18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjski parkour

~LegendarnyZiom • 2013-03-05, 10:13
Czyli jak nie ćwiczyć na drążku. :szczerbaty:


RybakDziwko

2013-03-05, 16:31
Od razu w lod glowe wsadzil, profeska.

FunkyKoval

2013-03-05, 16:44
Krysti@n napisał/a:



Toż pomogli jeden mu nawet rękę podawał, ale wstał o własnych siłach. To niby co oni mu mieli k***a z nim tam zrobić, abyś nie mówił, że znieczulica. Jakiś jebnięty jesteś, ty byś pewnie od razu mu usta-usta zrobił i loda, żeby uśmierzyć ból.




Zobaczymy, czy będziesz taki hardy, jak Twój dzieciak zajebie głową w rurę, a wokół będą stali jego koledzy z gimbazy i filmowali.

Krysti@n

2013-03-05, 17:04
gumer napisał/a:

Zobaczymy, czy będziesz taki hardy, jak Twój dzieciak zajebie głową w rurę, a wokół będą stali jego koledzy z gimbazy i filmowali.



Nie zamierzam mieć dzieci, jeżeli o to chodzi i nadal nie wiem czemu taki poważny jesteś. Moim zdaniem kumple zachowali się w porządku. Podeszli do niego (jest przytomny), jeden mu pomagał wstać, ale wolał zrobić to sam. Sytuację komentowali przekleństwami, jak to zazwyczaj ma miejsce w takiej sytuacji. I filmik się kończy, więc można snuć tylko domysły co było potem. Moim zdaniem kumple zachowali się w porządku. I co z tego, że jeden nagrywał? Tutaj powracam do odpowiedzi ze wcześniejszego mojego posta i to by było na tyle. naprawdę nie wiem czego więcej oczekiwałbyś w takim wypadku.

FunkyKoval

2013-03-05, 17:29
Krysti@n napisał/a:

Nie zamierzam mieć dzieci ...



Jakbym widział siebie 15 lat temu.

Może w tym filmie akurat tak to nie jest zaprezentowane, ale generalnie mi chodziło o to, że we współczesnym świecie rzadko zdarza się, że człowiek człowiekowi pomaga, a już szczególnie wśród młodzieży. Coś, co kiedyś było powszechne, mam na myśli pomoc ludzką, nagle urosło do rangi czegoś niezwykłego, a ludzi którzy pomagają drugim okrzykuje się bohaterami.

Krysti@n

2013-03-05, 18:02
gumer napisał/a:

Jakbym widział siebie 15 lat temu.
Może w tym filmie akurat tak to nie jest zaprezentowane, ale generalnie mi chodziło o to, że we współczesnym świecie rzadko zdarza się, że człowiek człowiekowi pomaga, a już szczególnie wśród młodzieży. Coś, co kiedyś było powszechne, mam na myśli pomoc ludzką, nagle urosło do rangi czegoś niezwykłego, a ludzi którzy pomagają drugim okrzykuje się bohaterami.



No widzisz, jak napiszesz dokładnie o co chodzi, to teraz idzie zrozumieć co masz na myśli. Masz rację. Jeszcze jak ja dorastałem to pomoc też była czymś normalnym, szczególnie w kręgach osiedlowych. Teraz to zanika, bo każdy ma urządzenie, aby nagrać wydarzenie zamiast pomóc jego ofiarom.

Z rozwoju technologii wynika też, ze ludzie mniej się teraz integrują, przez co kontakty międzyludzkie się marginezują, a to powoduje niechęć do pomocy innym. Najlepiej dbać tylko o swój tyłek. Tak ja to widzę. Ważniejsze są teraz przyjaźnie wirtualne, a szkoda. Było, minęło. Trzeba się dostosowywać, chociaż w części do nowych otaczających nas warunków.

lucky

2013-03-05, 18:19
zapie**olił jak dzik w sosnę

Ch...........on

2013-03-06, 10:39
Krysti@n napisał/a:



Toż pomogli jeden mu nawet rękę podawał, ale wstał o własnych siłach. To niby co oni mu mieli k***a z nim tam zrobić, abyś nie mówił, że znieczulica. Jakiś jebnięty jesteś, ty byś pewnie od razu mu usta-usta zrobił i loda, żeby uśmierzyć ból.



huehueehu dobra odpowiedź :D

chetek

2013-03-06, 12:56
Krysti@n napisał/a:


kontakty międzyludzkie się marginezują



Chciałeś napisać coś mądrze brzmiącego, ale jednak nie potrafisz. Co to w ogóle znaczy?

Krysti@n

2013-03-06, 15:02
chetek napisał/a:

Chciałeś napisać coś mądrze brzmiącego, ale jednak nie potrafisz. Co to w ogóle znaczy?



Dzięki, faktycznie mały fail z mojej strony, pisałem na szybkiego i nie sprawdziłem później czy błędów nie zrobiłem ; ]

Miało być ograniczają. Jeszcze raz dzięki za zwrócenie uwagi ;-)