18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjski motocyklista

ozzy • 2013-08-05, 12:36
Piękny ślizg w wykonaniu rosyjskiego motocyklisty



that was close :lodowka:

bavarian

2013-08-05, 23:43
Mając to nagrane to naprawdę przysięgam nie zawahałbym bym się do motoch*ja wyjść...

MPPLG

2013-08-05, 23:50
Akcja od 0:15...

allah84

2013-08-06, 00:19
kurna sam jestem motocyklistom.... ale za tego faka to tym crosem bym mu po glowie jak witka natlukl ;/ po co ten palec bo sie wyyebala sierota... nie umiesz nie bierz sie za to... pr0ste ;]

Ojciec_Stiffmeistera

2013-08-06, 00:36
up@ Oby allahu lepiej Ci szło z kozami niż pisaniem komentarzy...

m2ti

2013-08-06, 00:48
andrewerty napisał/a:

mógł się bardziej złożyć w zakręcie na tych oponach kostkach....
zawsze mówiłem ze jak cross wjeżdża na asfalt to będzie nieszczęście...


no kostki się nie nadają na asfalt ni ch*j,swego czasu uczyłem się slidów(a'la sm) i skończyło się podobnie jak rusek,tyle że na bocznej uliczce gdzie nie było samochodów.(mam to nagrane jak kogoś interesuje :megalol: )

Corey_09

2013-08-06, 18:34
Obejrzałem z 20 razy ten moment z palcem i stwierdzam, ze on nie pokazuje "ok" tylko najzwyklej pokazuje faka. Zobaczcie jak ręka jest wygięta, tak jak on ułożył rękę nie da się pokazać ok

Jestem ekspertem.

hejcior

2013-08-07, 19:02
Corey_09 napisał/a:

Obejrzałem z 20 razy ten moment z palcem i stwierdzam, ze on nie pokazuje "ok" tylko najzwyklej pokazuje faka. Zobaczcie jak ręka jest wygięta, tak jak on ułożył rękę nie da się pokazać ok

Jestem ekspertem.



Toś dupa wołowa nie ekspert.
Proszę, może to rozwieje twoje wątpliwości.
Jak dla mnie kierowca/pasażer zapytał przez okno czy wszystko ok. Normalni ludzie w ten sposób reagują kiedy jest taka sytuacja. Nikt tu nie zawinił, nie było poszkodowanych, chłop jechał na motocyklu swoim pasem, wyj***ł i popłynął. Wstał, wsio ok, ok, i pojechał. Proste.