18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjska wściekłość

metal15 • 2012-03-22, 23:48
Porządny dokument z 2006r przedstawiający walkę Rosjan z "obcokrajowcami"; polecam całość , u nas dzieje się to samo :-/
cz.1


reszta w komentarzach

8-)

Dzikiwaz

2012-03-22, 23:59
Nie wiem gdzie tak w jest w Polsce. U nas jak powiesz, że od murzyna możesz zarazić się HIV to jesteś rasista.

metal15

2012-03-23, 00:07
cz.2

cz.3

cz.4 (akcje z początku już ktoś kiedyś wstawiał)


Dzikiwaz napisał/a:

Nie wiem gdzie tak w jest w Polsce. U nas jak powiesz, że od murzyna możesz zarazić się HIV to jesteś rasista.


pisząc "u nas dzieje się to samo" miałem na myśli "obcokrajowców" zalewających nasz kraj, gdybym odnosił się do walki z nimi w sposób przedstawiony w dokumencie to na pewno nie zastosował bym emotikonki :-/ tylko :mrgreen:

A co do twojej wypowiedzi to przyznaję rację, tylko szczerze mówiąc kładę lache na tępych ludzi nazywających mnie rasistą, za parę lat się obudzą jak zrobi nam się z kraju ZOO i najgłośniej będą krzyczeć STOP IMIGRANTOM :lodowka:

BongMan

2012-03-23, 00:30
@up
Całkowicie się zgadzam. Na szczęście mamy kilka całkiem skutecznych systemów obronnych przed tą zarazą.
1. Dresy, skiny, itd - ci pierwsi napie**alają kogo wlezie, ale brudasa ruszą prędzej niż swojego. Ci drudzy - wiadomo. Teraz ludzie na nich cisną, ale w czasach kiedy Polak będzie intruzem we własnym kraju, właśnie ci ludzie będą bohaterami bo jako jedyni będą mieli jaja otwarcie walczyć z tą hołotą.
2. Kościół katolicki - nie przepadam za nimi, ale kto jak kto, oni nie pozwolą żeby w Polsce stało się to co np. we Francji. Osobiście wolę klechę rozbijającego się mercedesem za pieniądze moherów niż kozojebcę nawołującego do zabijania za picie piwa.
3. Ogólna ch*jnia - nie jest u nas za dobrze. Nawet brudasy zastanowią się dwa razy zanim wybiorą nasz kraj.

metal15

2012-03-23, 00:40
tak jak piszesz BongMan, niestety nic nie poradzimy na ciemnotę niektórych ludzi, teraz tolerancja jest w modzie :roll:
mam tylko nadzieję że filmik wyjdzie z poczekalni i dotrze do szerszej widowni

pankany

2012-03-23, 07:32
no tak ale sami oblegamy UK i inne kraje, egoizm :)

również nie chce u nas masowego napływu arabów cyganów i innych brudów ale piszecie jakby każdego obcokrajowca trzeba było zaj***ć

Do nas i tak muzułmanie nie przyjadą bo w Polsce nie wykarmisz 6 czy 10 osobowej rodziny jak to mają w zwyczaju z zasiłków. Francja sama ich nabierała, dawała kase a teraz płacz :)

@BongMan

a odnośnie skinów to niech płonął tacy bohaterowie

xterminatorx

2012-03-23, 08:52
a odnośnie skinów to niech płonął tacy bohaterowie[/quote]

Nie tacy łysi straszni jak ich malują. Kiedyś wracałem z roboty i do autobusu wj***ła się jakaś grupka pajaców na czele z blondyną przed którą najwyraźniej chcieli przykozaczyć. Zapodali jakąś techniawą z komórki i zaczęli tyrać siedzącego obok dziadka. Wtedy podeszło dwóch łysych typów w glanach i powiedzieli żeby przestali robić przypał, a jak jest jakiś problem to chętnie wyjaśnią sytuację na następnym przystanku. Wiadomo,że święci to oni nie są ale spokój zaprowadzili ;-)

lukaszdzi

2012-03-23, 18:26
Apropo tego ze oblegamy inne kraje. Tak ale nie napie**alamy w stanach np murzynów pomimo tego że są u siebie. Albo tak jak w Anglii islamskie dzielnice że angol po wlasnej ziemi przejechać się nie może bo wpie**ol.

Cy...........rg

2012-03-24, 11:17
Tu chodzi przede wszystkim o inny wygląd oraz kulturę i religię, która odróżnia się od tej panującej w danym kraju. Imigranci - białasy, koczujący gdzieś po sąsiednich narodach nie są zagrożeniem, a organizm państwowy nie stara się za wszelką cenę ich wydalić, ponieważ są podobni, poza językiem i pochodzeniem można by ich uznać za jednego ze swoich, gorzej z bambusami, kaktusami, kebabami i żółtkami, aczkolwiek Ci ostatni należą do neutralnych (za wyjątkiem dragonballi), przyłażą z innego świata i za wszelką cenę próbują eksponować swą kulturę, tradycje i zasady, nie przestrzegają tutejszych norm, uważają je za ch*jowe i są nader swobodni (tyczy się głównie brudasów z bl. wschodu). To wk***ia miejscowych i w cale się temu zjawisku nie dziwię.

Doktór

2012-03-24, 16:10
Społeczeństwo może być multirasowe, ale nigdy multikulturowe, bo kończy się to tylko konfliktami etnicznymi w przyszłości i poważnymi problemami.

Przykład macie z historii chociażby wtedy kiedy Konrad Mazowiecki pozwolił się osiedlić Krzyżakom. Na własne życzenie mieliśmy przej***ne i nie pomogło to, że byliśmy tacy dobrzy, że im pozwoliliśmy się osiedlić na naszym. Postawa roszczeniowa nigdy nie ma końca.

Dokładnie to samo robią teraz lewackie rządy na zachodzie. Sieją ziarno swojej zagłady.

black88

2012-03-24, 16:17
A we francji co? murzynów też na peczki. Mieli być tanią siłą roboczą a teraz poprzejmowali dzielnice. Ciekaw jestem czy Ty byś pozwolił, żeby na Twoim miescie/osiedlu panoszyli się cyganie czy inni murzyni. A film w Polsce pokazywany z prozaicznej przyczyny - naszej niechęci do ruskich i sympatii do czeczenów i gruzinów.

Frontliner

2012-03-24, 16:51
Prędzej podam dłoń Niemcowi niż rusowi, bo bydło będzie bydłem.

Badluck13

2012-03-24, 17:03
Dzikiwaz napisał/a:

Nie wiem gdzie tak w jest w Polsce. U nas jak powiesz, że od murzyna możesz zarazić się HIV to jesteś rasista.


To ty nie wiesz? Kolesiowi dupa przyprawiła rogi z Włochem czy Hiszpanem, więc on już czuje oddech "obcych" na swym karku.
Bidula siędzi w domu i sie boi. Przeklęci przyjezdni :-)

bakun93

2012-03-24, 17:07
1:47 ojciec Gracjana ?

Konkin

2012-03-24, 17:14
LOL, francuska TV. U siebie już nie mają czego pokazywać, bo brudasy panoszą się tam jak na swoim. Powinni puścić swoim obywatelą nagrania z tego pogromu w Karelii, niech się szykują do oczyszczania Francji, a nie pie**olenia o frustracji 5000km od metropoli.