18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosjanin vs Muzułmanie

Musashi_Miyamoto • 2019-03-18, 21:02
W Rosji mieszka 30 000 000 muzułmanów, 40% składu Rosyjskiej Armii to muzułmanie a Moskwa może poszczycić się największym Meczetem w Europie jakim jest nie dawno otwarty Moskiewski Meczet Katedralny. Ulice Moskwy są regularnie blokowane przez największe modły na ulicach jakie gdziekolwiek na Świecie na ulicach są realizowane... Częste są też takie obrazki jak ten powyżej że muzułmanie po prostu się bawią na ulicach rdzennymi rosjanami...

raistpol

2019-03-20, 15:22
In 2012, Muslims in Russia were 9,400,000 or 6.5% of the total population. However, the Arena Atlas did not survey the populations of two federal subjects with Islamic majorities which together had a population of nearly 2 million, namely Chechnya and Ingushetia,[1] thus the total number of Muslims may be slightly larger.

czy w 7 lat, populacja islamistów w federacji zwiększyła się o ponad 180%?
Ja bym się nie zgodził z tymi 30mln.
W dodatku ruskie mają aktywnych wojaków 1 milion.
Skoro w 2012 12mln islamistów było w państwie 140 milionowym, to przekładając to na armię, powinno być ich tam około 120-150tysięcy.
oczywiście te moje wyliczenia to tylko domysły, jednak chyba bardziej prawdopodobne niż to co OP sugeruje

URAGE

2019-03-20, 17:29
Riossaka napisał/a:

Niech ktoś mi powie, że religia jest normalna.
Muzułmanie, chrześcijanie, prawosławie, buddyzm, hinduizm itd. Wszystko poj***ne.



To nie religie są poj***ne. To fanatyzm jest poj***ni, a raczej fanatycy. No i wszystkie k***y, które religie zamieniają w broń, sterując debilami dla własnych celów. To wszędzie działa tak samo, spójrz: antyszczepionkowcy, KODziarze i inne pojeby. Ludzie łykają hasła z którymi się jakoś zgadzają, a tak naprawdę robią za pionki w czyjejś grze. Ci na górze się wybijają, zarabiają i obijają.

Samo w sobie chrześcijaństwo jest piękne, ale przez wieki Kościołem sterowali przekupni ch*je i nie jest wcale sekretem, ze stanowisko papieża było kupowane przez burżujów. Zj***li oni wszystko co się da. Pisali sakramenty pod siebie, prowadzili wojny dla korzyści. Wierni szli, bo obiecano im łaskę, a jak miałeś garść zboża i gówno przy dupie, bo jedyne co mogłeś to zdechnąć, to wiara dawała ci cel w życiu. Stąd fanatycy. Stąd płaskoziemcy, dżihadżyści i inne sp***oliny. Tylko to ich napędza, że wierzą w swoje, co im wmówiono.

Jak odrzucić te wszystkie zbędne i narzucone przez wieki dogmaty i inne gówna Koscioła z religii, to zostaje nam czysta idea bycia dobrym, mądrym i pomocnym człowiekiem, a nie napie**alanie co weekend by dać na tacę.