18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjska TV przypomina o potędze nuklearnej Rosji.

zielak300 • 2014-03-18, 01:35
Jedna z publicznych telewizji przypomina o rosyjskiej potędze nuklearnej na wypadek gdyby stanom miały przyjść do głowy głupie pomysły z sankcjami gospodarczymi :-D


jefff

2014-03-18, 12:13
Debil ten kto zaczął ten wyścig zbrojeń nuklearnych. I tak do niczego to nie prowadzi bo kto zacznie i tak zostanie rozj***ny, no a jak nikt nie zacznie to też pieniądze wywalone w błoto. I na ch*j to było? :lol: Chyba żeby dzikusów bez cywilizacji straszyć.

Górniczek

2014-03-18, 12:30
7320 metrów na sekunde ? półtorej minuty i jestem nad morzem :]

szerLucjan

2014-03-18, 12:38
A niech jebnie, na zdrowie wszystkim wyjdzie

piter1372

2014-03-18, 13:02
żeby tak ten cały ich zapas nuklearny im wybuchł na ich terenie.... cały świat odetchnąłby z ulgą ;x

prezeszdzich

2014-03-18, 13:20
Tak pieprzycie głupoty. Takie Stany są dla was fajne? To spróbujcie tam polecieć i zobaczcie sami jak cudownie jest w kraju żydów, murzynów i ciapaków. Wolę Rosje niż tych samozwańczych obrońców uciemiężonych.

skrimek

2014-03-18, 13:39
Co jak co, ale te statystyki z dupy, wiedzą tylko tyle, ile im Rasija i USRA podali :kjujik:

pr...........as

2014-03-18, 14:33
Hamerykanie już mają broń antyrakietową na te wszystkie szatany....

JebaćCyganów

2014-03-18, 16:34
Beka z sadolowych ekspertow od arsenalow nuklearnych. rosja was wszyskich rozjebie.

Catacombe

2014-03-18, 16:43
zerwikaptur napisał/a:

tak tak chiny stoją za rosją a nie przyszło ci do głowy że chinole aż sie ślinią na myśl o syberii jej wielkiej powierzchni i bogactwie -chinom bedzie to potrzebne w niedalekiej przyszłość jest ich wiecej i wiecej a bedzie coraz wiecej



Połowa Chin stoi pusta, a połowa jest przeludniona. Na ch*j im nowe tereny, skoro starych nie wykorzystali?

jefff napisał/a:

Debil ten kto zaczął ten wyścig zbrojeń nuklearnych. I tak do niczego to nie prowadzi bo kto zacznie i tak zostanie rozj***ny, no a jak nikt nie zacznie to też pieniądze wywalone w błoto. I na ch*j to było? :lol: Chyba żeby dzikusów bez cywilizacji straszyć.



Może to wydać się głupie, ale atomówki to strażnicy pokoju, gdyby nie one mielibyśmy już za sobą 3, a może nawet 4 wojny światowe.
A tak kto zaatakuje z wiedzą że chwile po ataku jego kraj może zamieć się w martwe pustkowie?

Sick_Stick

2014-03-18, 17:07
Najlepsze jest to, że jak zwykle amerykańce do wszystkiego się wpie**alają, a jak coś jebnie to wrócą na swoją wysepkę nie martwiąc się tym, że miliony osób poginie w euro-kołchozie.

Jebaj się ameryko!

ulifont

2014-03-18, 17:20
prezeszdzich
wolę jechać do usa niż do biedoty i zgnilizny rosyjskiej tyle tylko, że dzisiejsza młodzież ma kał zamiast mózgu i nagle zaczęli uwielbiać kraj który jest wrogi do całego świata, jego sojusznicy są krótkotrwali, a Chiny po prostu balansują pomiędzy jednym jak i drugim krajem, ale sojusz przeciwko usa nic im nie da, jedynie mogą trochę się potargować i i tak wezmą stronę amerykańców, tam mają rynek zbytu , większy niż u ruskich. A któryś mądry stwierdził że UE i Japonia to nie są mocni sojusznicy, są i to jednym z najmocniejszych sojuszników na globie. Syria czi biedne Indie to nie to samo.

Sick_Stick

2014-03-18, 17:45
ulifont napisał/a:

prezeszdzich
wolę jechać do usa niż do biedoty i zgnilizny rosyjskiej tyle tylko, że dzisiejsza młodzież ma kał zamiast mózgu i nagle zaczęli uwielbiać kraj który jest wrogi do całego świata, jego sojusznicy są krótkotrwali, a Chiny po prostu balansują pomiędzy jednym jak i drugim krajem, ale sojusz przeciwko usa nic im nie da, jedynie mogą trochę się potargować i i tak wezmą stronę amerykańców, tam mają rynek zbytu , większy niż u ruskich. A któryś mądry stwierdził że UE i Japonia to nie są mocni sojusznicy, są i to jednym z najmocniejszych sojuszników na globie. Syria czi biedne Indie to nie to samo.



No tak. Nie można niczego lubić, bo się okazuje, że robi się to przy jakiejś głośnej sprawie. Ja się wychowałem na wschodzie i jestem w milionie procent za Ruskimi. Byłem w Rosji mnóstwo razy.

Rosjanie są tak niesamowitymi ludźmi, że nawet sobie tego nie wyobrażasz. Gościnni, sympatyczni, zwariowani.

W stanach byłem raz... wystarczy. To jest dopiero zniszczony kraj, bo ludzie są zniszczeni. Na ulicy powiedzą ci cześć, a za plecami tak jak polacy, nóż ci wbiją w plery.


Trzymajcie dalej z amerykańcami, zobaczycie jak wyjdziemy na tym jako kraj. Ruskie raz dwa zrobią porządek. Zamiast trzymać się ze wschodem, to my dupe za f16 sprzedajemy. brawo

PS. Zamiast pisać jaka to Rosja jest śmierdząca i biedna proponuję przejechać się po największych rosyjskich miastach. Bogactwo aż razi po oczach... no ale ty znasz tylko Rosję spod Ivanowa.

WakeUpDead

2014-03-18, 18:37
piter1372 napisał/a:

żeby tak ten cały ich zapas nuklearny im wybuchł na ich terenie.... cały świat odetchnąłby z ulgą ;x


Jakby tak się stało to zasięg rażenia objął by z palcem w dupie nas.

ulifont

2014-03-18, 19:17
Sick_Stick
po największych miastach? To pojedź do wsi i do najbiedniejszych miast kontrast, aż w dupie szczypie. Jakiego chcesz sojuszu z Rosją, Konfederacja Targowicka, mówi ci coś czy bardziej pójdziemy w stronę czerwonych i świetnego sojuszu z ZSRR. Dla nich jesteśmy fajnymi spoko ludźmi jak do nich przyjedziemy, ale jak oni ładnie do nas przyjadą to staniemy się zdobyczą, tak było od setek lat. Nie popieram wrogości wobec nich, ale nie chcę z nimi żadnych sojuszy, co najwyżej układy.Poza tym przykro mi ale ludności ze wschodu nie trawie, za dużo w moim rozwiniętym regionie jej.

Erni90

2014-03-18, 22:17
Tak na prawdę to Rosjanie próbują resztę krajów zastraszyć, że niby jacy to oni są potężni. A tak na prawdę to zapewne większość z tych głowic to atrapy tak jak Korea straszyła czy jakoś tak. Nie rozumiem waszych głupich uwag odnośnie tego jacy to oni są wielcy. Widać że mają duże kompleksy i chcą na sile się ich pozbyć udowadniając wszystkim, że są tacy mocarni i każdy się ich boi. Jak będzie trzeba to pójdę walczyć choć zapewne z początku będę srał w gacie jak większość z nas, ale jeśli ojczyzna wzywa to trzeba się przemóc.