18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjski program dla dzieci i młodzieży

Centurion • 2009-12-01, 02:16
Dzisiaj kochane dzieci pokażemy Wam jak się pali z butli


Silvermoons

2009-12-01, 02:18
Przyda im się w przyszłości :) .
Powiedzmy sobie szczerze.
Każdy kiedyś choć raz miał do czynienia z zieloną :)

xyz893

2009-12-01, 07:51
Jeżeli to rzeczywiście marihuana to program pewnie belgijski lub holenderski ponieważ te dwa narodu są już w tak wysokim stopniu z judaizowane, że dąży się tam do zrobienia ludziom z mózgu siano już od najmłodszego wieku. Przecież półgłówkami co ich sensem życia jest jaranie jest bardzo łatwo pomiatać ich judaistyczno-komuszym przedstawicielom.

TooNA

2009-12-01, 11:32
@xyz893 na trawnik to raczej nie wygląda sądząc po ilości dymu (pary) który wydobywa sie z tej "wody" wiec jest to raczej jakis smieszny eksperyment a'la mentos i cola.... i czy wszyscy popalajacy sobie marry wg Ciebie są półmózgami sterowanymi przez " judaistyczno-komusnistycznych przedstawicieli" ? Jeśli tak to gratuluje mikroskopijnej wiedzy na temat całej tej medialno-rządowej propagandy przeciwko marihuanie....

uwiezionywrapie

2009-12-01, 12:19
@TooNA
Popieram, sam mieszkałem jakiś czas w Holandii i tam większość holendrów nie pali wogóle chociaż mają pełny dostęp do marihuany. większość klientów w coffe-shop'ach to przyjezdni turyści.

grauper

2009-12-01, 15:44
Silvermoons - mam 17 na karku i zielonego nie tykam i nie tkne (tyczy sie wszelkich prochów). Więc nie pie**ol że wszyscy. A co do filmiku to eksperyment chemiczny ;PP

papapishu

2009-12-01, 16:23
grauper napisał/a:

Silvermoons - mam 17 na karku i zielonego nie tykam i nie tkne (tyczy sie wszelkich prochów). Więc nie pie**ol że wszyscy. A co do filmiku to eksperyment chemiczny ;PP



Ale za to jesteś uzależniony od masturbacji.

.:...........:.

2009-12-01, 16:27
papapishu napisał/a:

uzależniony od masturbacji


Trzeba mieć jakieś nałogi.

DaXen

2009-12-01, 16:36
grauper napisał/a:

Silvermoons - mam 17 na karku i zielonego nie tykam i nie tkne (tyczy sie wszelkich prochów). Więc nie pie**ol że wszyscy. A co do filmiku to eksperyment chemiczny ;PP



Ta zielone to z cala pewnoscia ''prochy'' ktorych sie nie tkniesz :kjujik:

okopl

2009-12-01, 17:01
omg, kto tak pali z butli jest glupcem. to ejst metoda na pompke od materaca. z butelki sie wciaga dym do pluc, a nie wdmuch*je. T CH C !!!

.:...........:.

2009-12-01, 22:07
okopl napisał/a:

sie wciaga dym do pluc, a nie wdmuch*je



Czyli on to robi źle jak widać. :roll:


celu

2009-12-01, 22:14
okopl napisał/a:

T CH C !!!


:facepalm: tetraHydrocannabinol, jeśli o to ci chodziło.

a paliliście kiedyś z ziemniaka, albo z jabłka? :D

Ra...........og

2009-12-01, 22:21
A mnie zastanawia czemu ten pan prowadzi rekacje w kolbie ssawkowej, zazwyczaj to co się w niej znajduje jest już odpadem z sączenia pod zmniejszonym ciśnieniem. To tak jak by jeść obiad z kubła na śmieci...

celu

2009-12-01, 22:36
może odpadem jest ciecz, która pod wpływem podwyższenia temperatury zamienia się w gaz, a zatkawszy górny otwór wydostaje się pod ciśnieniem? ;d

pa...........on

2009-12-02, 16:37
Baalp napisał/a:

A mnie zastanawia czemu ten pan prowadzi rekacje w kolbie ssawkowej, zazwyczaj to co się w niej znajduje jest już odpadem z sączenia pod zmniejszonym ciśnieniem. To tak jak by jeść obiad z kubła na śmieci...



Dopóki nie wiesz, że jesz z kibla nie przeszkadza Ci to ;-)