18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosyjska masakra samochodem ciężarowym.

~Sunday • 2013-06-03, 22:22
O Boże! O Boże! O Boże mój. :amused:


evon

2013-06-04, 00:54
jak stoi i rozmysla

~Vuko

2013-06-04, 00:56
rockface123 napisał/a:

Kuracja odchudzająca, dzwoń już teraz po ślepego kierowce kamaza załadowanego gruzem obiecujemy że stracisz tłuszcz! ....razem z koścmi.


Ślepego?

Widzę że ktoś to w swoim czinkłeczento ma pełne pole widzenia i myśli że wszyscy takie mają...

Jak miał ją widzieć jak się tarabaniła między samochodami o wiele za późno, więc ani jej się nie spodziewał tam ani nie miał jak jej widzieć, bo było w martwym polu. :roll:

szellboy

2013-06-04, 01:00
Przez chwilę myślałem, że wsteczny wrzuci

krakenoo

2013-06-04, 01:01
już miałem pisać czemu nikt nie zaczyna RKO ale zapomnialem żę to sadol odrazu widać "dobrze jej" :amused:

Eliot Imperio

2013-06-04, 01:51
No niestety, rosja rządzi się swoimi prawami, a facet nawet nie miał szans jej zauważyć, miała peszka, wystarczyłoby jeszcze kilka centów i byłaby uderzona kantem i nie wpadła pod auto. Ale swoje już przeżyła, więc może umierać, szkoda tylko że w formie naleśnika, przynajmniej rodzina może załatwić sobie trumnę ultra slim.

ilves

2013-06-04, 02:25
HotSzot napisał/a:

Dobra juz skonczcie pie**olic ta sama oklepana gadke, ktora zdobywa najwiecej piw pod kazdym filmikiem z takim finalem. Rozjechal, to rozjechal, na ch*j drazyc? Ten Suty dziobaka i ten pie**olony Bongman, ktory zawsze ma jakas z p*zdy wzieta historyjke pod kazdym filmikiem, co on to nie przezyl, gdzie nie byl, jaki nie jest, i czego to on nie ma, dodajac komentarze i tematy co godzine. Frajernia.



Chyba będzie warn? To na pewno nie jest komentarz na temat zamieszczonego materiału. Albo panowie mają w głębokim poważaniu wyzwiska. :amused:

Czekam na hejt :psycho:

Zarammoth

2013-06-04, 02:42
HotSzota dupa piecze z zazdrości o piwska :D

Dz...........ak

2013-06-04, 09:10
HotSzot napisał/a:

Ten Suty dziobaka i ten pie**olony Bongman, ktory zawsze ma jakas z p*zdy wzieta historyjke pod kazdym filmikiem, co on to nie przezyl, gdzie nie byl, jaki nie jest, i czego to on nie ma, dodajac komentarze i tematy co godzine. Frajernia.



Przytocz moją wypowiedź w której to się przechwalam. Funkcjonuję tutaj anonimowo i nie mam w zwyczaju wylatywac z jakimiś rewelacjami na swój temat. Także przytocz moje wypowiedzi, albo bądź łaskaw skończyć insynuować i pie**olić trzy po trzy.

A gdyby nie ludzie dodający tematy co godzine, to byś imbecylu nie miał co tutaj oglądać i komentować. :roll:

rebmac

2013-06-04, 09:57
a widziała gdzieś tam babcia pasy?????

nitrox89

2013-06-04, 10:59
W pewnym momencie myślałem że wrzuci wsteczny :mrgreen:

gierlo

2013-06-04, 11:06
Podszedł na luzie, od razu widać, że nie pierwszy raz :D

HotSzot

2013-06-04, 11:11
Suty_dziobaka napisał/a:



Przytocz moją wypowiedź w której to się przechwalam. Funkcjonuję tutaj anonimowo i nie mam w zwyczaju wylatywac z jakimiś rewelacjami na swój temat. Także przytocz moje wypowiedzi, albo bądź łaskaw skończyć insynuować i pie**olić trzy po trzy.

A gdyby nie ludzie dodający tematy co godzine, to byś imbecylu nie miał co tutaj oglądać i komentować. :roll:

Ta druga czesc komentarza byla skierowana dla BongSaharzisty ;) Poza tym wk***iony lekko bylem wczoraj, 5 Harnasi, zaden wygrany, znowu.

Kaczorek18

2013-06-04, 12:56
:brawo: no i to jest sadistic! Patrzcie w lusterka, babcie są wszędzie.