18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjskie porachunki narkodilera

T3RMINATOR • 2023-03-09, 09:56
W zamian za dług wziął pamiątkę.


Baronessa

2023-03-09, 10:39
j***ć ćpunów.
Pobłażliwy był, jak na kacapskie ścierwo. Mógł chociaż kilka calaków upie**olić...

T3RMINATOR

2023-03-09, 10:56
Nie będę robił kolejnego tematu. Narkuskę postraszono palnikiem, obcięto włosy, polano zieloną farbą twarz a na końcu kazano jej rozebrać się na mrozie.


TRQPL

2023-03-09, 11:54
Ćpuny do wora

alojz

2023-03-09, 11:54
a jako podkład ten kiczowaty, szwabski Ramsztajn

Policeman

2023-03-09, 12:53
ch*j mnie ich porachunki, niech te kacapskie k***y ćpają, nie spłacają, mordują się. Niech narkus zdycha z rąk dillera, diller od kogoś wyżej, a ten wyżej w końcu od lokalsów z polityki bo się nie podzielił kasą. Mam nadzieję, że to gówno się wytłucze na amen, patologia się zapije na śmierć, dawać im za free tani zatruty alko, słać im statkami, ich służba zdrowia nie da rady, będą mieć gnijące trupy na ulicach, w domach, choroby, zarazy. Putin będzie k***a wysyłał wojsko by walczyć ze swoim zaćpanym, zachlanym, głodnym, śmierdzącym turańsko-mongoidalnym narodem.

LaChupacabra

2023-03-09, 12:54
O ile życie wydaje się prostsze jak się chodzi normalnie do roboty i nie zadaje z jakimiś pojebami.

Siriuz

2023-03-09, 13:09
Policeman napisał/a:

ch*j mnie ich porachunki, niech te kacapskie k***y ćpają, nie spłacają, mordują się. Niech narkus zdycha z rąk dillera, diller od kogoś wyżej, a ten wyżej w końcu od lokalsów z polityki bo się nie podzielił kasą. Mam nadzieję, że to gówno się wytłucze na amen, patologia się zapije na śmierć, dawać im za free tani zatruty alko, słać im statkami, ich służba zdrowia nie da rady, będą mieć gnijące trupy na ulicach, w domach, choroby, zarazy. Putin będzie k***a wysyłał wojsko by walczyć ze swoim zaćpanym, zachlanym, głodnym, śmierdzącym turańsko-mongoidalnym narodem.



Taki sposób myślenia jest właśnie źródłem takiego patolstwa.

vonYanek

2023-03-09, 15:20
Siriuz napisał/a:

Taki sposób myślenia jest właśnie źródłem takiego patolstwa.



Co ty pie**olisz. Nikt im nie kazał babrać się w narkosyfie. Grasz w głupie gry, to wygrywasz głupie nagrody.

Grishjarta

2023-03-09, 15:41
T3RMINATOR napisał/a:

Nie będę robił kolejnego tematu. Narkuskę postraszono palnikiem, obcięto włosy, polano zieloną farbą twarz a na końcu kazano jej rozebrać się na mrozie.



Dobry kontent z telegrama, wincyj!!!!!!

darayavahus

2023-03-09, 17:36
Mmmm narkotyki. Dobre jak się ma rozum, umiar i kasę.

darek1234

2023-03-09, 21:35
Siriuz napisał/a:

, a ten wyżej w końcu od lokalsów z polityki bo się nie podzielił kasą. Mam nadzieję, że to gówno się wytłucze na amen, patologia się zapije na śmierć, d



Obrońca kacapSSkich bandytów się wypowiedział?

Siriuz

2023-03-09, 23:29
vonYanek napisał/a:

Co ty pie**olisz. Nikt im nie kazał babrać się w narkosyfie. Grasz w głupie gry, to wygrywasz głupie nagrody.



Banksterzy jakoś nie ucinają palcy jak ktoś przestaje spłacać raty. Wszystko można ucywilizować no chyba ze ma się siano w głowie jak darek1234.

BolekMaku

2023-03-10, 08:35
Czemu na głównej są czasami lepsze niż na Hardzie?

Jak można tak traktować kobietę?

darek1234

2023-03-10, 11:35
Siriuz napisał/a:

Banksterzy jakoś nie ucinają palcy jak ktoś przestaje spłacać raty. Wszystko można ucywilizować no chyba ze ma się siano w głowie jak darek1234.



Po polsku brzmi to tak: nie ucinają palców. Po ruSSku może być inaczej