18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Rosja - Wzajemna pomoc

di...........94 • 2013-07-04, 16:46
Kilka filmików zmontowanych w całość pokazujące jak sobie wzajemnie pomaga Rosyjskie społeczeństwo.

technik_oskar

2013-07-05, 15:09
co za empatia autora filmiku, aż się łezka w oku kręci. a teraz pie**ole to i idę na ulice pomagać pchać samochody.

Voldek

2013-07-05, 15:40
Popłakałem się D:

herbalix

2013-07-05, 19:06
sam nie raz korzystałem z takiej pomocy, sam nie raz pomagałem. ale pchnąć kogoś to mały ch*j. jakieś pół roku temu zepsuła mi się furmanka na trasie. mała wioska przy drodze krajowej, 10 chałup wzdłuż drogi. zatrzymałem się na przystanku, wysiadłem, podniosłem maskę i patrzę co się stało. po drugiej stronie wyszedł chłop z chałupy, zapytał się co się stało, mówię, że pasek rozrządu strzelił. facet: a to tu mechanik najbliżej 10 km, chodź pan, podrzucę cię. tam i na zad zrobił 20km i nie chciał ani grosza.
kumpel kiedyś jechał w wyk***istej mgle, że ledwo swoją maskę widział. uczepił się jakiegoś typa i jechał za jego światłami. po jakimś czasie tamten się zatrzymał, wysiadł i puka do niego w szybę.
- panie, co pan za mną jedziesz?
- a bo ch*ja widzę, to jadę za pana światłami.
- a gdzie pan jedziesz?
- do krakowa.
- panie, k***a, wiesz pan, gdzie zajechałeś? do (tu wstaw nazwę jakiejś wioski w okolicach olkusza). no, a to jest mój dom.
- o k***a, to jak ja teraz trafię na trasę?
- spoko, jedź pan za mną.
i tak prowadził go ze 20km.

także mimo powszechnie nam panującego sk***ysyństwa, dobrych ludzi też nie brakuje.

sati696

2013-07-05, 19:12
Idę po chusteczki.

rurek91

2013-07-05, 19:14
Jakie to k***a piękne.. ; (

dzonnyb

2013-07-05, 23:50
Mówicie że taka pomoc to odruch, ale w dzisiejszych czasach nawet to jest nie lada wyczynem...