18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rowerem jebnÄ…Å‚

GKC • 2014-06-08, 10:16
Takich sztuczek nie nauczysz siÄ™ w skateparku.

spartan

2014-06-09, 00:18
@dashadow
gdzie jest tak napisane?

Poza tym wydaje się mi, że przed przejściem zawsze należy zwolnić. Nawet jak się ma zielone.
Nie każdy zachowuje się odpowiednio, i przestrzega sygnalizacji świetlnej. Mimo, iż nie będzie nasza wina, gdy jakaś k***a wejdzie pod koła, to szkoda czasu i nerwów na wyjaśnianie sytuacji.
BTW, znajomy kiedyś jechał samochodem i pie**olnął gościa bo ten mu się zatoczył pod koła. Strzał był taki, że buty spadły, a jak wiadomo na sadolu, taki objaw to instant teleport do krainy wiecznych łowów...
Wyjaśniania multum, delikwent okazał się naj***ny - więc obligatoryjnie jego wina. Ale... znajomy przez dłuższy czas miał awers do kierowania. Nie obeszło się bez pomocy psychologa.

Reasumując, lepiej czasem zwolnić i pomyśleć za innych użytkowników, bo bezmózgie k***y są wśród nas.

AVE! :-)

Pa...........‚y

2014-06-09, 02:04
Racja, kierujący pojazdem ma obowiązek zwolnić i zachować szczególną ostrożność widząc pieszego na przejściu. W tym przypadku nie jestem nawet pewien czy mógł już na to przejście wjechać, bo niby powinien poczekać, aż pieszy znajdzie się na lewym pasie. Ale rowerzysta nie miał prawa w ogóle wjeżdżać na to przejście, poza tym jak już bardzo chciał to wypadałoby się rozejrzeć, bo wjechał w bok samochodu jak ostatni idiota.
Obaj odj***li i ch*j im w dupę, z tym, że rowerzyście większy. W sumie co mnie to obchodzi, jest druga w nocy, a ja oglądam debili na przejściu. :-/
Niech zdychajÄ…. :amused: