18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

twojstarywsamychgaciach

2024-04-19, 23:31
Russia for Russians, a oni sami to k***a w większości mongolskie mordy z inteligencją na wysokości dupy.

kalliber1988

2024-04-19, 23:31
Co 50 km zrzucać pastylkę o mocy 25megaton i po problemie z kacapami

kris1978

2024-04-20, 04:59
majeńka napisał/a:

Akurat coś dobrze powiedział: moskale won do Moskwy! Wypie**alać ze zniewolonych nie waszych terenów, wtedy ludność Kaukazu miałaby szansę jakąś cywilizację rozwinąć (czy z tej szansy skorzystają czy nie, to insza inszość).



Dobrze powiedziane. j***ć ruskie ścierwo. Rosja sama w sobie to nieduży kraj. Zagarnęli słabo zaludnione pustkowia z dużymi zasobami i myślą że brudas będzie rządził światem.

Szangti

2024-04-20, 06:11
ruskie czy UPAdlincy jedna dzicz i scierwa.

pochminick

2024-04-20, 06:57
Jak tak się traktuje imigrantów, to nie wypada mieć potem zdziwionych mord, że imigranci was nienawidzą, kacapskie ryje.

psotny_fiutek

2024-04-20, 07:13
kalliber1988 napisał/a:

Co 50 km zrzucać pastylkę o mocy 25megaton i po problemie z kacapami



Najgorsze że trzeba by zacząć z tymi pastylkami na kacapów już przy samej polskiej granicy...

smc

2024-04-20, 07:25
Jeśli to synalki jakiegoś oligarchy, to co zrobisz, jak nic nie zrobisz...?

sebol80

2024-04-20, 07:28
Sk***ysyny czerwone larwy

~Velture

2024-04-20, 07:43
Pomijając kraj - uważam, że każda laska która startuje z łapami do faceta powinna dostać lekcję równouprawnienia. Szczególnie w szkole, kiedy jest jeszcze szansa aby to miało walory wychowawcze. Dostała wpie**ol za skakanie z łapami i dalej próbowała.
Niech się uczą, że facet jest silniejszy i jak go się wk***i okładając go łapami to odda w końcu.

Z wiekiem mi się kończy białorycerzykowanie całkowicie jak widzę wszędzie baby którym się wydaje, że ich działania nie mają prawa wywołać żadnej reakcji a same nigdy nie były odpowiedzialne za swoje czyny. WIdzę to k***a codziennie. Baby które nigdy nie ponosiły konsekwencji swojego zachowania.

Jak widzę babę startującą do faceta to zawsze kibicuję facetowi. ch*j mnie obchodzi geneza tego zachowania, powody emocjonalne, przyczyny osobiste i inne bajkowe twory w jej łbie. Kibicuję facetowi aby zasadził jednego ładnego luja uspokajacza na otrzeźwienie.

Tulkas

2024-04-20, 07:50
Polska dla polaków a ziemia dla ziemniaków

bickle027

2024-04-20, 08:13
To te k***y co walczą z faszyzmem ? Nie żal mi tego narodu.


Velture jak cię lubiłem tak okazujesz się zjebem piszącym te sadistikowe banały. Nie widać kto zaczął bójkę, widać gnębioną dziewczynę, na tle pochodzenia, która się broni. Kobiet się nie bije rycerzyku. Powinno ci chyba łeb uj***ć, a nie nogę.

RoundUp94

2024-04-20, 08:25
~Velture napisał/a:

Pomijając kraj - uważam, że każda laska która startuje z łapami do faceta powinna dostać lekcję równouprawnienia. Szczególnie w szkole, kiedy jest jeszcze szansa aby to miało walory wychowawcze. Dostała wpie**ol za skakanie z łapami i dalej próbowała.
Niech się uczą, że facet jest silniejszy i jak go się wk***i okładając go łapami to odda w końcu.
Z wiekiem mi się kończy białorycerzykowanie całkowicie jak widzę wszędzie baby którym się wydaje, że ich działania nie mają prawa wywołać żadnej reakcji a same nigdy nie były odpowiedzialne za swoje czyny. WIdzę to k***a codziennie. Baby które nigdy nie ponosiły konsekwencji swojego zachowania.
Jak widzę babę startującą do faceta to zawsze kibicuję facetowi. ch*j mnie obchodzi geneza tego zachowania, powody emocjonalne, przyczyny osobiste i inne bajkowe twory w jej łbie. Kibicuję facetowi aby zasadził jednego ładnego luja uspokajacza na otrzeźwienie.



A nie umknęło Twojej uwadze, że za drugim razem jak prawie zgasiła tego ruskiego nibychłopa, to drugi małpoczłowiek jej przypie**olił w bok? Jemu kibicujesz? No to gratki.

~Velture

2024-04-20, 08:34
RoundUp94 napisał/a:

A nie umknęło Twojej uwadze, że za drugim razem jak prawie zgasiła tego ruskiego nibychłopa, to drugi małpoczłowiek jej przypie**olił w bok? Jemu kibicujesz? No to gratki.



Pomógł ofierze ataku w obronie przed kolejnym atakiem napastnika.
Czego nie rozumiesz?

Twojej uwadze nie umknęło przypadkiem, że była tam nauczycielka przez połowę nagrania i ch*ja robiła widząc, że laska za drugim razem się znów rzuca?

RoundUp94

2024-04-20, 08:40
~Velture napisał/a:

Pomógł ofierze ataku w obronie przed kolejnym atakiem napastnika.
Czego nie rozumiesz?
Twojej uwadze nie umknęło przypadkiem, że była tam nauczycielka przez połowę nagrania i ch*ja robiła widząc, że laska za drugim razem się znów rzuca?



Ale on jej pie**olnął z partyzanta, nie odciągnął, nie wykręcił łapy, tylko ordynarnie jebnął.