według źródła oburzona mamusia wrzuciła do sieci nagranie na którym widać jak policjant napie**ala jej ,,niewinną" córeczkę.

Info:
spoiler

Kutazz

2023-10-31, 10:01
Mogła się urodzić biała to by wpie**olu nie dostała :D

flejtuch

2023-10-31, 12:26
Takie równouprawnienie jest ok, wpie**ol tak samo dostaje jak facet xd

chorym

2023-10-31, 12:48
ale w czym jest problem?

dOpieca

2023-10-31, 15:10
Zaraz znow na kolana beda klekac , gowno murzynskie na rowni z zydami. Scierwo do odpalu

mesjans

2023-10-31, 15:46
Sama ją napie**ala ale komuś to nie da.

leonidkacap

2023-10-31, 16:00
murzyn zawsze profilaktycznie powinien dostać wpie**ol i jakoś nie wierze w jej niewinność

hks1920

2023-10-31, 16:14
Dobre sztuki jej sadzi

barman32

2023-10-31, 16:40
Pies do pieca, małpa do uśpienia.

majeńka

2023-10-31, 16:41
A jest info za co dostała?

Bo właśnie od tego zależy czy to faktycznie "lewackie skamlenie" czy też bezprawne użycie siły przez policajów.

Jestem za nie cackaniem się z przestępcami, ale jeśli policaj bije za niewinność, to właśnie policaj jest przestępcą. A właśnie po to mają kamery w odznace aby było jasno widać kto był winien.

Tyle że post ze Srik-Toka oczywiście nie będzie miał odpowiedzi policji. Ale jeśli zupełnym przypadkiem akurat wtedy "kamera mi się zepsuła", to odpowiedzi tej nie będzie albo będą kręcić. Nawet jeśli kamera jest chińskim gównem, policaje chodzą parami (bo jeden umie czytać drugi pisać :-) ) i nie zepsują się kamery u obu jednocześnie.

Tak więc zamiast podawać posty ze Srik-Toka bez kontekstu to właśnie odpowiedź policji jest miarodajna. Jest film z kamery (AXON, taki jak 25% tematów na Sadolu "ale nie będzie bo już nie żyje")? Jeśli tak, pie**olić BLMowskie skamlenie. Jeśli nie, policajów do więźnia.

(Tak tak wiem, myślenie życzeniowe z mojej strony...)

uzytkownik609

2023-10-31, 20:30
sp***olenie w komentarzach jest niesamowite. Pomyślcie jakby waszą matka tak dostawała od policjantów i nic nie możesz zrobić.
A potem jakiszjeb będzie pisał pod filmem że pewnie zasłużyła i profilaktycznie powinna dostać wypie**ol.
Jesteście poj***ni.

ibrahim

2023-11-01, 09:07
Stara tez powinna dostać wpie**ol za to darcie ryja.

grzehuu

2023-11-01, 09:16
niewinny mudziń?????
hahahahahahhaha
dobre

Bul_od_bytu

2023-11-01, 12:24
uzytkownik609 napisał/a:

sp***olenie w komentarzach jest niesamowite. Pomyślcie jakby waszą matka tak dostawała od policjantów i nic nie możesz zrobić.
A potem jakiszjeb będzie pisał pod filmem że pewnie zasłużyła i profilaktycznie powinna dostać wypie**ol.
Jesteście poj***ni.



Jakby moja matka odj***ła jakąś trzodę na drodze jak zapewne zrobiły te naczelne to policja nie musiałaby strzelać ani razić prądem bo w końcu jesteśmy biali i tym różnimy się od zwierząt. Te naczelne zapewne nie potrafiły zrozumieć prostych poleceń, które biały pewnie by wykonał unikając niepotrzebnej eskalacji. Często nie dotyczy to naszych j***nych patusów, które wypełzają ze swoich legowisk jak na osiedlu policja zawija Alanka za trzecią w tym tygodniu kradzież roweru.
Chyba jeszcze niewiele w życiu widziałeś :D

chorym

2023-11-02, 17:36
Ludzie dalej nie kumają, że na sadisticu cieszy użytkowników jak murzyn dostaje w p*zde i nie potrzebujemy wiedzieć czy im się należało, czy nie. :D