18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjskie niedźwiedzie

sidonic • 2012-12-05, 23:32
Tradycyjnie walka na koniec :amused:

modoc

2012-12-06, 08:28
Za niedźwiedzie na łyżwach zawsze piwo

longlong7

2012-12-06, 12:19
tresowane paralizatorami

Re...........ms

2012-12-06, 12:41
szkoda mi tych miśków, ale efekt końcowy wyj***ny pod sam sufit.

xlogin

2012-12-06, 14:03
nie idzie ogarnąć

kucma19

2012-12-07, 01:38
ludzie. Ja rozumiem ze jak rosja i ruskie niedzwiedzie to musi taka kompozycja rozjebac mozg. ja rozumiem ze rosja putin lada ale na litosc jezusa chrystusa i wszystkich swietych i ich posrednikow w sukienkach. Czy naprawde myslicie ze niedzwiedzie bylyby wstanie utryzmac sie na lyzwach a tym bardziej jezdzic? a zastanowiliscie sie jak niedzwiedzia lapa miala by sie tam zmiescic? ludzie k***a. myslcie bo sadol to jedyny portal w ktory jeszcze wierze ale nie oslabiajcie mnie

lie

2012-12-07, 01:47
@kucma19
Nie płacz, w końcu też uda ci się wstawić coś, co trafi na guwnom.

kikutnik666

2012-12-07, 08:21
kucma19 napisał/a:

ludzie. Ja rozumiem ze jak rosja i ruskie niedzwiedzie to musi taka kompozycja rozjebac mozg. ja rozumiem ze rosja putin lada ale na litosc jezusa chrystusa i wszystkich swietych i ich posrednikow w sukienkach. Czy naprawde myslicie ze niedzwiedzie bylyby wstanie utryzmac sie na lyzwach a tym bardziej jezdzic? a zastanowiliscie sie jak niedzwiedzia lapa miala by sie tam zmiescic? ludzie k***a. myslcie bo sadol to jedyny portal w ktory jeszcze wierze ale nie oslabiajcie mnie



zastanowmy sie...

uwazasz nas za debili- ok.
czy niedzwiedz da rade utrzymac sie na 2 nogach? tak
czy niedzwiedz jest w stanie dobrze jezdzic na lyzwach? zapewne nie
czy niedzwiedz jest w stanie trzymac kij do hokeja? watpliwe

czy niedzwiedz umie grac w hokeja?
OCZYWISCIE!

your argument is invalid

Gąska

2012-12-07, 08:23
@kucma19
Niedźwiedzie zmuszane do gry w hokeja.
W stolicy Kirgistanu Biszkeku, podczas prób cyrku niedźwiedzi jeżdżących na łyżwach jeden ze zwierzaków zaatakował dyrektora zoo. Zwierzę przeciągnęło mężczyzną za szyję po lodzie. Zginął, a próbujący go odciągnąć treser został ciężko poraniony. W krytycznym stanie trafił do szpitala.Zmarły dyrektor miał 25 lat. Kirgiskie ministerstwo kultury w oficjalnej notce poinformowało o zdarzeniu.
Do zdarzenia doszło podczas prób rosyjskiego teatru, który występował w Biszkeku z programem Niedźwiedzie na Lodzie.Niedźwiedzia zastrzelono, a cyrk pod eskortą policji opuścił miasto.
...........Zdziwiony?


NorbercikFP

2012-12-07, 15:02
Przez dwie minuty nie wiedziałem jak mam na imię i kim jestem
Piwo oczywiście :-D