18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjski demotywator

gmk69 • 2011-01-20, 17:40

dla nie znających języka rosyjskiego
ПЕРВЫЙ ПОШЁЛ - pierwszy poszedł

awaria666

2011-01-20, 18:51
Od Jarka się niech odpie**olą. Nasz Jarek.

1986kuba

2011-01-20, 20:28
dwakilo napisał/a:

Nie żyje?! :shock:



Nie, żyje. Ja pie**olę.. :homer:

GP...........nt

2011-01-20, 21:11
@ awaria
Wydaje mi się, że to Lechu...

Mua-Swirus

2011-01-20, 21:12
Ci przynajmniej mają dystans do świata a nie k***a srają p*zdy o demoty "rażące" bo to tragedia narodowa :facepalm:

prezydent_grenlandii

2011-01-20, 21:15
@up Bo jakby nie patrzeć była to tragedia narodowa, tylko że pewne grupy osób zrobiły z niej kabaret. Po drugie to od samego demota bardziej sadystyczne jest to, że ruskie się z nas śmieją i szydzą, a niektórzy uważają to za zajebisty przykład dystansu do świata.

sylweeczek

2011-01-20, 21:41
A ten demot jest powodem dlaczego te wszystkie teorie spiskowe mają sens niestety;/ Tych 3 panów było niewygodnych dla ruskich. I tak po kolei Juszczenko był otruty, do Gruzji ruskie czołgami wjechali, a Lechu na Wawelu.
I o ile to co się dzieje nie jest poważne, to jednak mnie wk***ia jak ruski się śmieje z prezydenta RP i w dupie mam to, czy tym prezydentem jest Kaczyński czy Komorowski. k***a kiedyś był Bóg Honor Ojczyzna, dziś kto w Boga wierzy to ciemniak co świata nie zna, honoru już dawno nikt nie ma (nie licząc dresów - Ci to o swoje walczą;p), a ojczyzna to prędzej Irlandia czy gdzie tam teraz za robotą wyjeżdżają.

AngryCow

2011-01-20, 22:00
Lechu przynajmniej miał swoje zdanie i nie dawał się r*chać na każdym kroku.

plugnplay

2011-01-20, 22:01
sylweeczek napisał/a:

A ten demot jest powodem dlaczego te wszystkie teorie spiskowe mają sens niestety;/ Tych 3 panów było niewygodnych dla ruskich. I tak po kolei Juszczenko był otruty, do Gruzji ruskie czołgami wjechali, a Lechu na Wawelu.
I o ile to co się dzieje nie jest poważne, to jednak mnie wk***ia jak ruski się śmieje z prezydenta RP i w dupie mam to, czy tym prezydentem jest Kaczyński czy Komorowski. k***a kiedyś był Bóg Honor Ojczyzna, dziś kto w Boga wierzy to ciemniak co świata nie zna, honoru już dawno nikt nie ma (nie licząc dresów - Ci to o swoje walczą;p), a ojczyzna to prędzej Irlandia czy gdzie tam teraz za robotą wyjeżdżają.


ten czlowiek dobrze rzecze, piwo dla tego pana

awaria666

2011-01-20, 22:06
Cytat:

@ awaria
Wydaje mi się, że to Lechu...


No nie pie**ol? :facepalm:

andre48

2011-01-20, 22:11
Jest jeden problem z tego pana za życia śmiano się jeszcze częściej i głośniej.

lesiot

2011-01-20, 22:16
sylweeczek napisał/a:

dziś kto w Boga wierzy to ciemniak co świata nie zna



No wiesz... wystarczy trochę wiedzy z poziomu szkoły średniej, oraz umiejętności samodzielnego myślenia, żeby wiedzieć jakie brednie i bzdury kościół ludziom wmawia nakazuje traktować jako dogmaty... i jak ten cały bajer zwany religią chrześcijańską ma wątpliwe podstawy logiczne, a co dopiero naukowe.
Kiedyś ciemnocie można było wciskać "dogmaty"... dziś wiedza jest dobrem powszechnym i każdy może samodzielnie myśleć (niestety nie każdy z tego przywileju potrafi korzystać).

The Butcher

2011-01-20, 22:40
@up
Zawsze wydawało mi się, że religia opiera się na wierze, która jednak nie jest logicznym, czy naukowym myśleniem. To zawsze była wiara. Kto wierzy ten wierzy, kto nie ten nie. A jeśli ktoś próbuje wiarę określić poprzez logiczne myślenie to całkowicie już zatraca to sens. Jeśli nie wierzysz, to nie wierz. Wszystko zależy od jednostki.

Kabul14

2011-01-20, 22:50
sylweeczek napisał/a:

I tak po kolei Juszczenko był otruty,


Poszukaj w sieci(może gdzieś jest) w jakich okolicznościach był otruty.


sylweeczek napisał/a:

do Gruzji ruskie czołgami wjechali


Poszukaj w sieci kto zaczął i do jakich wniosków doszły komisje to badające.

sylweeczek napisał/a:

a Lechu na Wawelu.


Wypadek- wyjątkowo nieszczęśliwy do którego niedbalstwo obydwu stron się przyczyniło.

sylweeczek napisał/a:

I o ile to co się dzieje nie jest poważne, to jednak mnie wk***ia jak ruski się śmieje z prezydenta RP i w dupie mam to, czy tym prezydentem jest Kaczyński czy Komorowski. k***a kiedyś był Bóg Honor Ojczyzna, dziś kto w Boga wierzy to ciemniak co świata nie zna, honoru już dawno nikt nie ma (nie licząc dresów - Ci to o swoje walczą;p), a ojczyzna to prędzej Irlandia czy gdzie tam teraz za robotą wyjeżdżają.



Tu zaś wszystko się zgadza.