18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjskie wesele

~Mieszek_Kiler • 2014-02-12, 07:37
I bitka w rytmie disco :amused:


rafa97

2014-02-12, 08:15
Świnie pierwsza klasa

jbone

2014-02-12, 08:37
głupie c**y nie pozwoliły gonić cwaniaka w pomaranczu.biały by go doj***ł.to są właśnie baby nie rozumieją że czasem trzeba dokończyć sprawę.

dnb

2014-02-12, 16:45
Pełna kulturka jak na ruskich przystało.

Imm420

2014-02-12, 18:06
Skopał szwagra i sobie wyszedł z imprezy, pełna kulturka.

WonsatyDrwal

2014-02-12, 22:26
ta muzyka na początku to tak jak by się 1 z 10 zaczynało

di...........os

2014-02-12, 22:42
jbone napisał/a:

głupie c**y nie pozwoliły gonić cwaniaka w pomaranczu.biały by go doj***ł.to są właśnie baby nie rozumieją że czasem trzeba dokończyć sprawę.



Wy, twardziele, tak załatwiacie sprawy. Są jeszcze jednak ludzie cywilizowani, dostrzegający w mordobicu jedynie nerwy wyzwolone przypadkiem, i [dostrzegający także to, że...] z powodu wyzwolenia którego, człowiek powinien się wstydzić - dlatego o ile się da, unika się, według nich, takich sytuacji.

15243

2014-02-12, 22:48
@UP
pewnie dzieci z gimnazjum na ciebie plują i boisz się im coś zrobić...

El Caudillo

2014-02-12, 22:51
@up

Niby tak, ale jak mawiał mój wykładowca od filozofii, dżentelmen potrafi się opanować, jednak są sytuację że trzeba dać po gębie, żeby nie być mokrą pipką a facetem. Nie wiem czy w tym przypadku tak było, zakładam, że nie...

Ogólnie ludzie są teraz bardzo cywilizowani jakbym wpadł do autobusu i uderzył z liścia parę osób reszta towarzystwa by się gaciami nakryła, żebym tylko nie zwrócił uwagi na nich. A powinienem zostać wtedy przekopany, a ktoś powinien otworzyć mną drzwi na najbliższy przystanek. Taka mała refleksja w takt ruskiego disco :P

bartusse

2014-02-12, 23:31
Jak dla mnie to SZACUN dla gościa w pomarańczu! nie uderzył pierwszy, a DOSTAŁ z bańki i strzała wstał i gościa złożył! Piwko dla niego!

di...........os

2014-02-13, 00:18
El Caudillo napisał/a:

@up

Niby tak, ale jak mawiał mój wykładowca od filozofii, dżentelmen potrafi się opanować, jednak są sytuację że trzeba dać po gębie, żeby nie być mokrą pipką a facetem. Nie wiem czy w tym przypadku tak było, zakładam, że nie...

Ogólnie ludzie są teraz bardzo cywilizowani jakbym wpadł do autobusu i uderzył z liścia parę osób reszta towarzystwa by się gaciami nakryła, żebym tylko nie zwrócił uwagi na nich. A powinienem zostać wtedy przekopany, a ktoś powinien otworzyć mną drzwi na najbliższy przystanek. Taka mała refleksja w takt ruskiego disco :P




Tak, oczywiście się zgadzam: "o ile się da", napisałem w końcu. Innymi słowy - napieprzanie się o honor na imprezie, czy to nawet o kobietę, nie jest powodem do dumy, lecz samozwańczego terrorystę powinno się wyprostować, i to wyprostowanie określiłbym już jako coś. co zasługuje na uznanie.

detheroc

2014-02-23, 16:48
15243 napisał/a:

@UP
pewnie dzieci z gimnazjum na ciebie plują i boisz się im coś zrobić...



Co to ma w ogole k***a do rzeczy? :D
j***ne szambo umysłowe, wyk***iaj tępy śmieciu.