18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Równość płci w Kanadzie według matki-lesbijki

polarcher • 2014-09-24, 21:54
bez zbędnego wstępu: na www.rp.pl znalazłem artykuł
Cytat:

Uczennice jednej z katolickich szkół w kanadyjskim Toronto są zmuszone korzystać z toalet razem z chłopcem. Jego matka, lesbijka, "zidentyfikowała" go jako dziewczynkę.

Matka chłopca powołuje się na ustawę o równości płci. Nie zgodziła się na propozycję szkoły, by dziecko korzystało z łazienek dla niepełnosprawnych lub dla nauczycieli.

Dyrekcja szkoły poinformowała rodziców uczniów, że na życzenie matki od tej chwili chłopiec ma być traktowany jak dziewczynka.

Matka jednej z uczennic, zaniepokojona sytuacją, próbowała przedstawić dyrekcji swoje zastrzeżenia. Spotkała się jedynie ze zdziwieniem, że sprawa ta kogokolwiek obchodzi. Matka uczennicy twierdzi, że pracownicy szkoły są zastraszeni przez matkę-lesbijkę i obawiają się, że jeśli nie spełnią jej życzeń, kobieta zaskarży ich do Trybunału Praw Człowieka.



A teraz ciekawsza część z komentarzem pewnego działacza:
Cytat:

Matka jednej z uczennic poinformowała o sprawie organizację PEACE, która zajmuje się obroną praw chrześcijan w edukacji. Phil Lees z PEACE twierdzi, że przedstawiciele LGBT w taki sposób testują różne środowiska, by sprawdzić, jak duży wpływ może uzyskać lobby homoseksualne na różne dziedziny życia, w tym edukację.


Źródło

ProVVe

2014-09-24, 22:18
Strzelić mu w ryja to sam matkę z upośledzeniem poprosi o zmianę płci...

sp...........ey

2014-09-24, 22:19
Nie wiem jak można upierać się, że takie zboczenie jest normalne. Każde zaburzenie psychiatryczne objawia się zmianami neuroanatomicznymi i biochemicznymi w mózgu. Są one wrodzone albo nabyte. I tak np. jeśli mamy do czynienia ze schizofrenikiem, u którego występują zaburzenia w ilości dopaminy i funkcjonowaniu pewnych struktur mózgowia twierdzącego, że jest namiestnikiem Napoleona i zbawicielem świata to typ ląduje w psychiatryku. Jakim k***a cudem doszło do tego, że facet o kariotypie XY i męskiej anatomii twierdzący że jest kobietą i lubi w dupę, jest w dzisiejszych czasach stawiany za wzór i dyktatora moralności zamiast siedzieć w szpitalu? Przecież to się kwalifikuje nawet pod zaburzenia popędu i płodności. Bo jak ktoś ładuje interes w męską dupę to chyba się dzieci nie doczeka. Homo terror należy skończyć. To tak jakby ktoś wypuścił ze szpitali nieleczonych schizofreników i w dodatku dał im prawo do dyktowania społeczeństwu co jest normalne, a co nie. I żaden zboczeniec nie zrobi ze mnie nazisty, homofoba i nie wiadomo czego. Moim zdaniem homoseksualizm to choroba psychiczna, takim ludziom trzeba dać możliwość leczenia, a to że coraz więcej obywateli tego świata życzy im kuli w łeb to skutek pozwolenia im panoszenia się i prób dyskryminacji zdrowej heteroseksualnej większości.

Hiperion

2014-09-24, 22:33
Chociaż sobie młody ukradkiem por*cha do woli w łazience, matka wie co dobre dla synka :D

dkdaniel

2014-09-24, 22:33
Jestem lekarzem. Recepta na to schorzenie to kilka gram ołowiu.

~Beny

2014-09-24, 23:08
@spear.britney mówił ci ktoś kiedyś, że jesteś bardzo mądrym człowiekiem?

skacikpl

2014-09-24, 23:52
polarcher napisał/a:

Phil Lees z PEACE twierdzi, że przedstawiciele LGBT w taki sposób testują różne środowiska, by sprawdzić, jak duży wpływ może uzyskać lobby homoseksualne na różne dziedziny życia, w tym edukację.



No i niech mnie sam ten trans blondyn z telewizji kutachem w morde strzeli jeżeli to nie prawda.

Przeginają "pałę"(dosłownie i w przenośni) gdzie sie da.
Wszędzie jakieś tęczowe ruchy, w telewizji, na ulicach. Zamiast robić to co lubią, czyli pie**olić się po kątach to wpychają się wszędzie gdzie sie da i nie tyle namawiają co systematycznie zmuszają innych, że ich styl życia to ten właściwy/lepszy.

Żeby był przekaz jasny dla wszystkich, mam w dupie co kto robi ze swoją dupą w zaciszu domowym, jeżeli ktoś osobiście czuje sie że zamiast kuśki powinien nie mieć nic , albo jak wolisz żeby twój tłok chodził w rurze wydechowej zamiast w cylindrze- proszę bardzo.

Ale na ch*ja przemocnego - nie musisz sie tym afiszować a tym bardziej nie próbuj zmuszać dzieci do tego "oświecenia".


Za pare pokoleń wyginiemy jak dinozaury bo większość z tych dzieci od par LBGTFO nawet nie zrozumie, że tak w zasadzie to człowiek biologicznie powinien posuwać chłop kobite a nie jakieś inne kombinacje.


A teraz dajta tą maść bo mnie dupa boli.

Ptoon

2014-09-25, 02:42
spear.britney napisał/a:

Jakim k***a cudem doszło do tego, że facet o kariotypie XY i męskiej anatomii twierdzący że jest kobietą i lubi w dupę, jest w dzisiejszych czasach stawiany za wzór i dyktatora moralności zamiast siedzieć w szpitalu?



Zgadzam się z tobą. Choroba psychiczna. Niech robią co chcą w domu, ale bez afiszowania się itd. itp..
Co do tego jakim cudem do tego doszło to już są kwestie polityczne. Ktoś, gdzieś doszedł do wniosku, że większość problemów cywilizacji, wojny, powstania, rozruchy i niepokoje społeczne są powodowane męską potrzebą działania i walki o lepszy byt (mężczyzn napędza testosteron, przez co są agresywni i skorzy do podejmowania ryzykownych działań). Żeby stworzyć nowy "idealny" świat bez wojen i agresji, świat w którym będzie można łatwo sterować masami, trzeba utemperować męską część populacji. Sposobem na utemperowanie jest zagwarantowanie pracy i powszechnego dostępu do sportu, ale to jest trudne i kosztowne. Łatwiej jest zmienić poglądy części populacji co do właściwych wzorców postępowania, nauczyć ich być łagodnymi i pasywnymi. No i tutaj wchodzi ruch LGBT, tolerancja, lewactwo i inne gówna. Ludzie, którym się wytłumaczy, że każdą wartość można złamać nie będą bronić wartości. Facet, który jest akceptowany za bycie dominowanym i upodlonym przez innego mężczyznę nie będzie się bił o sprawę. Dodatkowo jest to doskonały temat zastępczy dla polityków i mediów.

Co do traktowania chłopców jak dziewczynki to w temacie jest podany ekstremalny przykład, ale to jest ogólna tendencja i też jest związana z temperowaniem społeczeństwa. Ponadto w związku ze zmianami społecznymi coraz więcej do powiedzenia mają kobiety, a te są zazwyczaj bardziej łagodne i niechętnie patrzą na agresje. Działalność LGBT i takie wybryki genderowe to przejaw feminizacji społeczeństwa.



Trudno się dziwić, że jak od małego chłopak widzi, że dziewczynki lepiej funkcjonują w systemie, zaczyna chcieć być taki jak dziewczynki. Wcześniej jeszcze można było obśmiać kujonkę i jej podokuczać, przez co wytwarzała się naturalna odrębność i cechy męskie. Teraz taki chłopak przejdzie kurs tolerancji, zostanie ubrany w sukienkę i wyrośnie z niego pedał. Pedał, który będzie akceptował r*chanie w dupę przez partnera i przez władze jednocześnie.

4h...........ch

2014-09-25, 11:19
Niedługo to tylko i wyłącznie mniejszości będą, nie będzie żadnej "większości", a mniejszości będą walczyć która jest mniejsza i bardziej pokrzywdzona :homer:

ARBEITSLAGER

2014-09-25, 12:54
Jestem piromanem, jest to całkowicie normalne, taki się urodziłem, oburza minie bardzo ta "pani" lesbijka, bo jeszcze nie płonie, niech się natychmiast podpali, albo zgłaszam to do trybunału praw człowieka, bo "ona" jawnie dyskryminuje moją odmienność

twinspark

2014-09-25, 13:21
Najedzie nas patriarchalny kalifat, gdzie kobiety nie mają nic do gadania i feministyczny raj się skończy.

ocwpzw

2014-09-25, 14:44
WF też ma z dziewczynami?

Dickk

2014-09-25, 16:42
@Ptoon,
masz łeb na karku. Piwo.

Hangman108

2014-09-25, 19:37
Brzmi to, jak żywcem wyjęte z jakiejś idiotycznej komedii. Właśnie z tego powodu podchodzę sceptycznie do artykułu Rzeczpospolitej, biorąc dodatkowo pod uwagę, że nie podano w nim źródła tej informacji. Informacja, bez podania źródła jej pochodzenia, nie posiada żadnej wartości, ani wiarygodności.

mecenaz

2014-09-26, 01:34
Ja pie**olę , ogólnie to jestem po stronie pedałków i lesbijek , ale k***a po takich akcjach to sie k***a nie dziwie że hejt itp , co za pojeby ... i jeszcze biednemu dzieciakowi j***ć we łbie że jest dziewczynką , co to k***a ma być , ja pie**olę ... :shock: