18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rowerowy zjazd

CrazyEdek • 2023-08-03, 11:08
Ktoś tu miał pod górkę.


Cipelator

2023-08-03, 11:24
I cyk kość udowa poszła sobie na spacerek.

Wojownik12

2023-08-03, 20:13
Ciekawe, czy była natychmiastowa pionizacja

Majchol

2023-08-03, 20:17
Akurat tych co sobie jeżdżą po torze to szanuję. Tych co po ścieżce rowerowej jeżdżą też szanuję. Nawet jak sobie po chodniku jeżdżą, a ja idę to mam to w dupie, nie ma problemu. Ale jak ktoś ma w dupie ścieżki rowerowe, to już sobie obiecałem, następnego rowerzystę autem zpycham do rowu jak zobaczę ścieżkę rowerową obok. Niech nawet będzie umierającym starcem, widocznie jego czasy się skończyły, kiedy się od wsi do wsi na rowerku jeździło.

kocur

2023-08-04, 00:38
Majchol napisał/a:

Akurat tych co sobie jeżdżą po torze to szanuję. Tych co po ścieżce rowerowej jeżdżą też szanuję. Nawet jak sobie po chodniku jeżdżą, a ja idę to mam to w dupie, nie ma problemu. Ale jak ktoś ma w dupie ścieżki rowerowe, to już sobie obiecałem, następnego rowerzystę autem zpycham do rowu jak zobaczę ścieżkę rowerową obok. Niech nawet będzie umierającym starcem, widocznie jego czasy się skończyły, kiedy się od wsi do wsi na rowerku jeździło.



Ty k***a debilu, ciekawe jak ? Kierownice wyrwiesz kierowcy autobusu ?

bishfinger

2023-08-04, 07:30
Majchol napisał/a:

Akurat tych co sobie jeżdżą po torze to szanuję. Tych co po ścieżce rowerowej jeżdżą też szanuję. Nawet jak sobie po chodniku jeżdżą, a ja idę to mam to w dupie, nie ma problemu. Ale jak ktoś ma w dupie ścieżki rowerowe, to już sobie obiecałem, następnego rowerzystę autem zpycham do rowu jak zobaczę ścieżkę rowerową obok. Niech nawet będzie umierającym starcem, widocznie jego czasy się skończyły, kiedy się od wsi do wsi na rowerku jeździło.



dobry pomysł, ale nie dokońca się z tobą zgadzam bo:
tor do zjazdu górskiego pedalarze robią sobie na zwykłych szlakach
dlaczego uważasz że mogą jeździć po chodnikach skoro ty nie możesz spacerować po ścieżce rowerowej?