18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjskie posterunki

Misiek_ • 2014-03-09, 12:22
W czasie patrolowania samolot bezzałogowy ukraińskiej Służby Ochrony Pogranicza ujawnił liczne posterunki rosyjskich wojsk, rozmieszczone wzdłuż Przesmyku Perekopskiego.

Jak mówią z jednego z posterunków otwarto ogień do samolotu [ostatnie 10 s. nagrania]

zincum

2014-03-09, 12:30
Fascynujące jak stado pędzących gwoździ. Portale ci się poj***ły?

Browarowy-Potwór

2014-03-09, 12:37
zincum napisał/a:

Fascynujące jak stado pędzących gwoździ. Portale ci się poj***ły?



Ek...........em

2014-03-09, 12:46
Srutin idzie w ślady papcia Stalina. Oby sk***iel wywołał III Wojnę Światową i dopełnił żywota trafiony atomówką przez Amerykanów albo Chińczyków.



Tyle w temacie tego 60 letniego idioty z Kremla.

zincum

2014-03-09, 13:10
Chytrusek napisał/a:


Obrazek


k***a, toż ty nawet Paint'a nie potrafisz używać. To się robi "ramką" detektywie. Jutro zdjęcia czyjejś działki będziesz podziwiał bo twój koleś wrzucił. Co jest ciekawego na tym filmie? Od ilu lat ja tu jestem to i tak nie dojdziesz ale musiałeś się dowartościować. Szpieg z gilem w nosie, zrzuty robi tego co każdy sam może sprawdzić...

Ś.P. Lem miał rację.

brontokoparka

2014-03-09, 13:32
po pierwsze to byl samolot zalogowy. a po drugie nikt nie otwarl ognia tylko swiecil wiazka lasera z jakiegos urzadzenia ...

Ek...........em

2014-03-09, 13:51
Up
Ta wiązka lasera służyła do zaznaczenia celu, który w 1:28 został ostrzelany z krzaczorów.

Browarowy-Potwór

2014-03-09, 15:46
zincum napisał/a:


k***a, toż ty nawet Paint'a nie potrafisz używać. To się robi "ramką" detektywie. Jutro zdjęcia czyjejś działki będziesz podziwiał bo twój koleś wrzucił. Co jest ciekawego na tym filmie? Od ilu lat ja tu jestem to i tak nie dojdziesz ale musiałeś się dowartościować. Szpieg z gilem w nosie, zrzuty robi tego co każdy sam może sprawdzić...

Ś.P. Lem miał rację.



Jaki oburzony :D
Idź mamę poproś, niech ci da na batonika, to może trochę ochłoniesz