18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

równość płci

nowynick • 2020-04-01, 12:47
kobieta może wszystko robić jak facet poza..
.


nowynick

2020-04-01, 13:27
RadosnyRabarbar napisał/a:

Sadol fch*j



miło poznać

bigsexy

2020-04-01, 13:58
0:17 słychać strzały

BialyNigger

2020-04-01, 14:54
Incele przybywajcie dawać piwka! Niech to wasze małe, smutne, mizoginistyczne życie przeżyje tę minutę poczucia bycia od kogoś lepszym! Nie przejmujcie się tym, że sami również nie potraficie spełnić żadnego z wymienionych kryteriów... Nie o to chodzi w zabawie nienawidzenia kobiet

Myślałem, że to prima aprilis a nie dzień dobroci dla zwierząt :O

mazga50

2020-04-01, 18:37
BialyNigger napisał/a:

Incele przybywajcie dawać piwka! Niech to wasze małe, smutne, mizoginistyczne życie przeżyje tę minutę poczucia bycia od kogoś lepszym! Nie przejmujcie się tym, że sami również nie potraficie spełnić żadnego z wymienionych kryteriów... Nie o to chodzi w zabawie nienawidzenia kobiet
Myślałem, że to prima aprilis a nie dzień dobroci dla zwierząt :O



Zasmuca cię to, że nawet te "incele" mizoginistyczne są lepsze od was? Kiedy w końcu dotrze do was, że baby są biologicznie przystosowane do rodzenia i opieki nad potomstwem, prowadzenia domu itd. W tych dziedzinach odnajdują się i wspaniale z nich wywiązują. Oczywiście jest jakiś procent jebniętych bab, czy też lesbijek zazdroszczących facetom ch*ja, czy zwykłych idiotek które uważają, że są we WSZYSTKIM lepsze od facetów. Na siłę podejmują się tego, co facet robi bez problemów, ale jak to w babskiej naturze - koniec końców i tak sp***oli koncertowo najprostsze zadanie. Jakoś k***a nie widzę tłoku w pośredniakach do kursów na budowlańców, kierowców ciężarówek, górników czy żołnierzy (w czasie wojny). Za to darcie p*zdy, że w biurze za plotowanie nie płacą wam jak wykwalifikowanemu spawaczowi czy choćby piekarzowi, jest chyba waszym sportem narodowym.
Tak jak ja nie nadaję się na krawca czy prząśniczkę, tak wy nie nadajecie się na rolnika czy informatyka. Pogódźcie się z tym, a życie będzie prostsze dla wszystkich. I nie pie**olcie o równych prawach, bo obecnie chroni ono kobiety bardziej niż mężczyzn. Wy chcecie przywilejów. Przywileju, że mimo bycia sp***oliną i łamagą w robocie, macie zarabiać więcej niż facet. Więcej, bo wykonując mniej lub lżejszą pracę chcecie takiej samej płacy, jak wydajniejsi mężczyźni.

Jestem_na_nie

2020-04-01, 21:50
BialyNigger napisał/a:

Incele przybywajcie dawać piwka! Niech to wasze małe, smutne, mizoginistyczne życie przeżyje tę minutę poczucia bycia od kogoś lepszym! Nie przejmujcie się tym, że sami również nie potraficie spełnić żadnego z wymienionych kryteriów... Nie o to chodzi w zabawie nienawidzenia kobiet
Myślałem, że to prima aprilis a nie dzień dobroci dla zwierząt :O



O mamy rozprutą przez murzyńskie pały szmatę która udaje gościa i nie ma przy znaczka przy nazwie

Dino14016

2020-04-02, 00:09
On ma na myśli te kobiety co potrafią tylko brać ....

NoweKonto

2020-04-02, 06:44
Jest 21 wiek a tu dalej ten temat. Ktorym facetom sprawia radosc wysmiewanie kobiet? Owszem biologicznie sa przystosowane do lzejszej fizycznie pracy ale nie wiem w jakim towarzystwie Ty sie obracasz i jakie wartosci z domu wyniosles ze uwazasz sie lepszy od kobiet. Od kiedy to baba nie moze byc dobrym prawnikiem, lekarzem, dktorem itd? Jesli wybierze zycie zamiast macierzynstwa to tez problem? Szkoda kontynuowac ten ten temat na tym portalu bo to przeciez sadistic przepelniony spelnionymi zyciowo samcami alfa lol

darayavahus

2020-04-02, 07:42
NoweKonto napisał/a:

Jest 21 wiek a tu dalej ten temat. Ktorym facetom sprawia radosc wysmiewanie kobiet? Owszem biologicznie sa przystosowane do lzejszej fizycznie pracy ale nie wiem w jakim towarzystwie Ty sie obracasz i jakie wartosci z domu wyniosles ze uwazasz sie lepszy od kobiet. Od kiedy to baba nie moze byc dobrym prawnikiem, lekarzem, dktorem itd? Jesli wybierze zycie zamiast macierzynstwa to tez problem? Szkoda kontynuowac ten ten temat na tym portalu bo to przeciez sadistic przepelniony spelnionymi zyciowo samcami alfa lol



Nie bardzo rozumiem, nie obejrzałaś filmiku do końca. W tym też widoczniew jesteście słabe:)

Admirał

2020-04-02, 10:54
NoweKonto napisał/a:

Od kiedy to baba nie moze byc dobrym prawnikiem, lekarzem, dktorem itd?


Sorry, ale w jednym zdaniu skończyły ci się pomysły na to w czym dobre mogą być kobiety.

CookieMonssster

2020-04-02, 15:14
Naprawdę ktoś tu się doszukuje w tym show przekazu społecznego? To był po prostu żart, a nie światopogląd tego gościa. Kobiety statystycznie rzecz biorąc są słabsze fizycznie, ale to nie ma nic wspólnego z tym, że są gorsze od mężczyzn intelektualnie. Słyszeliście kiedyś może o Skłodowskiej-Curie?

Admirał

2020-04-02, 15:46
CookieMonssster napisał/a:

Naprawdę ktoś tu się doszukuje w tym show przekazu społecznego? To był po prostu żart, a nie światopogląd tego gościa. Kobiety statystycznie rzecz biorąc są słabsze fizycznie, ale to nie ma nic wspólnego z tym, że są gorsze od mężczyzn intelektualnie. Słyszeliście kiedyś może o Skłodowskiej-Curie?



Tak. I? Wśród noblistów jest 5% kobiet. A miały jakieś 50 lat na zdobycie więcej. I ulubiony przykład Korwina-Mikego. Nie ma kobiet wśród topowych szachistów. Są rzeczy które kobiety robią lepiej i są rzeczy które mężczyźni robią lepiej. Statystycznie będą gorsze intelektualnie, ale nikt nie przeprowadzi ani nie opublikuje takiego badania.

ZagrzybialySandal

2020-04-02, 17:50
Admirał napisał/a:


Tak. I? Wśród noblistów jest 5% kobiet. A miały jakieś 50 lat na zdobycie więcej. I ulubiony przykład Korwina-Mikego. Nie ma kobiet wśród topowych szachistów. Są rzeczy które kobiety robią lepiej i są rzeczy które mężczyźni robią lepiej. Statystycznie będą gorsze intelektualnie, ale nikt nie przeprowadzi ani nie opublikuje takiego badania.




To dlaczego są silniejsze psychicznie i mniej kobiet odbiera sobie życie w porównaniu z Wami? Nooo na ulicy widać tych 'męskich' i wybitnych intelektualnie, obszczanych żuli. Rzadko się trafi żulinka.

Bo baby sobie jakoś radzą.. lepiej.. od Was, nawet kosztem wypie**olenia z chaty i zabrania majątku.. Ale jak się jest zniewieściałym, to się traci podwójnie ;)