18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rowerzysci...

Halman • 2020-09-01, 11:35

...szanujcie wy trochę swoje życie...

RogiPierogi

2020-09-01, 16:28
Eknen napisał/a:

ja pie**ole jakaś wiejska droga na Syberii gdzie samochód pojawia się raz na 2 godziny i pedalarze sobie swawolą , a wy się dopie**alacie ....
no i jak ktoś słusznie zauważył, kierowca też p*zda bo nie zwolnił, a normalny kierowca już by miał czerwoną lampę zapaloną w dyni.



A co za różnica, co ile pojawia się samochód? Durna jesteś? Jest droga, to masz stosować się do przepisów i kropka. Nie jest ważne, czy jedziesz autem, czy rowerem.
Lampę w dyni? Aż sprawdziłem ile masz lat i już wiem, dlaczego piszesz jak jakaś niedoj***na...

krzysztof3011

2020-09-01, 16:46
Dzieciaki pewnie naj***ne. Nie zapominajcie, że to Rosja.

Reisedreth

2020-09-01, 19:09
RogiPierogi napisał/a:

A co za różnica, co ile pojawia się samochód? Durna jesteś? Jest droga, to masz stosować się do przepisów i kropka. Nie jest ważne, czy jedziesz autem, czy rowerem.
Lampę w dyni? Aż sprawdziłem ile masz lat i już wiem, dlaczego piszesz jak jakaś niedoj***na...



Widać, że ty też jedyne co mogłeś mieć wspólnego z autem to jazda w bagażniku po dołach jak starego wk***iłeś.
Istnieją takie zasady jak: ograniczonego zaufania i zachowania szczególnej ostrożności.
Kierowca tira powinien być tego świadom i powinien się do nich dostosować niezależnie czy jedzie drogą polną, asfaltem czy autostradą.

killua

2020-09-01, 19:14
Przecież to jest 100% winy kierowcy. Dziecko na rowrze jest normalnym uczestnikiem ruchu. na jezdni ciągła wiec zakaz wyprzedzania . mam nadziej ze zanim trafi do pierdla to mu zdrowo wpie**olą bo to ścierwo jest.

octave25

2020-09-01, 21:28
Ewidentna wina kierowcy.

RoBoTRoN

2020-09-01, 21:56
killua napisał/a:

Przecież to jest 100% winy kierowcy. Dziecko na rowrze jest normalnym uczestnikiem ruchu. na jezdni ciągła wiec zakaz wyprzedzania . mam nadziej ze zanim trafi do pierdla to mu zdrowo wpie**olą bo to ścierwo jest.



Aż dałem Ci piwo, a chciałem zacytować...

Od kiedy linia ciągła jest zakazem wyprzedzania?

Poczytaj przepis i doucz się...

Oczywiście kierowca idiota i pewnie zabił młodego człowieka, ale wyprzedzać rower tam mógł bez problemu (oczywiście wg. naszych przepisów...).

SpirytPL

2020-09-01, 22:13
bakus1233 napisał/a:

Ale kierowca też c**a. Widząc takich debili powinien mocno zwolnić. Brak wyobraźni



Z wyobrażnia dla sadoli. Co my bysmy ogladali, pozatym idity jednego mniej na tym padole.

edmund

2020-09-01, 23:34
bakus1233 napisał/a:

Ale kierowca też c**a. Widząc takich debili powinien mocno zwolnić. Brak wyobraźni



ale po co
pedalaża mniej, a na ścieżce dla pedalaży jest już bezpiecczniej, bo jednego kratyna już nie ma

marcino_zly

2020-09-01, 23:43
Jak by dobrze wykombinował to i by świadków z lewej sprzątnął a tak to kto wie co dalej... :mrgreen:

jajcu111

2020-09-02, 00:07
bakus1233 napisał/a:

Ale kierowca też c**a. Widząc takich debili powinien mocno zwolnić. Brak wyobraźni



Jaki brak wyobraźni... Jakby zwolnił, to by żadnego nie jebnął.

gaznik

2020-09-02, 11:56
bakus1233 napisał/a:

Ale kierowca też c**a. Widząc takich debili powinien mocno zwolnić. Brak wyobraźni



co ty pie**olisz ?
tez bym tak zrobił.
zgaduje ze ty widzac rowerzyste albo pieszego na poboczu to za kazdym razem zwalniasz do zera.
i sam jestes c**a, szkoda tylko auta jak otarłaa sie mała świnia

killua napisał/a:

Przecież to jest 100% winy kierowcy. Dziecko na rowrze jest normalnym uczestnikiem ruchu. na jezdni ciągła wiec zakaz wyprzedzania . mam nadziej ze zanim trafi do pierdla to mu zdrowo wpie**olą bo to ścierwo jest.



typowa baba, 100% to ty masz niedojabania umysłu.
jak wskazalas taki sam uczestnik ruchy a to znaczy ze obowiązuja go takie same przepisy co innych uczestników.
wjechal rowerem pod auto koniec kropka, nawet jak skrecał rowerem to musial sie upewnic czy nikt go nie wyprzedza i moze wykonac bezpiecznie manewr skrętu.

jak by zwolnil to by sie nic sie stalo ? rownie dobrze mogl przyspieszyc....

Eknen napisał/a:

ja pie**ole jakaś wiejska droga na Syberii gdzie samochód pojawia się raz na 2 godziny i pedalarze sobie swawolą , a wy się dopie**alacie ....
no i jak ktoś słusznie zauważył, kierowca też p*zda bo nie zwolnił, a normalny kierowca już by miał czerwoną lampę zapaloną w dyni.



jak ty rocznik 2000 jestes to co ty mozesz wiedziec o przepisach ?
kazdy z was zwalnia jak widzi dzieci, rowery, pieszych, zwierzeta, ufo i wogole jadąc ciagle zwaniać trzeba.




pranks7er

2020-09-02, 14:07
zapomniał włączyć wycieraczek

RogiPierogi

2020-09-02, 19:01
Reisedreth napisał/a:

Widać, że ty też jedyne co mogłeś mieć wspólnego z autem to jazda w bagażniku po dołach jak starego wk***iłeś.
Istnieją takie zasady jak: ograniczonego zaufania i zachowania szczególnej ostrożności.
Kierowca tira powinien być tego świadom i powinien się do nich dostosować niezależnie czy jedzie drogą polną, asfaltem czy autostradą.



A gdzie ja, tępe dziecko, napisałem, że nie powinien? Jesteś blondynką? Napisałem wyraźnie: każdy powinien się stosować! I kierowca, i rowerzyści. Kierowca nie zachował ostrożności, rowerzyści odpie**alali manianę, czego nie rozumiesz? Czytać uczono już w przedszkolu, rozumiem, że niewiele minęło, odkąd je skończyłaś, może czas je powtórzyć? Wrzesień to dobry okres, żeby tam wrócić, skoro masz problemy.
Gówniara będzie mnie przepisów uczyć - hahahaha :D :D :D Weź, mleko z ryja otrzyj, zanim zaczniesz do mnie pisać.

ellsworth

2020-09-02, 22:02
gaznik napisał/a:


jak wskazalas taki sam uczestnik ruchy a to znaczy ze obowiązuja go takie same przepisy co innych uczestników.
wjechal rowerem pod auto koniec kropka, nawet jak skrecał rowerem to musial sie upewnic czy nikt go nie wyprzedza i moze wykonac bezpiecznie manewr skrętu. .


Pod jakie auto wjechał? Co ty pie**olisz? Rowerzysta został najechany na swoim pasie ruchu. Co ten debil za kierownicą myślał, że przeniknie przez niego?? Tego maneweru NIE DAŁO SIĘ wykonać bez zmiany pasa ruchu, a pasa ruchu NIE MOŻNA BYŁO ZMIENIĆ. Czego jeszcze nie rozumiesz??

Grymson

2020-09-03, 09:41
bakus1233 napisał/a:

Ale kierowca też c**a. Widząc takich debili powinien mocno zwolnić. Brak wyobraźni



Co mogl zrobic ? Widzac takiego niedorozwoja, redukcja w dol i gaz w deche...