18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjska młodież...

Mr.Drwalu • 2013-03-19, 11:49


Dorwała dealer-ów narkotykowych :karate:

P.S
Proszę o wyrozumiałość... to mój pierwszy temat. :emo:
Jak było, to wyj***ć :hitler:

paco17

2013-03-19, 18:41
Pierwszy post... dla ciebie hard sie nie liczy? :>

twisternh

2013-03-19, 18:45
nudne już się robią te filmy z dilerami co drugi dzień ląduje jakiś na głównej litości

chrap

2013-03-19, 18:55
pacyfista napisał/a:



Ciekawe co powiesz jak diler podejdzie do twojego dziecka i powie "może heroinki?". Dzieciaki są głupie, jak już ich ktoś częstuje to dużo weźmie, a w nałóg łatwo popaść...



Ty tak na poważnie? Jeżeli Twoje dziecko będzie równie mądre jak Ty, to nie powinieneś go wypuszczać z domu... Nigdy!

Supernatural12

2013-03-19, 18:58
Tak patrzę na nich i myślę że równie dobrze mogli by tak atakować koncerny farmaceutyczne.

Koniec Świata

2013-03-19, 19:48
pacyfista napisał/a:

W rosji są fajni ludzie. Mają odwagę i charakter, u nas by się nie zebrała taka grupka. Za dużo egoistów i tchórzy.



Kolejny, k***a, mądry.

Rozumiem, że ty to jesteś zbawca społeczeństwa? Sam zorganizuj taką grupę. Czekasz aż ktoś za ciebie to zrobi? Egoisto i tchórzu. Też nie mam nic lepszego do roboty tylko za jakimiś j***nymi płotkami się uganiać i masakrować z grupą vigilante'ów. Śmiechu, k***a, warte.

pi...........ka

2013-03-19, 20:02
tam narkotyki to nie co u nas :P u nas nie ma krokodyla ani innych gowien. Wyobrazcie sobie ze mieszkacie gdzies na patologicznej dzielnicy i schodzac do metra codzinnie gdy musisz dojechac do szkoly, czujesz swąd rozkladajych sie zywych cial od krokdyla, albo chca od ciebie cos cpuny na glodzie których brzydzisz sie uderzyc a jak uderzysz to zostaja ci resztki miesa z policzków na piesci i caly dzien wali ci pieść stęchlizną, tez bym poszedl zrobic porządek z dillerami

Bartsone92

2013-03-19, 20:06
veroz napisał/a:

Bartsone92 po ch*j taka dyskusja na sadolu? nie pasujesz do nas



A kim ty k***a jesteś ze chcesz o tym decydować?

pacyfista napisał/a:



Ciekawe co powiesz jak diler podejdzie do twojego dziecka i powie "może heroinki?". Dzieciaki są głupie, jak już ich ktoś częstuje to dużo weźmie, a w nałóg łatwo popaść. Jakby tylko dorosłym sprzedawali to jeszcze mógłbym Cię zrozumieć. Ale większość ich klienteli to młodzież, która źle skończyła przez narkotyki.



Widzę, że o dilerach i heroince to ty tyle wiesz co ci w telewizji powiedzą. Nie byłoby w tym nic złego gdybyś nie zaczał mi tłumaczyć własciwego porządku świata.

pacyfista

2013-03-19, 20:52
Koniec Świata napisał/a:



Kolejny, k***a, mądry.

Rozumiem, że ty to jesteś zbawca społeczeństwa? Sam zorganizuj taką grupę. Czekasz aż ktoś za ciebie to zrobi? Egoisto i tchórzu. Też nie mam nic lepszego do roboty tylko za jakimiś j***nymi płotkami się uganiać i masakrować z grupą vigilante'ów. Śmiechu, k***a, warte.



I przez takie k***y jak ty w tym kraju jest tak jak jest. Jakby ludzie sami bronili swojego terenu to nie byłaby potrzebna policja. Ale nie, lepiej się wypiąć i mieć w dupie. Jesteś społecznym gównem.

I przez takich frajerów jak ty nie zorganizuję takiej grupy. Nie raz chciałem wpie**olić grupce małolatów, która mazała sprayem po moim bloku. Tylko, że ich jest 4, ja jeden. I żadnej pomocy nie znajdę, bo większość ludzi to takie wygodnickie świnie, które tylko chcą się nażreć, a wszystko wokół mają w dupie. Była nawet u nas rozmowa, żeby zrobić z pewną osobą porządek i to legalnie. Parę osób przyszło o tym porozmawiać! ch*ja się da zrobić w takim społeczeństwie polaczku zasrany.

W ameryce to normalne, że jest straż obywatelska, a tutaj zdz**ko. Jak można biednych dilerów bić? Naród wspaniały, ale ludzie k***y.

drakula napisał/a:

Czy wszyscy powyzej sa debilami, ze nikt nie zwrocil uwagi na 'mlodzieŻ'? o_O



Ścierwo intelektualne wzięło się za pouczanie innych :homer:
http://sjp.pwn.pl/slownik/2483972/m%C5%82odzie%C5%BC

Max Ibuprom

2013-03-19, 21:41
ale jesteście smutni :(

"Ciekawe co powiesz jak diler podejdzie do twojego dziecka i powie "może heroinki?". Dzieciaki są głupie, jak już ich ktoś częstuje to dużo weźmie, a w nałóg łatwo popaść. Jakby tylko dorosłym sprzedawali to jeszcze mógłbym Cię zrozumieć. Ale większość ich klienteli to młodzież, która źle skończyła przez narkotyki. "

Fajnie by było gdyby na każdym rogu sprzedawali-może wszyscy by przyj***li po pół ćwiary i wyluzowali nie wyzywają się nawzajem od kurew, h*jów, debili etc... :/

PS-heroiny praktycznie nie da się kupić w żadnym mieście oprócz warszawy i to i tak trzeba znać ludzi... -.-

czemu tyle ludzi godzi się na hodowanie w sobie patologi? :/

EdmundKemper

2013-03-19, 23:03
pacyfista napisał/a:

W rosji są fajni ludzie. Mają odwagę i charakter, u nas by się nie zebrała taka grupka. Za dużo egoistów i tchórzy.



Tchórzy tak. Jakbyś napieprzał dilera i przez przypadek pod paznokieć by Ci weszło troszeczke marihuany to byś dostał 10 lat więzienia.

Eliot Imperio

2013-03-20, 02:01
I że niby co, że ja miałbym u siebie na osiedlu ganiać i prać każdego dilera? Człowieku, przecież ja do pracy muszę chodzić, a poza tym- postawmy sprawe jasno. Na miejsce jednego czeka kolejnych kilku poganiaczy, a znając Polskę i naszą poj***na rzeczywistość, poszedłby na psiarnie i miałbyś lipe z tego powodu i problemy z prawem. Tak bardzo pie**olą policje, że pierwsze co robią jak ich zawiną, to sypią wszystkich. Policjanci też mają swoje sprawdzone sposoby i nigdy nie było mi szkoda typa, który dostał wpie**ol na komendzie za dilerke, jakieś pobicia czy rozboje. W rosji panuje bezprawie, więc ludzie radzą sobie po swojemu.